..::FoRUm OyUnLArı::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oNuR!

Banned
peerlessboy var kardeşim burdayızda
1. yanlış yere yazmışsın
2. flood yapmışsın (arka arkaya mesaj yazmak yasak)

DeRSaaDeT

Islambol
muhahahaha peerlessboy çok komiksin yaw abi olaya bittim sitenin kurallarını bi oku derim mesajınıda yeni başlayanlar bolumune yazarmısın teşekkürler iyi forumlar

neyse biz işimize bakalım madem buraya mesaj yazdık arkadaşım benden sana +1 tabi ihtiyaç varsa

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Peer Forum Oyunlari Olmadi Burayami Uzadin Puhahahaa:):):)
Kizilakrep Ok Demem Meraklisi Değilimde O Son Cümlede Kisil Lafi Geçmiyo Sana Gözlük Farz Oldu:)puahahha

мєяωєм

New member
BİCİ NE OLURSUN GÜZELİM BIRAK ŞU MOD OLMA SEVDASINI BURDA BİRBİRİNİ ÇEKEMEYENLER HAKLI OLDUĞUN HALDE HAKSIZ DURMUNA DÜŞÜRENLER VAR HERKEZ GURUP KURMAYA ÇALIŞIYOR BİRBİRİNE TAVIR ALMAYA ÇALIŞIYOR BEN AÇIKÇASI SIKILDIM KİMSE ADAM GİBİ OYUNUNU OYNAMIYOR BİRBİRİNE DİL UZATIYOR YA ARKADAŞLAR BURASI PAYLAŞIM SİTESİ TARTIŞMA SİTESİ DEĞİL BENDE TARTIŞTIM BİR ZAMANLAR TAMAM AMA YALNIŞ YAPTIĞIMIN FARKINA VARDIM VE HİÇ DEĞMEYECEK BİR İNSAN BİR KONU YÜZÜNDEN KENDİMİ KÜÇÜK DÜŞÜRÜDÜM BEN YAPTIM SİZ YAPMAYIN DİYE UYARIYORUM BİCİ BU LAFIM SANA KIZIM BURDA DOST SANDIKLARIN ARKANDAN VURUYOR BEN ÇOK GÖRDÜM O YÜZDEN KİMSEYE LAF ÇEVİRME TAMAMMI.

BENİM FELSEFEMDE ŞU VARDIR; HAKLIYSAN SUSACAKSIN HAKSIZ HER ZAMANKİ GİBİ HAKKINI ARAMAYA ÇALIŞACAK HAKLININ HAKLI OLDUĞU SONRADAN MEYDANA ÇIKAR BUNU SAKIN UNUTMA UNUTMAYIN BEN SON SÖZÜMÜ SÖYLEDİM BANA MUHALEFET OLACAKLAR BUYURSUN

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
virgin ben haklıysam eziliyosam beni savunan olsun olmasın hakkımı ararım haksız hakkını arar die bi düşünce bana ters ben burda gördüm ki doru söleyen dokuz köyden kovuluyo ....haa ben susuyorum susuyorum susmamdan yararlanıp prim yapıyo bazıları yine susucam yazmiicam ama bi yere kadar .tokmak abim sus dediği için saygıya değer bulup dinlediğim için sustum yinede susuyorum ok.

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Isa Hayrola Asili Kaldin Merak Ettiğin Bşy Varsa Buyur Sor:)

Hell

Başarıda bir sanattır.
bölümde bulunan mod arkadaşın yanında 2 tanede mod adayı bulunmakta...
bunları bir köşeye ittiğimizde forumdaki aktifliğin ve Mesajlarının yetersiz olduğunu düşünüyorum...

Bence bir mod Başvurusuna her yazılan mesaja cevap vermemeli.. forudma daha aktif olmalı v.s v.s

Kısacası. Bölümde yetersiz olduğunu düşünerek " -1 "

Banada laf yetiştirmezzen sevinirim.

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Yeterince Aktifim Ayrica Snn Ne özelliğin Var Allahallah Yaa

Hell

Başarıda bir sanattır.
b@i@c@i' Alıntı:
Yeterince Aktifim Ayrica Snn Ne özelliğin Var Allahallah Yaa

kendi düşüncemi yazdım... ,

benim özelliğimi senin yargılıyıcak seviyede olduğunu düşünmüyorum.

oyumu kullandım İYİ FORUMLAR...

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Yorumuna Saygim Var Bşy Diemem şahsi Görüşün Tabiki.kizdiğim Nokta 1banada Laf Yetiştirmezssen Sevinirim" Demişsin......özelliklerin Yargilanacak Gibi Değil Seviyemi Aşar Zaten Arizali Modaratör:):):):)

BuNaLım

Bunalım
b@i@c@i' Alıntı:
Yorumuna Saygim Var Bşy Diemem şahsi Görüşün Tabiki.kizdiğim Nokta 1banada Laf Yetiştirmezssen Sevinirim" Demişsin......özelliklerin Yargilanacak Gibi Değil Seviyemi Aşar Zaten Arizali Modaratör:):):):)
dostum sana bi oneri her yoruma laf getırırsen sen zararlı çıkarsın ve modlarada laf yetiştırerek herkes yorumunu getırecek + - benden sana bı onerı bence her yoruma cevap verme takıp et ve sonuca bak :goz:

Hell

Başarıda bir sanattır.
b@i@c@i' Alıntı:
onu dememin nedeni böyle uzuyacağını bilmemdir..

konu BEnim için Kapanmıştır.

FatalError

New member
tmm arkadaşlar uzatmaya gerenk yok herkez fikrini soylesın bırbırımızı kırmadan halledelim 1 msj 1 arkadaşla degişilmez

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Fatal =değişilmessin Valla Saol Tombişim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML