HH Kaybedenler Kulübü (+18)

braderix

New member
Selam Sayın Kaybedenler kulübü. Bende geldim. 2 ay içinde Dost dediğim ama aslında aşık olduğum kadını kaybettim, sonra kız arkadaşımdan ayrıldım. son Olarak da 3 yıldır çalıştığım işten ayrıldım. Şimdi işsiz, kızsız, kadınsız olarak kaybedenler kulübünde kafaya oynarım herhalde.

medieva

New member
Kaybetmeden kazanmak olmaz, kazanmadanda kaybetmek olmaz yani kazananlar kaybedenler kulübüne kaybedenlerde kazananlar kulübüne üyedir aslında...

Kazandığını kaybetmek insanı şoka sokup travmaya neden olur ancak bir şeyler kazananlar mutlaka bir şeyler kaybediyordur fakat kaybettiklerinin farkında bile olmadığı için hiç bir şey anlamaz taaakii kazandığını kaybedene dek.

Şu an bu mesajı yazarken zamanımı kaybediyorum ancak yaptığım binlerce hesaptan bunalmıştım kafayı dinlendirerek daha zinde bir şekilde hesaplara kaldığım yerden devam edeceğim...

Yok öyle üç kuruşa beş köfte,
Vermeden almak, almadanda vermek olmaz
Kazancaksan illaki kaybedeceksin , kaybediyorsan mutlaka kazanıyorsundur farketmesen bile.

Bunca lafı sahip olduklarımızın kıymetini bilmek daha evladır sözüyle bitiriyorum...

osssea75

New member
Hayat yaşadığın kadar güzel ve yapamadıkların kadar imkansızdır. Hayaller kurarız, hayaller yıkarız ve yaş ilerledikçe hayal gücümüzü aynı oranda zayıflatırız. Bizi hayal kurmaya iten sebep nedir? Hayallerimizin gerçekleşmiş olması bizi hayalimiz kadar mutlu eder mi? Mutluluk gerçekten bir andan ibaret mi? Ve biz mutlu olmadığımız zamanlar da hep mutsuz muyuz? Sadece mutlu olmak için mi yaşar insan? Mutlu olmak huzurlu olmayı beraberinde getirir mi? Huzurlu insan yaşadığı her anı mutlu olarak mı geçirir? Hayatta tek hedefi mutlu ve huzurlu olmak olan bir insan gerçekten bunu elde edebilir mi? Peki bunu elde ettikten sonra ne olacak? En sonunda herkes kendi kıçının üstüne oturacaksa biz hangi hedefin peşinden gideceğiz?

ported

New member
Sahip olunamaz herşeye herşey sahip olunarak kazanılamaz. Kazananlar var ve benim hiçbir zamanımda kazanamayacaklarım var.Başlamalıyım bir yerden ama yerim de yok başlamak için. İçi boş dahi olsa yuvarlanan herşey ses çıkarır. Bende çıkarırım ama iş toplamaya gelince orada kenara çekiliyorum.

Yürümek değil korkum zaten yürüyen bir sistem üzerinde yaşıyorum. Ve biliyorum yüzüm bir gün öyle kirlenecek ki her hayata aynı sonsuzluktan bakacağım. Karışık konuşuyorum doğru, doğru dürüst konuşmuyorum bu da doğru. Karışarak yakalıyorum kendimi yoksa öyle bir kaybolurum ki hiçbir ışık çekemez o karanlıktan düşlerimi.

Herkes kadar kaybediyorum bende bazen elimdekileri bazen kendimi...

BrAvE HeArT

New member
İnsanlar arasında unutulanlar var haber alınamayanlar, sanırım onlardan biriyim; kör kuyularda merdivensiz kalanlardan, biri de benim.