( Fethullah Gülen İle İlgili Konular 1 )

Newwave

Altın Üye
Genel Uyarı.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/540396-siyaset-amp-politika-bolumu-kurallari-lutfen-kurallari-okumadan-konu-acmayiniz.html

Öncelikle karşılıklı kişisel tartışma içeren 40 a yakın post silinmiştir sonrasında ;

мυѕтαƒαƒв

Ali cengiz

Beyaz kin

Cfenl

Serigatil 1

Drmacnamara

Bu konuya bir tane daha yorumlarınıza dikkat etmez konu dışı kişisel ikili tartışma içeren seviyesiz , post atarsanız gereken en ağır şekilde herkes için uygulanacaktır konu buraya yeni geldiği için şu an da kimse için bir yaptırımda bulunmadım ama bu uyarımdan sonra herkes seviyesine ve yorumlarını çok dikkat etsin iyi forumlar.

Agulhas

New member
Fethullah la ilgili bir sürü yutturmaca var. Kendisine neredeyse peygamber gözüyle bakanlar, hep yaptığı iyi şeyleri anlatıyorlar. Bu resim ne peki?? Dinler arası diyalogda, bir hristiyanlaştırma projesi. Fethullah da yoğun bir şekilde çalışıyor(görüldüğü üzere). Samimiyetine inanmıyorum. İnananlara saygım var.....

muratcolez

New member
Herkes Resimdeki KişiyLe DeğerLendiriLip Güven Aranıyosa Sözüm Yok.Kimse Üzerine ALınmasın.Bende İki Resim PayLaşacam.Resimdeki Lideri Tanıyorsunuzdur.
Diğerini Ben SöyLeyim.Petrosyan.Petrosyan Kimdir.Ermenistan DevLet Bşkanı, Ne İşi Var Bir Parti Liderinin Ermenistan DevLet BaşkanıyLa....Yorum Sizin

seriqatil1

Banned
Petrosyan Kimdir.Ermenistan DevLet Bşkanı, Ne İşi Var Bir Parti Liderinin Ermenistan DevLet BaşkanıyLa....Yorum Sizin

bir parti lideri değil muhalefet partisi lideri olarak kardeşleri azeriler için görüştü

ilgili haber altta herkes görsün ne için gittiğini ve ne yapmaya çalıştığını amacının ne olduğunu allttaki linkten herkes okusun ..türkeşin bu vatanın aleyhinde iş yapmayacağını bırak türkiye tüm dünya biliyor .bilmeyenlerde okusun alttan
:goz:

http://www.milliyet.com.tr/2005/04/26/yazar/dundar.html

peki fethullahın işbirliğinden görüşmelerinden çıkan sonuç nedir ne içindir ?

bu görüşmelerden sonra dinimizce caiz olmayan şeyler yapıldı

örnek vericek olursak ;

dinler nikahı yapıldı ..dinimizce caiz değilken hristiyan bir erkekle müslüman kadın evlendirildi .

her yer misyoner doldu..incil vs nin en çok dağıtıldığı dönem diyalog saçmalıklarından sonra arttı .akp de buna uygun yasalar çıkarıyor zaten .

daha buraya 50 tane daha saçmalık ve dini çarpıtmanın örneklerinden yazarım ama görecek insan lazım .görmeyene ne yazsan boş

sonuç olarak birisi azeri türklerine fayda sağlamak için görüşmüştür biriside papadan yeni emirler almak için görüşmüştür ve hala görüşmektedir .bu farkı göremeyenlere ne yazsan boş

he bide bende resim ekleyim .

aaaaa...

ne hikmetse azeri devlet başkanı elçibeylede resimleri varmış :)

muratcolez

New member
bir parti lideri değil muhalefet partisi lideri olarak kardeşleri azeriler için görüştü

ilgili haber altta herkes görsün ne için gittiğini ve ne yapmaya çalıştığını amacının ne olduğunu allttaki linkten herkes okusun ..türkeşin bu vatanın aleyhinde iş yapmayacağını bırak türkiye tüm dünya biliyor .bilmeyenlerde okusun alttan
:goz:

http://www.milliyet.com.tr/2005/04/26/yazar/dundar.html

peki fethullahın işbirliğinden görüşmelerinden çıkan sonuç nedir ne içindir ?

bu görüşmelerden sonra dinimizce caiz olmayan şeyler yapıldı

örnek vericek olursak ;

dinler nikahı yapıldı ..dinimizce caiz değilken hristiyan bir erkekle müslüman kadın evlendirildi .

her yer misyoner doldu..incil vs nin en çok dağıtıldığı dönem diyalog saçmalıklarından sonra arttı .akp de buna uygun yasalar çıkarıyor zaten .

daha buraya 50 tane daha saçmalık ve dini çarpıtmanın örneklerinden yazarım ama görecek insan lazım .görmeyene ne yazsan boş

sonuç olarak birisi azeri türklerine fayda sağlamak için görüşmüştür biriside papadan yeni emirler almak için görüşmüştür ve hala görüşmektedir .bu farkı göremeyenlere ne yazsan boş

he bide bende resim ekleyim .

aaaaa...

ne hikmetse azeri devlet başkanı elçibeylede resimleri varmış :)

BenimLe KişiseL Tartışmaya Girmekten Knedini Men Etrmiştin.Benden ALıntı Yapma, İstediğimi Yererim, İstediğimi ELeştiririm, İstediğim Resimden İstediğim AnLamı Çıkartırım.Bu Seni İLgiLendirmez.Şimdi Bir Kaç Resim Daha EkLeyeceğim BuraLara. ResimLerLe İddiaLara Dayanak OLuşturmak Ne Kadar Kof Bir Dayanakmış Beraber Bakacağız.Beraberden Kastım Sen DeğiLsin.Sözünün Arkasında Dur BenimLe PoLemiğe Girme..

HainLer ve İşbirLiçiLer, YaLnızca Knedi Gibi OLanLarLa İyi Geçinirse, Yukarıdaki PoLitikacıLarın FetuLLah GüLenLe İşi Ne..?

febeke

Banned
dünyanın hiçbir organizasyonunda 115 ülkenin çocukları bir araya gelmemiştir.bunun mimarı da fethullah gülendir.

MG_eVİL

New member
Herkes Resimdeki KişiyLe DeğerLendiriLip Güven Aranıyosa Sözüm Yok.Kimse Üzerine ALınmasın.Bende İki Resim PayLaşacam.Resimdeki Lideri Tanıyorsunuzdur.
Diğerini Ben SöyLeyim.Petrosyan.Petrosyan Kimdir.Ermenistan DevLet Bşkanı, Ne İşi Var Bir Parti Liderinin Ermenistan DevLet BaşkanıyLa....Yorum Sizin

Atatürk'ten Başka Başbuğu olarak tapılan birinden başka bişey beklenmezdi seninle görüşlerimiz çok farklı ama bu gazete küpürü çok ağır olmuş ellerine sağlık.. sözde milliyetçi kavgadan başka bişey bilmeyen ülkücülere.. :goz::goz::goz:

mesut67

New member
ya arkadaslar bı kac sey soyleyecgm musaade ederseniz....

m.fethullah gulen ulkemiz icin degerli bir insan bunun degerini dum dunya anladi fakat bi biz anlayamadık ..

tum dunyada onun fıkırlerı savunuluyor dunya barısında on ısım olarak goruluyor ve dıkat etttıysenız dunyanın cok onemlı unıversıtelerınde ozellıkle gecen aylarda LORDLAR KAMARASI onde gelen progflar tarafından goruslerı tartısılıyor elestırıyor ...sızce neden???

sız ulkemızde duyduklarınızıza gore konusuyorsunuz su ankı ETO nun onceden dın dusmanlıgı ıcın yaptıgı faalıyetler yuzunden zarar gormustur... lutfen ETOnun ıddaanamesı okursanız en aznından gazeteyı takıp edıyorsanız rahatlıkla komplolorin nasıl planlandıgını anlarsınız.....

sızden rıcam bi arastirin kı gercegı gorunuz....
duyduklarınıza ınanmayın ılerde pısman olursunuz...
cunku hayırlısı ıle bu dava surecınde butun yanlıslar duzeltılecektır...ama sız sımdıden hazırlıklı olun...

ınanmayan arkadasım varsa bı ornek vereyım....

danıstay saldırısını hatırlayın .....
kıtapevıne yapılan saldırıyı hatırlayın...

ne olmustu??? bu saldıyı yapanlar fethullahcı ...dediler ve istediklerı elde ettıkler ...
ama cok sukur kı su an kı bu nun gıbı olayların hepsı ıdddanamnın ıcınde kımın yaptıgı planladıgı yazıyor.....bu davaların hepsı ETO davası ıle bırlestırıldı bu da mı sıze bırsey ıfade etmıyor....

yanı gunumuzde gordugunz su turkce olimpiyatlari ..m.fethulah gulenın o fikri olmasaydı olurmuydu bunlar o ulkelerde acılan turk okulları olmasaydı olur muydu hıc..
odtu bogazıcı mezunu ınsanlar bu ulkede cok cıddı maasla rahat calısma ımkanı varken nıye kambocya ya afrıka ya kenyaya sırbıstana gıdıyor hıc dusundunuz mu bı okuyun arastırın barı o ınsanların turklerın vatandaslarımızın hakkına gırmeyelım ... elın ganalısı cıkmıs sahneye turkce sarkı soyluyor bende sızdenim diyor hic mi etkılenmıyor sunuz__

m.fethullah gulene sıyasat damgası yapıstırmayın onun sıyasatle hıc alakası olmamıstır ıcıne gırmemıstır kı onun sayesınde bu kadar fıkırlerı buyudu bilmem anlatabildim mi

ha birde son olarak bi arkadasımız 23 nısandan bahsetmıs daha fazla ulke geldıgını soylemeye calısıyor....arkadasım onlar davet edılıyor ve turkce bılmıyorlr artı 115 ulke gelmıyor 23 nısanda ben olumsuz elesttırı yapmıyorum keske 23 nısanda fazla olsa ama ınanın bu olımpıyatlar okullar sayesınde o da olacaktır.....

saygılarımla umarım soyledıklerım sızde bıraz tesır ederse ne mutlu bana....

y

febeke

Banned
23 Nisanda daha fazla ülkeden çocuk gelir ve mimarı Atatürk tür
Senin 23 Nisan'dan haberin yok galiba
:hhmanD
rakam da verirseniz daha net anlaşılabilir.ayrıca aradaki farkı iyi kavramak gerek .birisi sadece çocuk bayramı diğeri ise TÜRKÇE OLİMPİYATI.tabiki bu olayı küçümsemiyoruz.aksine Türklük adına gurur duyuyoruz.ayakta alkışlıyoruz.inansanızda inanmasanızda Atamızı minnetle ve şükranla hatırlıyoruz.ayrıca Allahtan dileğim ileride 23 nisan ve Türkçe olimiyatlarının birleşip daha muhteşem bir organizasyona dönüşmesidir.hiç olmazsa Atamızın büyüklünü de diğer ülkelere daha iyi anlatabiliriz.

dünyanın hiçbir yerinde Türklük adına böyle bir organizasyon gösteremezsin.ayrıca biri devlet destekli diğeri şahısların desteğiyle yapılıyor.biz nasıl ingilizceyi öğrendiğimizde doğal olarak kültürlerini de öğreniyoruz.bu çocuklarda kendi ülkelerindeki Türk okullarından binlerce öğrenci arasından seçilip geliyorlar.115x1000+++ öğrenci kaç eder bi düşünsenize.ayrıca bunlar bizim kültürümüzü müziğimizi öğreniyorlar.üstelik bu öğrenciler bulundukları ülkelerde ki Türk okullarına sınavla giriyorlar.öyle sıradan öğrenciler değiller.dünya bilim olimpiyatlarında derece yapıyorlar.ileride kendi ülkelerini yönetecekler.
o zaman elbette bizimle dost olup alışveriş yapacaklar.Allah aşkına bir kere olsun yiğidi öldürüyorsunuz bari hakkını verin.bir kere olsun doğru bir şeyi alkışlayın veya susun.

seriqatil1

Banned
BenimLe KişiseL Tartışmaya Girmekten Knedini Men Etrmiştin.Benden ALıntı Yapma, İstediğimi Yererim, İstediğimi ELeştiririm, İstediğim Resimden İstediğim AnLamı Çıkartırım.Bu Seni İLgiLendirmez.Şimdi Bir Kaç Resim Daha EkLeyeceğim BuraLara. ResimLerLe İddiaLara Dayanak OLuşturmak Ne Kadar Kof Bir Dayanakmış Beraber Bakacağız.Beraberden Kastım Sen DeğiLsin.Sözünün Arkasında Dur BenimLe PoLemiğe Girme..

HainLer ve İşbirLiçiLer, YaLnızca Knedi Gibi OLanLarLa İyi Geçinirse, Yukarıdaki PoLitikacıLarın FetuLLah GüLenLe İşi Ne..?

ben resim koyuyom benden alıntı yapmadan cvp niyetine resim koyuyon sonra ben sana yazmadım diyon ..oda güzel ... :hhmanD

ama bu çocuk oyunlarınla uğraşmıcam direk konuya giriyorum .

daha verdiğim kaynağı bile okumamışlar gelmiş burda birileri sallamasyon takılıyor resimler havada uçusuyor .muhabbete bak :)

yani o resimleri koydunuzda fethullahı maşalıktanmı kurtardınız :D

demişsin ya üstteki politikacıların işi ne diye ...

hiç bir siyasetçi fethullah tayfasının oyunu kaçırmak istemez .bunu yapan bi tek doğu perinçek var benim bildiğim .ama başka hiç bir siyasi fethullahı karşısına almak istemez .bulandırma denizi uyandırma kerizi hesabı :goz: içinde birazda olsa vatan sevgisi olan müritlerin oylarına mhp o zamanda talipti şimdide talip .

bak sana 50 kere söyledim yine söylüyorum (lütfen bu sefer anla sürekli aynı şeyleri sorma ve söyletme bana :) )

fethullahın bütün yamuk hareketlerine bak yargılanmasının tarihine bak cia nin güdümünde açıkca çalışmaya başladığı zamana bak bu zamanlar türkeşin yaşadığı döneme denk gelmez .türkeşin sağlığında bu amerikan maşasının gözle görülür hiç bir ters hareketi yoktu .

eceviti bilmem ama türkeş onun şuanki halini görse değil birlikte resim çekilmek sıfatına bile tükürmezdi
.:goz:

muratcolez

New member
ben resim koyuyom benden alıntı yapmadan cvp niyetine resim koyuyon sonra ben sana yazmadım diyon ..oda güzel ... :hhmanD

ama bu çocuk oyunlarınla uğraşmıcam direk konuya giriyorum .

demişsin ya üstteki politikacıların işi ne diye ...

hiç bir siyasetçi fethullah tayfasının oyunu kaçırmak istemez .bunu yapan bi tek doğu perinçek var benim bildiğim .ama başka hiç bir siyasi fethullahı karşısına almak istemez .bulandırma denizi uyandırma kerizi hesabı :goz: içinde birazda olsa vatan sevgisi olan müritlerin oylarına mhp o zamanda talipti şimdide talip .

bak sana 50 kere söyledim yine söylüyorum (lütfen bu sefer anla sürekli aynı şeyleri sorma ve söyletme bana :) )

fethullahın bütün yamuk hareketlerine bak yargılanmasının tarihine bak cia nin güdümünde açıkca çalışmaya başladığı zamana bak bu zamanlar türkeşin yaşadığı döneme denk gelmez .türkeşin sağlığında bu amerikan maşasının gözle görülür hiç bir ters hareketi yoktu .

eceviti bilmem ama türkeş onun şuanki halini görse değil birlikte resim çekilmek sıfatına bile tükürmezdi
.:goz:

Sen Benden ALıntı Yaptığın İçin Mesajından ALıntı Yaptım Daha Önce.Şimdi Aynı Nedenden Dolayı ALıntı Yapğıyorum.YazdıkLarım ve ResimLerim Çok EtkiLi.Meramım, Anlatmak İstediğim Çok GüzeL AnLatıLmıştır.Onun İçin Mesajıma İşaret Eden SmLeyLer Koymayacam.

Türkeş Yaşasa Fotoğraf Çektirmezdi.Ayşenin BıyıkLarı OLsa Erkek OLurdu.ASnLayan Anladı.ResimLer Neyi Anlatıyo..

Haydi UğurLar Ola

seriqatil1

Banned
hay allah iyiliğini versin kendi kendine gelin güvey olma durumuna bir kez daha şahit oluyorum ve gülüyorum :hhmanD

daldan dala alakasız konular resimler sonrada çok güzel anlattım he :hhmanD

peki madem öyle bu gece rahat rahat uyu artık :hhmanD

hadi saol sanada uğurlar ola
:durdurun

HTML