Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

yurtsever

New member
aga kendin olman veya dürüst olman yetmiyo kızlar ne istediğini bilmiyo kovalarsın kaçar kaçarsın kovlaar....

mestaf

Banned
kızlar nelerden etkilenir haaa tam benlik soru
paralı karizma erkekler,arabası, veya motoru olanlar yalancılar resimlerini adult sitelerde yayınlayanlar kötü niyetli erkekler(ee anlarsınız yani ) tek gecelik aşklardan hoşlanan erkekler sonraaaa grubun ekol erkeklerinden sonra aptal siteler yapanlardan yalancı ve palavracı erkeklerden gitar çalanlardan tarot bakanlardan sonraaaa ii dans edenlerden ama ii olmayan aslında sonra yatı katı veeee 6600 telefonu olanlardan daha yazacamda ben utandım
HAAA BİDE NORMAL KIZLAR VAR ONLARA LAFIMIZ YOK YALANCIYI GÖZÜNDEN ANLAYAN DOLCE GAABBANA TİŞÖRTE VERSACE GÖMLEĞE KANMAYAN İNSANA İNSAN OLDUĞU İÇİN DEĞER VEREN KIZLAR DAN BAHSEDİYORUM ONLARIN SAYISI HIZLA AZALDIĞI İÇİN TÜRLERİ TÜKENMEK ÜZREEE ARKADAŞLAR KIZLARIN BU GRUBUNU KORUYALIM ONLARIN PC SİNE GİRMEYELİM VE ONLARI KÖTÜ
EMELLERİN(M)İZE ALET ETMEYELİM ONLARDA OLMASA YANİ HARBİ KIZ KALMAYACAK PİYASADA bide sölemeyi unutmuş kızlar yaşlı paralı moruk erkekleri de çok sever moruk amaaaa para onda 4*4 araba yat kat onda hani yaşlı iş adamlarımız varya ben böle hayatın taaaa A.Q

mestaf

Banned
esmeri koruyalım

εگмεя' Alıntı:

Saçmalıosunuz..Paran varsa oLayı şuanki devirde nerde kaldı bilormusunuz..görücü usulüyle evlendirilen kıZlarda kaldı ..eğerki ailesi karşındakinin işi varsa durumu iyiyse kızı tabiqide verioo..biraz mantıqlı oLun..para derken karşındakinin işi tabikide önemLi ve kızlar tipe önem vermez demişsin %100 yanılıosun :goz: sırf zengin diye sence bir kız yanında tipsiz birini gezdirirmi..yada sana sorayım karşındaki kız cirkin ama parası var onunla gezermisin..şimdi kesin diyceksin yüreği temiz oLsun bence bunuda geçiceksin:goz:

ARKADAŞLAR ESMER BİZİM HAYALLERİNİ KURUPTA BULAMADIĞIMIZ PARAYA ÖNEM VERMEYEN SADECE İNSANLIĞA İNANAN VE NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HARBİ TÜRK KIZLARINDAN ZANNETMEKİ HERKES SEN GİBİ EVET PARASI VAR DİYE TİPSİZ ÇOCUKLARLA ÇIKAN BİR SÜRÜ KIZ TANIDIM BEN SEN NEDEN BAHSEDİON YALAN DEĞİL 20 SİNDE 50 LİK KADINLARLA BERABER OLAN ERKEKLERİMİZDE VAR YANİ AMA ESMERİN DEDİKLERİNE KATILMAK İSTERDİM AMA ZORRRRRR.....
HEM NE BU GÖRÜCÜ USULÜ KARPUZMU ALIYON AİLELER BEĞENİRSE FALAN YOK BEAAA BENİM EVLENECEĞİM KIZI AİLEM SEÇERSE KIZ SADECE BENLE RESMİ OLARAK EVLİ OLUR O BAŞKA ALEMLERDE BEN BAŞKA ALEMLERDE KIZ ÖNCE ERKEĞİ TANIMALI TABEE ERKEK DE KIZ ONDAN SONRA İSTER KIZI KENDİNDEN İSTE İSTER AİLESİNDEN İSTERSENDE EKŞIN OLSUN KAÇIN BERABER AİLELERDEN HABERSİZ

glhn

New member
kimisi ağzı ii laf yapandan kimisi zeki erkeklerden kimisi güldürebilen erkeklerden kimi de romantiklerden.....
ama benden sana tavsiye onu etkilemeye falan çalışma.erkekler birini etkilemeye çalışırken şebek:) gibi oluo.bu herşeyi dahada rezil eder.bırak o senin farkına varsın .

serselcuk

New member
Esmer'in dediğine +Sonsuz ; )))

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
benım askım bana soledıgı sey kendın ol kendıne guven ve durust ol bu kadar...

adres63

New member
Arada bir mutlaka fırça at ve tersle :D unutmaki kızlarda 30una kadar mantık aramıycan :D birazda çene yaparsan iş biter zaten hepsi aynı :D

XShoOt

Banned
KızLar n£L£rd€n etk!L£n!r...

-€urO
-doLar
-$t£rL!n
-Frank

Cok azda oL$a YTL d£nd€ etk!Len£nL£ri wardır...

S@yko

New member
R€B€L' Alıntı:
benimki bana kendin ol yeter derdi
esmer de öle dediğine göre kendin ol
ama komik cocuklarıda beğenriler bunuda biliom:)

bende çok komiğimdir öylede söylerler bi o kadarda nduygusal ama kızlar bundan deil başka yönlerimden etkileniyo o konuda ama komikliktende etkilenen var kızdan kız değişiyo önce karşındakini tanımaya bak

draconic

New member
abi alemsiniz ya:d bde bazı kızlar bıraz gızem ıster.sakın ola dırek teklıf falan etme tanıs bi ama abartma heycanlanma:D bzdew yasadk yanı

ŤêΧâŠ

Altın Üye
asla vazzgeçmeyen erkekleri severler.bi kere hayır yanıtı alıpta tekrar ısrar edenlerden tabii başka başka taktiklerle her seferinde gelenlerden...

k155

New member
kac tane kzi kendisi olan erkedi o kendisini seviyor diye bundan etkilenirki erkek kendisi olsa onunla dalga gecmek icin binbir turlu sekil atarsiniz sonrada erkegin gururunu kırar sonrada uzulup pesinden kosarsiniz ne yazdim bea turk filmi gibi :D

okanmetu

New member
kardes gercek askı bulmak istiyorsan kendin gibi davranıcan ama küçük mutlluluklar yasamak istiyorsan kesinlikle rol yapacan.Rol derken neyi kastettiğimi söyleyim:Kızlar marjinal erkeklerden hoslanırlar yani karizmatik erkeklerden.Eger karizmatik biriysen reddedilme olasılıgın olmaz, degilsen biraz azmetmem gerekecek.Aslında bir kızla cıkmanın yolu o kızla kuracagın ileri düzeyde muhabbetten gecer eger bu yoksa hiç ama hiç ugrasma.
ve unutma paran olması önemli bir faktördür ama kesinlikle çözüm degildir .

ikRa

Banned
ben fen lisesinde okumanla alaksını çözemedim sizinkisi bilimsel bi aşk olsa gerek duygusal olsa yazardım bişiiler ama

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
hehehe bencede:D

sirine

New member
önce kendine güven ve samimi ve dürüst konuş önce kabul etmez zaten ilk teklifte kabul eden kız da henüz görülmemiştir umudunu kaybetme peşinden koş bu hoşuna gidecektir sonra kızı kollarında bil.

100%angel

New member
ay simdi merak ettim hangi fen lisesindesin?bende bi fen lisesindeyim de aynı okuldaysak ben ayarlarım o kızı sana:D

combanant

New member
ilk başta cesaret

kızdan hoşlandığını sölemen için ilk başta cesaret erkek olacaksın kükriyeceksinn

ee gelelim nasıl ayarlayacağına

senin için senaryo yazacam

şimdi ilk başta gözlerinin içine bak ve o gözünü ayırıncaya kadar ayırma

tabi az çok kesin etkilenecektir

kızlar genelde hep sürü halinde gezer

tek olduğu zamanı bekliyeceksin

hıı bide bu anlattıklarım sevgilisi olmayan kızlar içindir

hıı nerde kalmıştık

ilk başta meraba kendi ismini diyerek ( burak emre can ahmet mehmet vs...)

tanıyormusun die sor

kesin tanımıyorum diyecektir

sende tanımak istermisin

ilk başta gülecektir tabi bakışlardan sonra bu espirik iyi gelecektir kaynaşmaya

artık sonrasını sen düşün ne konuşacağına sen karar ver

ben sadece tanışma kısmını anlatıtırm

yok nelerden konuşmanıda anlatacam ama

esmer in dediği gibi kendil olman gerekiyor

hıı bide hiç yalan söleme tavsiyee

konuş kaynaş sonra teklifin sırasında çiçek falanla teklif açarsın

çiçeksiz olmaz söliyim

tecrübeliyim bu konularda

uzman var burda ben bunları herkese anlatmıyorum aaa

Mavi_Ali71

New member
köpek yurduna koymazsan bir kızı senden o zaman etkilenir ne lan bu kızlar hepiniz kopekleri olacaksınız elinizden gelse... unutmayınki sizin onlardan bir fazlalağınız var yani bir artınız

HTML