HH Kaybedenler Kulübü (+18)

Hyperion

Rally Art
biz antepLiyik yemezik beyLe fındık Lahmacunu :)
bizimki sarımsakLı oLur

daha önce denemeyenLer varsa içine közLenmiş patLıcan koysun sonra Lezzetinden parmakLarını yemesin dikkat etsin :)
Adam Ağzının Tadını Biliyo :)

SEYDİALİ

seyri alem
herkes bir şeyler ısmarlıyor hayırıdır bacılar :p

SEYDİALİ

seyri alem
bir film repliği :)

bkz vizontele tuba iki carsaflı kadın bir birine sarılır olayı gören masum köylu seslenır hayırdır bacıalr :)

Hyperion

Rally Art
Arşiv Satın almak en iyisi :p uğraşma filtreyle felan

αqqα уєкяυ

New member
biz antepLiyik yemezik beyLe fındık Lahmacunu :)
bizimki sarımsakLı oLur

daha önce denemeyenLer varsa içine közLenmiş patLıcan koysun sonra Lezzetinden parmakLarını yemesin dikkat etsin :)
Bizde antepliyik annam :laugh:

Götürücegim Yerde Sahrem Sofrasıydı Zaten :) beaa :D

icemen

New member
Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, hatta sevişmeye de. Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; sevmeyi bile...

evet böyle demiş Paulo dayı

SEYDİALİ

seyri alem
" Seveni Arıyorum " diyen Soner Sarıkabadayı'ya sesleniyorum.. Hani " Aramadığın Yer Kalmamıştı !

SEYDİALİ

seyri alem
gecen gittimğim iki psikolokta aynı şeyi söyledi kaybediyorsun :) ama bilmedikleri bir şey var kaybetmekte bir sanattır :)

AnaToLiaN

MeCCaH
dün geceden beri aldım önüme 2 kilo sarı çorum leblebisini yiyorum...(sigarayı bıraktım ondan)
poset bitmek üzereyken içerden gelen ses beni yıktı...."oglum yeter artık osursan toz kalkacak" niye böyle didinki....

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
sence herkes kaybetmeyi göze ala bilirmi biz yani sayın kaybedenler bunu göze aldık :durdurun

ben artık toplum için değide sanat için sanat diyorum ben diyorum bencillik ama bu böyle olmalı artık kimsenin kırmasına izin vermek istemiyorum !

SEYDİALİ

seyri alem
anlaşıldı biz kaybetmeyi göze aldık kazanırken kimi zaman kaybettiklerimiz yitirdiklerimiz oldu ama biz hep olduk neden diye sordum çok vefalı olduk çok sevdik çok deger verdik peki neden hep biz bunu yaptık giden veya kaybedilen bunu yapmadı ? :)