Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

eminoktay

New member
önce kendin ol ... sonra bir düşün de ki bu kıza sevdigimi söylesem ne kaybederim diye..bi düşün...eger söylemessen işte ozaman hiç aklından cıkmaz her gün yanarsın..

alpgg

New member
bilkenttekileri sorarsanız altındaki araba+ sağlam para + iyi mekanlar+ yüzsüzlük+ laf yapabilme gelio :p

povoq

New member
bence kadınlar ilk olarak kendilerini özel hissettiren erkekleri severler.Bunun için iltifat etmekten kaçınmayın.Sölediklerin sana abartılı hatta yalan bile gelse önemli değil bunu sevdiğine sölemelisin.çünkü iltifatların gerçek olmasa bile senin onun için öyle düşndüğünü gösterir.
bunu başardıktan sonra tabiki kadına karşi esprili olacaksın.onları incitmeyeceksin
her kadın sevdiğini diğer bayanlara karşi göstermek ister dolayısıyla görgü kuralarını bileceksin
ama her zaman arzulanır kılınmka istiyorsan
ŞÖVALYe gibi davranacaksın.bunu kadınlar iyi bilir

angel_ina

Altın Üye
bence kıza yakınlass:) her dedıgınıde yapma öle :D espiri falan yap tabi dozunda olsun,ona deger verdigini göster...hadi bakalım kolay gelsin umarım kız seni fark eder.......

GREAT İDEA

Banned
sana sevdiğim bir rap şarkısının dörtlüğüyle cevap vermek istiyorum :)

kendin ol dostum
kendin gibi davran
değişir hayatın
tam işte o zman :=

yok ama bu taktik işe yaramaz çok uzun hikaye her yiğidin ayrı yoğurt yiyişi wardır

actionteam

New member
bırakın bu işleri yaw
biri kızlar parayı sever der
diyeri kendin ol der
yaw kız seni seviosa zati sana attığı bakışlarla belli eder (kendime yapılan olaylardan bilirim :utan )
nerde görülmüş sevmeyen kızı kendine aşık etme olayı olsa bile fazla uzun sürmezz
hadi para ya bakan bi kız ise ondan zati hayır gelmez git bi o.... ya daha ii

haa karizmada önemli karizma yoksa tüm kızları unut birazda espiri olcek
ulan yemek tarifine benzedi yaw:hhcool

SwatLord

New member
XeonV' Alıntı:
Aslında Bir erkek olarak Hackhell Girls bölümünde ne işim var hala anlamadım ama neyse ben soruma geçeyim?

Ben Fen Lisesinde okuyorum ve bir kıza aşığım ama ona bir türlü söyleyemiyorum çünkü ben onunda beni sevmesini istiyorum. Yani bir nevi onu etkilemek istiyorum

Bunu duygusallık bölümüne de yazabilirdim ama konunun uzmanı sizler olduğunuz için buraya yazdım şimdiden teşekkür ederim...

Ya Bence Güzel Konuşman Yeterli ;)
Unutma Kızlar Her Zaman Olgun Erkeklerden Hoşlanır
Güzel Konuş ;)
E Şimdi Nası Konuşcam dersin sen:vur
Valla Kitapçıda Görmüştüm Bir Kızı Etkilemek Diye Dene :D :goz:

ErdemLiyiZ

Altın Üye
dostum gel sen bak beni dinle egerki sen bu kızla ingilendiğini gösteriyosan ki oda biliyosa ki biliyodur o zaman şunu yapacaksın benim 2,5 yıl önce yapmış olduğum şeyi: bende senin gibi bir kızdan hoşladıyordum ve kız okulun en gözde kızı idi ve ben ona aşık olduğumu söyleyemiyordum birgün bizim arkadaşlara soyledim ve kıza benden haber gönderdiler.kıza teklif ettim ve kızın cevabı ret oldu ama inanmıyacaksın onunla hiç ilgilenmedimve o kız bana 1,5 hafta sonra dönerek benimle çıkarmısın niye soyledi ve çok şaşırdım sana anlatmak istediğim şey kızla ingillen ama ingilendikten sonra 1 hafta hiç bakma bakalım ne olacak... inşallah kavuşursun hadi bakalım...?

ByGorkem

New member
kıza kendini farkettir laf yapsın biraz ağzın kızlar biraz yakışıklı ister yada onu güldürcek onunla iyi sohbetler yapcak kişiler ister kısacası azın laf yaparsa sorun kalmıo :D

Gokhan1988

New member
hepsi boş kızların istediiği sürekli peşinde koşturacağı,,kendine bağlayıp kullanacağı ve böyle daha bi çok kurnazlık yapacağı tiplerden hoşlanırlar ve yalakayıda unutmayalım kendin gibi olursan bakmaz kimse yani burdaki kızlar üstlerine alınmasın:D

bLue__qirL

Banned
gir gitar ören tabi kız cool bişyse rapciyse fln
arkadaşlar komik erkekler demiş ama komik olup kızı daha fazla kendinde uzaklaştırabilrsin belk oturaklı biri tercihidir bnce önce kızın özelliklerini yaz sonradan biz söleyelim

sogenow

New member
bencede kendine güven ve bi şekilde ona duygularını belli etmeye çalış ama sakın dugularımı belli edecem komiklik yapacam diye şempazelik yapma yerinde komik ol yerinde ciddi ol ama en önemlisi dürüst ol

tesbih22

New member
KOnu beni aşar ama yorumlar hoşş...
belki yardımıma dokunabilir :D... ty paylaşım için...

KOnu beni aşar ama yorumlar hoşş...
belki yardımıma dokunabilir :D... ty paylaşım için...

HTML