..::FoRUm OyUnLArı::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
sabırlı olduğum söylenemez yinede sağol ama şuda var ben böyleyim vede bnm yazılan şeylerin ardından kendi fikrimi söylememde hiçbir sakınca görmüyorum özgür düşüncem sonuçta vede herkesin bakış açısı farklı hepsini farklı pencereden değerlendirerek yorum yazıyorum..ama yinede saol düşüncen için:)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
b@i@c@i' Alıntı:
sabırlı olduğum söylenemez yinede sağol ama şuda var ben böyleyim vede bnm yazılan şeylerin ardından kendi fikrimi söylememde hiçbir sakınca görmüyorum özgür düşüncem sonuçta vede herkesin bakış açısı farklı hepsini farklı pencereden değerlendirerek yorum yazıyorum..ama yinede saol düşüncen için:)

arkadasım yorum yapman guzel bişey ama senin yaptıgın yorum degil resmen satasma.

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
onun adı sataşma değil ark. userlere doruyu göstermekte anlatmakta diretmek denir...sen anlayamamışsın o ayrı

Cansiz

New member
b@i@c@i keşke benim sana oy kullanma hkkım olsa da versem!!ama yok herhalde sen artılarını alımışın zaten hayırlı olsun!! demicem daa bitmemiş çünkü!!!

sebnemik

PeGaSuS
yaws kararsız kaldım.. bici mi virgin mi.. eheu :D ben sanada destek olamaya calısacagım oyun arkadasım... ve emınım kı sen bu gorevın zaten ustesınden gelıyorsun bır tek avatarının ustundekı sıfat degısecek ;)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
sebnem saol be bacım:D düşünmen yeter cansız sende saol salık olsun :D ayrıca doru söledin sadece ismin üstündeki yazı değişecekte mod olursam başka şeylerde değişecek en azından seviyesizlil düeyi altlarda olacak:D

DeRSaaDeT

Islambol
arkadaşlar oylama dewam etmkteyse + olarak değiştirmek istiyorum biliyorum bu 2. değiştirişim ama insanları tanımakta önyargılı davrandığım kesin inşallah olur diyorum

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
KaRma' Alıntı:
adam ßanLanmı$ haLa açık konusu :) iLginç..
adam diye sana derler diycem olmiicak neyse ark. anlaşılan olmiicam MOD FALAN. artık bu msjdan sonra msj yazmayın YÖNETİME ileticem konu kapansın hepinize ii yada kötü oylarınız için teşekkür ederim:D

osiris_cemo

New member
yapabileceğine inanan herkesin yanındayım +1 hatta @1 sana

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bendende ++ cnm bukadar yıpratma kendini sessizlik en güzel cevaptır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML