( Fethullah Gülen İle İlgili Konular 1 )

muammer-oz

New member
Fethullah Gülen hoca efendi , Kendini Allah yoluna adamış , bi takım cunta nın esaretine alması çekingesi ile uzak diyarlara kaçmış ve kendine yaban milletleri mekan edinmiş büyük insan .... Nasıl ki itin sesi ezanı bastıramayacağı gibi , sizin çamurlarınız güneşi sıvayamaz ....
Siz davanızda haklı iseni haydi yetiştiriniz Fethullah hoca efendi gibi bir dava adamı da göreyim ....
O adamın bir davası var bir idealizmi var .... Sizin neyiniz var he bre ...
Anca çamurlamayı bilirsiniz ....
Halbuki bataklıkta olan sizlersiniz ....
Allah ıslah etsin
Kim kaçmış cunta esaretinden.Bu mu????
Alın işte size darbe şakşakçısı..Her devrin adamı......
“Darbe” ile yatıp kalktığımız bu günlerde, cemaat medyası “darbecilere” ver yansın ediyor. Kesinleşmemiş, mahkeme kararı olmayan konuları Brezilya dizisine çevirmeleri hayretle izleniyor.
12 Eylülden sadece 18 gün sonra, ne diyordu F. Gülen “Son Karakol” başlıklı o yazıda?
“Ve işte şimdi, binbir ümit ve sevinç içinde, asırlık bekleyişin tulûu saydığımız, bu son dirilişi, son karakolun varlık ve bekâsına alâmet sayıyor; ümidimizin tükendiği yerde, Hızır gibi imdadımıza yetişen Mehmetçiğe, istihâlelerin son kertesine varabilmesi dileğimizi arz ediyoruz.” (Sızıntı, Ekim 1980, Cilt 2, Sayı 21)
Anadolu’yu son karakol olarak gösterdiği yazısında Gülen, “TSK’ni de vatanı kurtaran kahraman” olarak selamlamış.
Allah asıl bu ikiyüzlüyü hala savunanları islah etsin....

by_staras

New member
Keşke arkdaşlar Fethullah Hocaefendi hakkında böyle atıp tutmasanız.. Sagdan soldan duyma laflarla adamı karalıyorsunuzz. Ama adamı tanıyan bir kişi daha yok bu kdar yorum yazanlardan. Şahsen ben merakımdan adamın hayatını yaptıklarını misyonunu inceden inceye araştırdım baya bi uzun sürsede 3 sene.. Adamın tek amacı var. Parayla mülkle işi yok..Misyonu Allah'ın adını dünya üzerinden yaşayan her insana duyurmak. Onlara Allah'ı anlatmak ..Yurtdışında açılan okullarda bu misyonla hareket etmektedir..Ve hep başarılar getirmekte. hEP Bİrinci. Dünyanın çogu yerinde bu adam sayesinde İSTİKLAL MARŞIMIZ Okutulmakta kültürümüz anlatılmakta ve Bayragımız dalgalanmaktadır.. Atamızın resimleri ile süslenmektedir..Kısacası herşey göründügü gibi degil. MEYVELİ AGAÇ TAŞLANIR.. Dünya peşinden koşmuyor ama dünya onu konuşuyor..

by_staras

New member
binlerce dava açılmış hakkında. Hepsinde de aklanmış.. Çünkü şuçlu degil.. Ayakta uyutuluyorsunuz oyunlara geliyorsunuz yazık size yazık.

nomad03

New member
eski bi anket ama komikmiş baya. orhan pamuk bile ünlü düşünür olmuş baksanıza :D ne şakacı adamlar ya

dengesis

New member
Biz neyi tartışıyoruz ki. Bana biriniz söylesin bu ülkede Türk ve müslümanlığı savunan herhangi bir kişi dünyada ve avrupada önemli bir yere gelmiş. Orhan Pamuk ile ilgili birşey demeye gerek bile yok. Fetullah Gülen ile ilgili araştırma yapıldığında hep müslüman tarafı ile ilgili belge bulursunuz ama bunun dışında bir belgeye rastlamak mümkün değil. Eee avrupa da Fetullah Gülen'in kara kaşına ya da müslümanlık ile ilgili yaptığı çalışmalar ile ilgili birşeyden dolayı bu kararı verecek de değil yani. Bunu anlayabilmek için objektif bakıp araştırma yapmak ve düşünmek yeterli. Ve bunu bu şekilde tartırşmak yerine herkes bulduğu dökümanları eklesin oturalım düşünelim. Ondan sonra karar verelim böyle körü körüne hiçbirşey bilmeden birşeyleri tartışmak çok yanlış. Ama Fetullah Gülen ile ilgili bilinmeyen çok fazla soru işareti var hepimiz çalışalım araştıralım bu kadar zor olmamalı bence. Ben kendi adıma böyle bir çalışma yapıyorum. Umarım destek olan arkadaşlar olur herkes doğruyu görebilir böylece.

http://hanifislam.com/H_Aiberg/Siyonist_Fethullah.htm

Bu yazı çok ilginç vakti olan varsa okusun.

http://www.facebook.com/note.php?note_id=372613373312

aynı şekilde yukarıdaki linkteki bilgileri destekleyen bir yazı.

Dextrous

New member
listenin nasıl liste olduğu belli.kim yapmış acaba akepe mi?para kimde ise liste o olur...bir apo eksik onuda 21 e yazarlar ama sıra yetmemiş.

guzlem

New member
Şu bizim türk milletinin kitap okumama hastalığı var.

Önce al oku dinle.

Çok ucuz yakıştırmalar okudum bu sayfalarda, ülkem adına üzüntü duydum.

Sanatçının biri sanatını tüm dünyadaki insanlara gösterse ona hayranlık duyarız, kimse hakkında olumsuz düşünmez.

Hele müslüman kimliğine sığmayan yaftalamalar çok seviyesizdir.

Türkiye sevdalısı gönüller yetiştirmesi ve türkçe olimpiyatlarının düzenlenmesi şu anlama gelmektedir: imkansızı başarmak demektir. Vijdan sahibinin bunu görmemesi düşünülemez. Az biraz akli selim olmak gerekir.

Benim üzüntüm ateist insanların yaftalamalarına bizim insanımızında alet olmasıdır.

Hiç olmazsa tebrik etmesen de takdir et.

HTML