Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

alish

вυяαq αℓι&#1
Paran Varsa MeseLe Yoq

k_ONE_ç

New member
yaw bence boşver dostum hayatını yaşa birine bağlanma ozaman kendi kendini kısıtlarsın ayriyeten yanlızlık iyidir boş ver aşkı filan yalan şeyler bunlar

G.O.R.A

New member
kendisiyle fazla ilgilenmeyen erkeklerden etkilenirler :victory

tektabanca' Alıntı:
yüz verme
ona iltifat etme
çiçek,hediye,v.b verme
hesabı ödet
bak nasıl arkandan koşuyolar
:clap :clap :clap bunu anlatmaya çalışmıştım teşekkürler

bayanları benim yaptığım gibi %49 seveceksin fazla yok

fazla verirsen seni kimse toplayamaz

chari

New member
Cesur ol, kızlar cesur erkekleri severler. kendimden biliyorum ;) , birde cool ol ama kızdan etkilendiğini ondan hoşlandığını belli et, eğer kızın sana karşı ilgisi varsa zaten karşılık verecektir o zaman da bi zahmet teklif ediver dimi cesursan tabii...

DirtyFaCe

New member
paran olcak luks restoranlar elını kolunu tutcan ıstedıgını vercen 4'4luk olcan yoksa kızlar haındır hemen arkadan vururlar :(

SickDreTh

Altın Üye
daa ben bısıden etkılendıklerını gormedım :saskin

hasim2

New member
aslında sorun şu : bugüne kadar kızların gerçekten neyi istediğini, veya neyi istemediğini bilecek bir insan ne yazık ki çıkmadı. Buna anlı şanlı psikologlar ve sosyologlar da dahil. Kadınların en büyük özelliği istemediklerini söyledikleri şeyi gerçekte istiyor olmaları, istediklerini söyledikleri şeyi ise kerhen istemeleri. Bu sırrı çözerseniz zaten dünyanın en bilge kişisi olursunuz.

Ha bu arada benim tecrübelerimde de sabit olan bir şey : gönül kaçanı kovalar

!!!!!!!!!

GOD OF WAR

New member
dostum XenonV sana gerçeği söyleyim

gızlar paradan hoşlanır , bırakın hikayeyi dürüstlük falan ...... , gerçek bu doğru olan bu , çook çirkin değilsen ve de paran varsa ( ii bir araban varsa ) görürüm o kızlarıı ..

bi kız içinde bozma moralini , yalnız bazı iyi kızlar var onların sayısı da bayağı azz , onlara demiyorum ok??

HAYALL

New member
ewet arkadasım kendın ol yeter ama guzel seyler yapmayıda unutma yanı boyle cekıcı bakıslarla bak :)

L3volL

New member
qiT AcıL KanKa. Esmere qaTıLıom İİ SolemiŞ Bole Bekleyerek Bi yere Waramassın Kızın HareKetLerine Yorum YapaCak Olsam Kızda Seni Beqenio.. :D

_onur_

New member
her kızın duygu düşünce hayalleri farklıdır...bak ben sınıfta çok soğuk die anılırım ama aslında öle değilim yakışıklılık desen var diolar bence dürüst ve güvenilir ol o çok komil tipleri kızlar bizim sınıfta bi çocuk var çok komik die söyleyip geçerler değerleri yoktur ama dediğim kişilikleri ise ole bi kalemde solemezler yani kısacası sen benim gibi dürüst güvenilir ol benim gibi ara sıra espiri yap ama benim gibi ii espiriler yap kızlar sana düşer senin onların peşinden gitmene grk yok :D:D

sago_keyy

New member
arkadaşım kendine güven ilk önce illa bi hediye istıosan o kişiden kişiye göre deişir bnm taktik içi boş bi kutuyu çok pahalı bi hediye gibi paketletir kız aaa buda neymiş deyip açar içinin boş olduğunu görünce bu ne der sende içine sevgi koydum deyip olayı bağla ;)

gozomay

New member
Bir iki cümlede ben yazaim bari. Şimdi yorumların bir kısmını okudum. Gerçekten kızların şu an genel olarak baktıgı tipler belli . Zengin , arabası olan vs vs.. Hepsi için demiyoruz tabiki...
Arkadaşım önce kişiliğinden ödün vermeyeceksin . Ana etken bu. Yani kıza bi şekilde yanlış olarak açıldın diyelim. Olmaz felan dedi. Peşinde koşupta kendini yerin dibine sokma. Kızlar garip varlıklar tabikide. Her biri ayrı ayrı özelliklere sahip . Onun için bilemiyorum sana ne desek. Ama belli başlı ortak özellikler var. Her kız çiçekten hoşlanır . Git ver bi çiçek. Hatta mümkünse kızın evine felan gonder . Arkadaş ortamında sürekli ilgilen kendisiyle. Ama sağda solda gidip ben bu kızı seviyorum felan filan bu muhabbetlere girme. Senin sevgini sadece kız hissetsin ya da bilsin. Bu çok önemli. Sonra eğer kız da sana karşı birşeyler hissediyorsa zaten sonuca varırsın.

mutto

New member
ona içinden gelerek seni seviyorum de nasıl bir tavır takınacagına bak ama her zaman dürt ve açık sözlü ol saygılar.inşallah halledersin....

devrim_19

New member
valla kardeş sana tavsiyem eğer kızda senin gibi fen lisesinde okuyosa bi kere o sadece senin derslerinde ki performansına ve tabiki de kızlara karşı rahat mı çekingen mi davrandığına bakar benden sana tecrübeli bi arkadaş tavsiyesi bak üniversitlere bi en güzel kızlar hangi öküzlerin elinde demmeki tip deil akılını kullan ve atılgan ol korkma hiç bi şey olmaz sakın bi şeyden korkma lisede olmazsa üni de bi tümen kız seni beklio emirlerine hazır ;)

hem unutma kızlar yukarda ki kız arkadaşların yazdığı gibi 2 güzel kelimeyle kendilerini afrodit karşısında ona iltifat yağdıran fırlamayı da david beckham sanarlar kız milleti olum zor oldukları kadar basittir ;))))))

HTML