..::FoRUm OyUnLArı::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bici boşver yaw modluk her zaman sorun çıkartıyor rahatını kaçırıcağından eminim

hele ki forum oyunlarına yazılan mesajın haddi hesabı yok her birine uğraşıp cevap yazman güzel ama yöneticilik zor iş gerçekten.
bir sürü gereksiz tartışmaya sebep oluyor.
en basitinden bak bu konuda bile ne kadar tartışma çıkmış sen var bunu yönetici olunca düşün.
+ ya - vermek istemioyorum bence vazgeçersen büyük bi stresten kurtulursun :goz:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bu adaylıkda forum oyunlarına dönmüş =)
Herkesın mesajından sonra bir cevap yada bır savunma yazmak zorunda değilsin
ki forum oyunlarında da boyle yapıyorsun.Devamlı forum oyunlarına takılman
orada mesaj kasman mod olmak için yeterlı değil bence.
Kesınlıkle -1

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Cash Ben Görüşlere Saygiliyim Ok Illa + Verin Die Bşy Demiyorum Tabiki - De Olacak:):):)yanliş Anlamayin:)

karizma_5

karizmatik
b@i@c@i kardeşim öncelikle senin için hayırlısı neyse o olsun,
birde sana abi nasihati,
burada yazan her insana cvp yazman hoş olmamış,
bunu yerine sonucu beklemen daha iyi olur diye düşünüyorum,
forum oyunlarında mod ihtiyacı varsa ,
senin olmanda bir sakınca görmüyorum,
son söz tabiki yönetimin,
saygılarımla

xY_sCoRpIoN

New member
-1 benim görüşüm millet ha bire f.oyunları tutturmuş bakalım hayırlısı

MAJESTE

Kadim Dost
Öncelikle tek tek herkesin yazdıklarını okudum bu ne saçmalık bu ne seviyesizlik herkes birbirine ne zamandır böyle sagısızca konuşuyor. Açılan bir konu var ve görüş bekleyen bir insan o insanı beyenmeye bilirsiniz ama asla hakir görmeye hakkınız yok hakir görenler öncelikle aynaya baksınlar burda kimin kim olduğunu kimse bilemez herkes kendine bakmalıdır biri yazmış orda bana yazma oke filan die konuyu açan kim görüş bekleyen kim ? neden cevap hakkı yok neden yazmasın sana biri çıkmış sen şölesin bölesin sana ne kardeşim işine bak sen beyenmiyorsan - verirsin çıkarsın şunu herkes bence kafasına soksun BU FORUMDA HERKES ÖZGÜR herkes görev başvurusu yapabilir yönetim değerlendirir konu kapanır. He bişi daha erkek arkadaşlar saolsunlar gelen bayanlarla böyle seviyesizce konuşmaya devam ederse ki öle gidio biz bize kalıcaz forumda ben bayanlar haklıdır her zaman demiyorum ama biraz daha dikkat edelim laflarımıza teşk ler

görüşüme gelince sonuna kadar destek her zaman arkandayım kardeşim asistan mod olursun denenirsin yönetim uygun görürse veya olmazsın bu kadar basit ama olmazsan da canın saolsun buda senin güzelliğindir..

Mephisto

R€B€L
bilmem ne kadar msj war adam gibi msj atan 3-5 kişi.
orada actığın konu sayısı 7 bence sayısı deil işlevi önemli pek ilgi görmemiş gibi konuların.bunun yanında üyelik tarihi falan deil bakılınan şey verilen emek.
kişiliğinle ilgili bişeyler söylemek istemiom tanımıom seni sonucta ama
bildiğim kadarıyla mod alımlarında kişiliğede önem veriyolar.dikkat et bu bi öneri olsun sana.bunlara bide oraya senden başka bi kac kişinin daha aday olduğunu düşününce sonuc olarak -1 benden sana.

(not düşeyim bide bari olcakları kestiriyom):burada isteyen istediği gibi + veya - olarak yorum yapar tartışmaya gerek yok.

iSpiK

Kadim Dost
b@i@c@i' Alıntı:
Isa Hayrola Asili Kaldin Merak Ettiğin Bşy Varsa Buyur Sor:)
eheh komik sey ... Kızıl a sorsana isa kacta cıktı dıye nıck asılı kalmıstır ben 2 ye gelmeden cıktım... Kızılda log lar war sıkma canını soRcaım bısey olursa da sOrarım ;) ama cewabını alabiilrmiyim bilmioRUm :D :sigara:

fatu

Banned
MAJESTE' Alıntı:
Öncelikle tek tek herkesin yazdıklarını okudum bu ne saçmalık bu ne seviyesizlik herkes birbirine ne zamandır böyle sagısızca konuşuyor. Açılan bir konu var ve görüş bekleyen bir insan o insanı beyenmeye bilirsiniz ama asla hakir görmeye hakkınız yok hakir görenler öncelikle aynaya baksınlar burda kimin kim olduğunu kimse bilemez herkes kendine bakmalıdır biri yazmış orda bana yazma oke filan die konuyu açan kim görüş bekleyen kim ? neden cevap hakkı yok neden yazmasın sana biri çıkmış sen şölesin bölesin sana ne kardeşim işine bak sen beyenmiyorsan - verirsin çıkarsın şunu herkes bence kafasına soksun BU FORUMDA HERKES ÖZGÜR herkes görev başvurusu yapabilir yönetim değerlendirir konu kapanır. He bişi daha erkek arkadaşlar saolsunlar gelen bayanlarla böyle seviyesizce konuşmaya devam ederse ki öle gidio biz bize kalıcaz forumda ben bayanlar haklıdır her zaman demiyorum ama biraz daha dikkat edelim laflarımıza teşk ler

görüşüme gelince sonuna kadar destek her zaman arkandayım kardeşim asistan mod olursun denenirsin yönetim uygun görürse veya olmazsın bu kadar basit ama olmazsan da canın saolsun buda senin güzelliğindir..
Dark_Angel' Alıntı:
Forum Kuralları..! 2 nci Madde..!
2-Hackhell forumuna atılan mesajlara gereksiz cevap veren, konuyu dağıtan, "cıvıklaştıran" ve ortamı seviyesizleştiren üyelerin mesajları silinecek ve uyarılacak ,gerekirse üye yasaklanacaktır.
Birisi konu açmış ve ben kendi fikrimi söylemişim notumu neden verdiğimi açıklamışım..! Notumu neden negatif verdiğimde bence yönetime karar verme aşamasında çok büyük faydası dokunacak..! Ben bu yorumu yaparken kişiyi tanıyormuyum tanımıyormuyum..? Ölesine uyus olduğum içinmi eksi vermişim yoksa gerçekten bişiler varda mı vermişim..! Yoksa yaygara yapıp dikkat çekmek delikanlılık göstermek içinmi yazmışım..! Mesaj kasmak içinmi yazmışım..!

Yada pozitif verenler için söylüyorum; Arkaşım olduğu içinmi vermişim..! Duygu sömürüsünü yediğim içinmi vermişim..! Yoksa uyus olduğum başka insana şu an için rakip gözüktüğü içinmi vermişim..! vs. vs. Bu tip açıklamaların yönetimin karar vermesini çok kolaylaştıracağını düşünüyorum..! Ayrıca burda ne olup bittiği de gayet güzel bi şekilde takip edildiğini biliyorum..! Kimse benim yada bi başkasının yazdığı mesajın gözükmeyeceğini düşünmesin..! Bunları özellikle yönetimden olan belli bir yere gelmiş insanlara anlatmak istemem..!

Bilip bilmeden, iki tane mesaja bakıp adam değerlendirenleri kınıyorum burdan..! İki tane duygu sömürüsüne, cinsiyete, insanların forumda gerçekten neler yaptığını bilip bilmeden konuşan insanların hepsini kınıyorum..!

Bende Kevin Nash nickli kullanıcıya yazılan olumsuz mesajların cevap verilmesi gerekenlerine zamanında verdim ve arkasında durdum..! Seviyeli bi şekilde..! Böyle seviyesizce değil..! Seviyeden bahsederken seviyemizi düşürmeyelim..! Kevin Nash 11 yaşında ve ben sonuçtan emindim ama destekledim ve yönetimin nasıl davranacağını merak ettiğimden..! Ordaki mesajlarımda yine beni ilgilendirir..! Bunları ordaki mesajlarımla yargılamak isteyecek arkadaşlar için yazıyorum..! (Bu arada yönetim o konuda çok sabırlı, çok takdir ettiğim ve çok hoşuma giden bi tavır sergiledi, gerçekten kutluyorum, tebrik ediyorum kendilerini..!)

Neyse;
Forum kurallarında 2 nci maddede diyorki konuyu dağıtmayın. Konu burda benim ne yorum yaptığım değil..! Bende uyarıyorum forum kurallarında böyle bir madde var benim yaptığım yorum kimseyi ilgilendirmez konuyu açandan ve yönetimden başka. Konuyu bana yönlendirip dağıtmayın..! Hiçbir şeye fayda etmicek boş mesaj atmayın özellikle bu bölüme..!

Dark_Angel' Alıntı:
bazılarınız sanırım bu işi cok küçümsüyor, hackhell'in yönetici statusunde olan çoğu kişi paylasımları yanı sıra yaşları,olgunlukları,duruşları göz önunde bulundurularak seçildi hep. bu sıtede yönetici statusunde olan hemen herkes (özellikle admin ve smod statusundekı yonetıcıler) zaten daha önce yöneticilik vasfını senelerce icra etmiş ve isim olarak tanınan ve yaptıkları bilinen kişilerdir. Burası forum konseptınde olan bınlerce sıteden farklı sekılde yönetiliyor ama bunu hala içinizde farkedemeyenler var. Hackhell bir oyun bahçesi sizlerde bir çocuk değilsiniz bu sitede yönetimin görevini aldığı kişiler tekrar yönetimce kabul edildiği takdirde tekrar geri dönebilirler ancak canı sıkılınca yada birileri ile problemi olunca ben yöneticiliğimin alınmasını istiyorum diyerek bazı şeylerin yatışmasını birşeylerden kaçarak unutturma çabasında olanlar,hackhell da nasıl olsa benim yerim bakidir biraz gidiyimde yokluğumu anlasınlar mantığını güdenler ağzıyla kuş tutsalar bile hackhell da bıraktıkları yere gelmeleri söz konusu olmayacaktır. (istisnaların kaideyi bozmayacağını unutmayın..) Hackhell benle yada bensiz, herhangi birinizle yada herhangi birinizsiz herzaman ayakta olucaktır, yeri geldiğinde kimlerden vazgectik hackhell in huzuru için unutmayın o yuzden ne yaparsanız kendinize yaparsınız hackhell a değil. umarım suan görev yapan tüm yöneticilerde okur bu yazdıklarımı...
Ben forumunun hiçbir yerinde Ahmet veya Mehmet arkanda olduğu için yada bayan olduğun yada erkek olduğun için yönetici olabilirsin diye bişi görmedim..! Bayan olduğun için kurallara uymayabilirsin aman kaçmayasın diye birşeyde görmedim..! Bayanları şımartınız diye birşeyde görmedim..! Eğer bu ve buna benzer birşeyler varda ben görmediysem; forumun bir üyesi olduğum için lütfen bana yardım edip gösterin nerde yazıyorsa bende öğreniyim..!

By CaPTaiN

New member
Ciddiyet Eksikliği -1

aSLihaN

New member
burayı okumak bile bu görev icin yeterli olmadgını gösterio..
her yazılana cwp yazmak zorunda deilsin...(-1)
forum oyunlarında bile oyundan cok sohbet havasına sokuyosun..(-1)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
masejte vede dark_angel yorumlarınız için teşekkürler.amacım sadece hakedenin oraya mod olmasıydı bu başvuruyuda darkın söylediği gibi "paylasımları yanı sıra yaşları,olgunlukları,duruşları göz önunde bulundurularak" demiş ...dediği gibi biri mod olsun..lütfen sizde dediğim gibi göz önünde görüleni değilde gerçek olanları görün vede hakedeni seçin saolun tüm yorumlar için.......

The Squealer

Special Effects expert
cidiyet ekskliği ayrıca oraya çok daha iyi adaylar var -1 :( kusuruma bakma

PRotype

Game Spider
onceLikle React0r abi Sen Totaller Biriymişsin...Saygım Sonsuz...Fakat Biraz Saçma deiLmi tşk sayısı iLe + - vermek...yanlıs anlama sen yine en iyisini biLirsin...Ama ben bunu gereksiz buLuyorum...

Bici Sana gelince her seyin arkasından cvp yazman kotu oLmuş benden de - oy cıkacak...Biraz Daha SAbırlı oLmanı Tavsiye Ediyorum...

-1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML