Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

alish

вυяαq αℓι&#1
kaplan5959' Alıntı:
çirkinler ne yapsın ölsünmü? hem çirkin hem fakirse ozaman ne olacak
ALLAH Yardımcısı OLacak :D

aSLihaN

New member
εگмεя' Alıntı:

Saçmalıosunuz..Paran varsa oLayı şuanki devirde nerde kaldı bilormusunuz..görücü usulüyle evlendirilen kıZlarda kaldı ..eğerki ailesi karşındakinin işi varsa durumu iyiyse kızı tabiqide verioo..biraz mantıqlı oLun..para derken karşındakinin işi tabikide önemLi ve kızlar tipe önem vermez demişsin %100 yanılıosun :goz: sırf zengin diye sence bir kız yanında tipsiz birini gezdirirmi..yada sana sorayım karşındaki kız cirkin ama parası var onunla gezermisin..şimdi kesin diyceksin yüreği temiz oLsun bence bunuda geçiceksin:goz:
Herkesi 1 tutmamak lazım sonucta ;)
Ama paraya önem veren bu tip bayanlar baya 1fazla malesef.
yüregi temiz olayı baya bi eskilerde kaldı be...

crazyquake

.::®crazy™::.
Cevapları okurken aklıma Mevlana'nın bir sözü geldi.. :

"Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol."

Dürüst ol yalan söyleme , onu etkilemek adına sınırlarını aşma sonra kendin olmaktan çıkar kendine bile yabancı olursun.

Eğer sana bir şeyler hissediyorsa zaten bir arada olursunuz zaten aksi bir şeyse ağzınla kuş tutsan ne mutlu olursun nede mutlu edebilirsin ;)

Hiç bekleme vede düşünme ne söyleyeceğim diye direkmen sadece hissettiklerini söyle zaten önemli olanda senin ona karşı duyduğun duygular.

Benden söylemesi... :goz:

ulugbey

New member
bence

karakteri saglam olanlar insan olandan
karakteri orta derecede olanlar yakısıklılıktan
karaktersiz olanlar paradan
etkilenir. :)

sensiyole_49

New member
R€B€L' Alıntı:
benimki bana kendin ol yeter derdi
esmer de öle dediğine göre kendin ol
ama komik cocuklarıda beğenriler bunuda biliom:)
komik erkeklerden hoşlanırmış lafa bak be ben sana söylim kendin gibi ol maskarası olma kızların seviyosa sevsin sevmiyosa o bilir sonu ölüm deyil ya geçer birgün aşkın

by_chum

New member
Arkadasim kizla konusuyomusun bilmiyorum ama arkadas olarak en azindan. Ben ce ilk isin kiza yakinlik göster.Zaten oda anladigi zaman sana yakinlik gösterecektir.Arkadaslarinla birlikte iken espiriler yap(yapabiliyosan) ama kiza herzaman bakmamaya calis. Utangac olma, her gördügünde slm ver, ve konusmaya calis ve onun üzerindekileri veya saclarini vs. övmeye calis.
Ama hepsini bi arada degil sonra övecek bi seyi kalmaz. Elinden geldigince güldürtmeye calis. Ve tabi bunda temaslarda önemli. Kıza dokunmaktan korkma yani elini tut falan. Zafer senindir.... :)

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ben bu sorunun cevabını bilmem bilenide sevmem:D

theraw

New member

yazan arkadaslar burcok kızdan alıntı ozellıgı yazmıssınız para komık olma vs. bu yazdıklarınızla asık gencımızı yanlııs yonlendırmeyelım
arkadasım bi kızı sevmeden iice arastır derım ben:D
ya saka bı yana once arastır sevdıgı war mı cıktıgı war mı vs. daha sonra kızın cevresınde bıraz takıl ve kendını fark ettır tabıkı bı asık gıbı eger onda da warsa bişiler cak teklifi:D

Queenelf

New member
bencede kendin olmalısın.. ama bu her zaman yetmeyebılır.. birde biz kızlar süprizlerden çok hoşlanırız. onun dikkatini minik süprizlerle çekebilirsin.. haa birde... kendine güven ve direk git konuşşş... duygularını belli et.. :)

KUVVACI

New member
bence kızlar ilgiye bayılır yanlız suyunu çıkarmadan yani karizmanı sarsmadan ilgi göstereceksin ve en önemlisi onu sahiplendiğini hissettireceksin; yanlız bunları yaparken "kafamı kızdırırsan hiç düşünmeden çeker giderim" moduna girmeyide unutma bence!!!!!

karizma_5

karizmatik
1.dürüst ol
2,kendin ol
3.kendine güven
4.espirili ol
5.kadınlar dalında güldür dalından koparmadan sevmesini bil
6.duygularını belli etmekten çekinme
7.ara sıra süprizler yap
8.maddiyatına göre ara ara hediyeler al''kırmızı gül,yüzük,kalp şeklinde objeler''
9.sıkıntılı anında yanında olmasını bil, koşarak yanına git
10.morali bozuksa neşelendirmesini bil
11.sırf sevgili olma yeri gelince sırdaşı ol,
12.kızlar kötü günlerinde yaslanacak omuz ararlar, zor anında yanında olduğunu hissettir

emin ol kardeşim bu dediklerimin bir kaçını uygula başarılı olursun,
eğer kızın sana ilgisi varsa tabi,
yada sevgilisi yoksa,

bu konularda kendime çok güvenirim,
kız arkadaşımı bilerek incitmem,
bilmeden incitirsemde 2 dk gönlünü almasını bilirim,

başarılar kardeşim

[ RigaL ]

New member
[ RigaL ]' Alıntı:
Gizemlilik' kavramı, ilişkinin olmazsa olmazıdır. Gizemli olan bir şey daima çekicidir, merak uyandırıcıdır, heyecan yaratır...

Siz hiçbir korku filminde perili bir eve girmeye çalışmayan insan gördünüz mü?...

Önceden anlatılan filmi izlemek pek zevk vermez insana, hatta insanın izleme isteğini bile kaçırır. Bir düşünün, "6. His" filmine gideceksiniz ve o filme daha önceden gitmiş olan bir arkadaşınız size, Bruce Willes'ın aslında ölü olduğunu söyleyiveriyor... Filmin bütün gizemi kaçmadı mı şimdi? O filmi izlemenin artık bir anlamı kalır mı sizce?

İşte uzun süreli ve tutkulu ilişkiler de böyle yürümektedir; erkeğin gizemli ve sır küpü oluşuyla...

Karizmatik erkek ser verir sır vermez. Nasıl bir erkek olduğunu asla açıklamaz, belli etmez. Yani "Ben şundan şundan hoşlanırım, şuralara takılırım, şöyle yaparım, böyle yaparım" tarzında karı gibi açılıp saçılmaz! Kendini deşifre etmez, kadına keşfettirmeye çalışır (ama kısmen)...

Kızlar, erkeğinin evde nasıl davrandığını filan düşünür hep. Yok efendim "Acaba televizyon izleyişi nasıldır?", "Acaba gece uyurken yatakta kaç kere dönüyodur?" falan fesmekan...

Bir kadını peşinden koşturmak istiyorsan 'cool' olacaksın. Ben bunu bilir, bunu söylerim!

Bir çok kızdan aynen şöyle düşünür:

"Erkek dediğin peşinden koşturmasını bilmeli..."

CINE5 gibi şifreli yayın yapacaksın kardeşim! Karşındaki insan seni çözmeye çalışacak, gidip şifre kırıcı kart alacak bilgisayarına. Çözemese bile gece 12'den sonra CINE5'te yayınlanan erotik filmleri (bozuk gösterse bile) seyretmeye çalışan insanlar gibi senden vazgeçemeyecek...

Kızda asla, "Tamam ya ben bunu bağladım..." düşüncesi yaratılmamalı. Kızın içinde devamlı "Ay, acaba beni bırakacak mı?", "Ay, acaba beni ne zaman bırakacak?" gibi korkular eksik edilmemeli... Bunun da tek yolu, kızı fazla iplememekten geçer. Bir erkek bir kızı ne kadar umursamazsa, o erkeğin çekimine o derece kapılır kız milleti. Çünkü umursamazlığın dayanılmaz bir baştan çıkarıcılığı vardır kadın milleti üzerinde. Buna kendi de inanamaz ve hatta gıcık olur. "Naapıyorum ben yaaa?" der. Aklını başına almaya çalışır; kendini ev işlerine verir ama yine de o erkekten vazgeçemez, sadece kendini kandırır... Gözüne adeta perde iner, o erkekten başkasını gör(e)mez!

Bu işin hacker'lıktan hiçbir farkı yok. Kapalı kutu olacaksın. Mümkünse ev telefonunu bile vermeyeceksin kıza. "Ev telefonumu kapattırdım" diyeceksin. Meraklandırmak lazım bu kız milletini. Çantada keklik durumuna düşmemek; 'cepte' olmamak lazım. Sürekli 'kaçtı kaçacak' izlenimi uyandırmak lazım kızda.

Kızların senaryo yazma kabiliyeti Steven Spilberg'de bile yoktur. Erkek gece olunca cep telefonunu kapattıktan sonra kız o'na ulaşamadığında (ev telefonunu da bilmiyor ya) seyredin kızın halini... Aklına neler gelir bir bilseniz... "Kesin beni aldatıyor, kesin bir başkası var ve şu an o'nun koynunda! Evet evet kesin o sürtükle kırıştırıyo şu an! :((" gibi düşünce girdaplarında buluverir kendini...

Karizma yapmak istiyorsan, susacaksın aslanım! Bir minibüsün muavini gibi her moka atlayıp lak lak etmeyeceksin, şoförü gibi cool takılacaksın, az konuşup öz konuşacaksın her daim. (Bu örnek yeterince açıklayıc oldu sanırım...)
tekrar yazmialim : D

MAJESTE

Kadim Dost
kaçan kovalanır en karizma erkek kendini ağardan satandır kızlarda da aynı ne kadar ilgisiz kalırsan o kadar deli oluolar ama dozajını aşarsan yalnız kalırsın iyi ayarlaman lazım iste ama belli etme ;)

osiris_cemo

New member
paran bol olsun + iyi bir araban olsun (bmw-2. el ferrari falan da olur) birde azcık kendine güvenin olsun bu dünyada elde edemeyecegin kız sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

RİSALE

New member
"""Yoruluncaya kadar aramalı Ölüne kadar geçmemeli"" bilmem anlatabildim mi?
nasıl olursa olsun vakit geçirme hemen git içini dök biz sustukta ne oldu?

SUFLÖR

New member
adamın biri üniversite kazanıp büyük şehre gelmiş.
bakmış ortam güzel.kızlar cıvıl cıvıl ama serhe hıyarlık var bir türlü kızlara açılamıyo
(sözüm meclisten dışarı) derken dikkatini bir kızla bir günden fazla gezmeyen yakışıklı bir delikanlı çekmiş.
yanına giderek ağam ne olur el aman. ben bi türlü şu kıza açılamıyorum ne olursun bana yardım etben o kızı nasıl etkilerim diye sormuş.
yakışıklı genç bir buket çiçek al kıza git ve hanfendi bu çiçekler sizin güzelliğiniz yanında sönüyor de" demiş.
çocuk ertesi gün mezarlıktan derlediği koca bir buketle kızın karşısına dikilmiş ve kıza
: hanfendi bu çiçekler güzelliğiniz yanında sönüyor demiş.
kız: sahi mi söylüyorsun deyince bizimki
: anam avradım olsun demiş.

gelelim ana fikre;
eğer sen aşk işlerinikendi yüreğinden başkasına sorarsan verilen tiyolar sona erince dumur olur ortada kalırsın.yüreğini dinle delikanlı.en uçuk en olmaz fikirleri dese de yüreğini dinle. korkma aşkın büyüsü doğru yol haritasını yüreğine açacaktır.başarılar.

HTML