..::FoRUm OyUnLArı::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
oraya çok katkın var ve son zamnlarda paso o bölümdesin bence dier adaylar senden biraz daa avantaja sahip henüz erken olduğunu düşünüorum -1

fatu gerçekten yaptıkların sana yakışmamış. . .

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
react0r' Alıntı:
Ben erken olduğunu düşünüyorum
reactor vallahi erken olduğunu düşünmüyorum bu modluk başvurusunu açmama etken bazı şeyler var.neden erken olduğunu açıklarsan sevinirim bu forumda gerçekten haksızlık yapılıyo yemin ederim yapılıyo eğer doğrusu buysa bşy demicem ok reactor sözünü dinler çekilirim.gerçekten sevdiğim modlardansın sadece bana mantıklı bir açıklama yap.sonra kapat bu konuyu kilitle.ama ben ne zamandan beridir bu foruma üye olduğum günden beri bu bölüme mod olmak istiyorum.benden sonra gelenler mod olmuş burda mesaj sayısı onlıne zamnıymış şuymuş buymuş bakılmıyo bile ben forum oyunlarından çıkmıyorum devamlı oradayım orayı hakettiğime inanıyorum..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
KaranLık' Alıntı:
inşallah bu iş SidiK yarışına Dönmez fatuyla bici adına
SAÇMALAMA ÖYLE BŞY OLMAZ.BEN SADECE MODLUK İSTEDİM OLMAZSA OLMAZ ZATEN OLUCANIDA ZANNETMİYORUM BÖLE DÜŞMANLARIM OLDUKTAN SONRA

react

Admin
Süper Moderatör
öncelikle erken olduğunu düşünmemin sebebi,ben totaliter bir insanım
teşekkür sayısı ve mesaj sayısına bakıyorum ona göre değerlendiriyorum
bu kıstaslar göz önünde bulundurulduğunda yetersizsin
Sadece bana ait olan düşünce bu, daha fazla açıklamaya gerek olduğunu düşünmüyorum,ayrıca smod değilim bu başlığı veya herhangi bir başlığı kitleyemem : )

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
çok Ii Anladim Duygusal Açidan Bakanda Var Herhalde Nese Oy Verenlerin Cani Saolsun.bigün Köprüden Atliicak Olursam şimdiki Gibi Yaptimi Yapanlar Arkamdan Gelir Inş.:):):)tek Temennim:)

iSpiK

Kadim Dost
mesela mod olunca o bölümle ilgili ne yapıcaksın :D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
hahahaah güzeldi :):)öncelikle mikroplardan arındırıcam yetmez mi?:):):)

her yoruma bi karşılık var :)) -1 veriorum oraya iki tane aday var durex ve ispiyoncu sadece başlık sayısı veya insanlara cvp vermekle bitmio bence bu işler kontrol edilmesi gerek :=) özellikle geçenlerde açılan bi konu vardı hatırlarsa şarkı sözü oyunu verildi die 2 link verdim sen alakası yok dedin okadar iyi takip etmediğini düşünerekten -1 diorum :p

free!

artık yok...
üstteki 2 elemana katılaraktan, ve paylaşımlarını fazla görememekten yakınaraktan, ayrıca oranın mod ihtiyacının bulunmadığından, bulunsada oraya talip diğer arkadaşların orayı gayet iyi götüreceğine inandığımdan, ve umarım yanlış anlamazsın ; her mesaja yorum yapmak yerine paylaşım yapmanı beklediğimden kusurada bakmayacaksan daha erken diyorum, -1 veriyorum...
çalışmalarının artması dileğimle...

oNuR!

Banned
ben az önceki mesajımda fatuyu eleştirdim biciye +1 vermeyi unuttum :)

bu arada fatu "sana ne oluo??" demişsin ya kardeşim ben seni eleştirmiorum sadece yanlışını sölüorum bu arada kızlara asıldığımı düşünuosan yanılıosun çünkü öle bişi yapçak olduktan sonra sanal alemde yapmam yani ok??
bunları yazıncada sakın sana kızdığımı ve kin tuttuğumu düşünme ben senide çok seviorum kardeşim kimseyede kin tutmam

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Arkadaşlar Oylariniza Saygi Duyuyorum Kriterlerin Uygun Olmadiğini Biliyorum Bu Modluk Başvurusunu Açmamin Nedeni Farkliydi Birtakim şeylerin Farlina Varmaniz Ama Sadece Gördüğünüzü Yorumluyosunuz Gerçeği Yada Içeriği Sizi Ilgilendirmiyor.kizil Kiz Senin Numarali Gözlük Takma Zamanin Gelmiş Dşkkat Ettiysen Hepsinin Içeriği Farkli O Anlmada Söledim Genele Bakarsan Ikiside Müzikle Ilgili :):):):):):)

b@i@c@i' Alıntı:
Arkadaşlar Oylariniza Saygi Duyuyorum Kriterlerin Uygun Olmadiğini Biliyorum Bu Modluk Başvurusunu Açmamin Nedeni Farkliydi Birtakim şeylerin Farlina Varmaniz Ama Sadece Gördüğünüzü Yorumluyosunuz Gerçeği Yada Içeriği Sizi Ilgilendirmiyor.kizil Kiz Senin Numarali Gözlük Takma Zamanin Gelmiş Dşkkat Ettiysen Hepsinin Içeriği Farkli O Anlmada Söledim Genele Bakarsan Ikiside Müzikle Ilgili :):):):):):)
bıcı ben fikrimi söledim bana laf yazma ok !​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML