Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

sHaKe!T

New member
kendin ol
ayrıntılara dikkat et
ne bilim; drslrnde bşrılı ol mesela,
*ben okuldan bi erkekle çıkacaksam eğer, ilk önce tipine, sonra da başarı ve davranışlarına bakarım ;)

bi bayan olarak bu tavsiyelerin yeterli olduğu kanısındayım...

yasam_62_

New member
gözlerinin içine bak o sana baktığında büyük ihtimalle gözlerini kaçıracaktır ama sen bakmaya devam et o tekrar döner bakar eğer ona bakmaya devam ettiğini anlarsa ilgisini çekersin artık devamınıda getir kardeşim :D

derev

New member
arkadaşlar ben size kızların nasl erkeklerden hoşlandığını hemen söylim
madde 1 :ayı olacak erkek dediğin konuşmayı bilmeyecek nasıl davranacağını bilmeyecek elinde tespih sivri burun ayakkabı 2 aydır traş olmayan bir yüz ayrıca kızların yanından gecen küçük çocuklara sataşan ayı birisi olması teröriste benzemesi gömleğinin 5 düğmesinden 3 ünü açan erkeklerden genelde bu tür erkekler piskopat olur bir laf edemezsin
madde 2:şerefsiz olmalısın kızı diğer arkadaşlarının gözü önünde küçük düşürmelisin
madde 3: salak salak espriler yapmalısın ve kendine ait bir grubun olmalı yaptıgın espri kötü olsa bile sadece o gurubun gülebilmesi ve kızın rezil olması
madde3:kıro takılmıyorsa her allahın günü convers değiştiren pembe tişörtümü colinsten 60 milyona aldım diyipte yalan söylemesi ve maltepe pazarından alması
madde 4:yakışıklı olmaması eğer yakışıklıysanız bitersiniz kimse yüzünüze tükürmez her ne kadar kısa tipsiz olursanız kızı ayarlama şansınız o kadar artar
madde5:adam olmayı henüz öğrenememiş nerde nasıl davranacağını ve nasıl iletişim kuracağını bilmeyen her 2 lafından biri insanları kırıcı ve alay edici sözcüklerle konuşan sırf diğer insanlardan kendini güçlü görmek için diğer kişilere lakap takan ve kendi ezikliğini bu tür şeylerle kapatan
madde 6:eğer yakışıklıysanız size dönüp bir defa daha bakarlar ama devamı gelmez eğer ortamı ayarlamayı biliyorsanız bütün kızlar sizin olur dediğim allahın ayıları ise ortamı ayarlamay konusunda bir numaralı isimlerdir zeki olan arkadaşlarının yanında kız görünce (kendi kafası basmıyor ya kıskanıyor kendini bişey zannediyor bu vesileyle)naber lan şaban deyip o ortama girmek ve o çocugu kızların yanında küçük düşürmek ve kızların gülmesi
madde7:gitar çalabilmeniz ve küpe takmanız (120 kilo olup 1.70 boyunda olan bir arkadaşım sadece gitar grubu var dye 4 kızlar birlikte çıkıyordu ve kızlar çocugun yanından 5 dakika ayrılmıyorlardı eğer diycekseniz yakışıklı mıydı tipin t si yoktu çocukta tipi görseniz ayılar ondan daha yakışıklıdır)
madde 8:bunların hepsi yaşanmış şeylerdir tabi adam gibi adam da olabilirsiniz bu seferde kızlar sizden hoşlanır ama hoşlanacak kızlar bu sefer başka kızlardır diğerleri gibi süslü püslü güzel ötesi kızlar olmaz
benden bu kadar demiycem aklıma gelirse tekrar yazarım dalga geçtiğimi zannetmeyin gerçekten böyle en azından benim bulundugum ortam bu şekilde işliyor sizi bilemem

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
Serbest oL . Kendin deiL gerekirse kendini de aS rahat oL . qerekLi yerde Ciddi gereKli yeRde aLaycı oL . 100 kere Romantiklik deiL 1 kere yap Ama öZ oLsun .. ßunları SağLayabilirsen bi iHtimal Kız Sevgi duyguLarını aLdırmamıs ise birseyLer hissedecektir .

rapche94

New member
kendine güven, farklı ol, yalnız kovboy gibiLerinde tek takıL, herşeye güLme, sessiz oL, sakin oL :D bunLarı yaparsan emin oL senden hoşLanır açıLırsan iLerde sevebiLir ;);)

ligiligi

New member
slm arkadaşlar bana yardım edin lütfen ben bir kızla tanıştm kız beni yiyecek gibi bakıyordu bende cok sevdim kızı 1 hafta konustuk sonra kız gitti mesajlasmaya bktık ben seni kaybetmek istemiyorm dedi arkadas olmak istedi ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen

archon2

New member
Yorumlarda dürüst ol, kendin ol, gibi önerilerin yanında paran olsun, esprili ol, kızın hoşlanacağı şeyleri söyle gibi öneriler de var. Benim önerim ise şu:

Öncelikle şunu belirteyim bence 2 tür kız vardır..

1. Doğruları işitmek isteyen [ki bunların soyu tükenmekte] :durdurun
2. Duymak istedikleri şeyleri işitmek isteyenler.

O yüzden önce kızın hangi grupta olduğuna karar ver ondan sonra senden güzel şeyler duymasını sağla burada iş sana düşüyor.

Ben yine de sırf kız için yalan söylemene değeceğini düşünmüyorum seni olduğun gibi kabul edebilecek birisini bulursun...

yassi

เll๔є שคtค&#36
konu taaaa 2006 dan acaba ne oldu sonucu merak ettim ben :melek

ha bu arada artik universite felan bitmistir belki evlenip cocuk sahibi bile olmuslardir :durdurun

archon2

New member
Hiç sanmıyorum xD en fazla bir kaç ay lise aşkı yaşamışlardır o kadar :p

HTML