F.Bahçe 3 - 2 Sevilla [TEK BAŞLIK]

reavenn

qяσηι¢ υуυz
walla Fenerbahçe düşmanı olan Galartasaraylı arkadaşlarıma anlam veremiyorum :saskin
benim gibi fanatik bi GS taraftarı bile semih gol atınca havalara uçtu
her zaman dediim gibi "GS-FB ezeli rakip ebedi dosttur"
sonuçta kazanan Türk futboludur

DaredeviLL

Uşak Gfb
walla Fenerbahçe düşmanı olan Galartasaraylı arkadaşlarıma anlam veremiyorum :saskin
benim gibi fanatik bi GS taraftarı bile semih gol atınca havalara uçtu
her zaman dediim gibi "GS-FB ezeli rakip ebedi dosttur"
sonuçta kazanan Türk futboludur
Ah be Canım Kardeşim Herkez Seni Gibi Degil ki Gözünü Sevdigim

starbak

New member
hep diyoruz lugano ve edu gelmiş geçmiş en kötü stoperlerdir...bu adamlara rağmen Fener bir yerlere gelebilyorsa buyuk başarıdır...alabilsek mesela ajx lı Heitinga süper adam...şimdi çok piyasası da yok..bakın yazın bir yere o adamı(Heitinga) dev takımlardan biri kapacak...şimdi biz alsak çok rahat 8-10 milyon euroya bitiririz...manchester alacak olsun 30 dan aşağı vermez....zamanında pepe alınsın dedik...adam 54 milyona reale gitti...alın Heitinga yı 5 sene Fneri tr de yenen çıkmaz

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
Bence Boş versinler forvet aramayı EdU bize yeter...

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
İspanyol basınında maçın yankıları

Fenerbahçemizin Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçında Sevilla karşısında aldığı galibiyet, İspanyol basınında geniş yankı buldu. As Gazetesi 3-2'lik zaferimizi "Sevilla, Türk cehenneminden canını zor kurtardı" başlığıyla okurlarına duyurdu.
El Mundo Deportivo, "Kaybedilen fırsat" başlığını kullandığı haberde, "Sevilla, Fenerbahçe'nin yenilgiyi hiç tatmadığı İstanbul'da, teknik üstünlüğünden yararlanmayı başaramadı" ifadelerine yer verdi. Fenerbahçeli 50 bin taraftarın maç boyunca takımını desteklediğine değinen gazete, taraftarların, top karşı tarafın ayağına değer değmez başlattıkları ıslıklarla Sevilla'yı bunalttığından yakındı.
"İstanbul'da paha biçilmez hatalar" başlığını manşete çıkaran Marca gazetesi, İspanyol ekibin duran toplar karşısında yaptığı sayısız affedilemez hatalar yüzünden yenildiğini, zayıflıklarını ve üstünlüklerini çok iyi bilen Fenerbahçe'nin ise Sevilla'nın hatalarından yararlanarak, hayallerini gerçekleştirmek için önemli bir avantaj yakaladığını yazdı.
As Gazetesi, maçı "Sevilla, Türk cehenneminden canını zor kurtardı" başlığıyla okurlarına duyurdu. Gazete, "Kalitesini bir kez daha gözler önüne seren Türk ekibi, oynadığı oyunla maçı götürmesini bildi ve diğer şampiyonluk maçları için kartını krediyle yükledi" yorumunda bulundu.
"Sevilla'da tutkudan daha fazla bir şeyler eksikti" ifadesini kullanan Sport gazetesi, teknik üstünlüğünden yararlanamayan Ispanyol ekibin, Şampiyonlar Ligi boyunca evinde yenilmeyen Fenerbahçe karşısında 3-2 yenik düştüğünü yazdı. Sport Gazetesi "Manolo Jimenez'in oyuncuları Zico'nun oyuncularından teknik olarak daha iyiydiler, ama 'Kanaryalar' tırnaklarıyla ve taraftarların desteğiyle zaferi kazanan ekip olmayı başardılar" dedi.

HAYATIMDA BÖYLE TARAFTAR GÖRMEDİM

Bu arada maç öncesi iddialı demeçler veren Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria Del Nido İspanyol basınında yer alan açıklamalarında, "Kazanmak için gelmiştik ama bunu yapamadık, kızgın dönüyorum" dedi. Hayatında hiçbir zaman Fenerbahçe taraftarı gibi bir taraftar grubu görmediğini kaydeden Del Nido, "Burada herkes aynı düzeyde takımını destekliyor. Bir gösteri ve hayran olunacak Türk taraftarı vardı" şeklinde konuştu. Jose Maria Del Nido, turu geçme şanslarını "Yüzde 50" olarak gösterdi.

http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/10785/

Leke

Altın Üye
:hhmanD

Yine maçtan sonra enstanteneleri . Klasik Fb taraftarı maçtan önce hepsi kuzu ama maçta yenince hepsi birer Kurt .
:durdurun
Biz buna maçtan sonra skora göre konuşmak diyoruz .
:goz:

Neyse maç gerçekten çok çirkindi .
Hakem taraflıydı .
Sevilla bol bol çamura yattı , fenerin defansı forvet kesildi . :durdurun
Filan felan .

Kimse söyleyemez böyle bir sonuç çıkacağını bildim veya biliyordum diye .

Neyse 4 Martta bakalım ne olacak .
:p

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
kırk yılın başı evimizde kazanıp atıp tutmuyoruz biz burda..bu sene kim geldiyse hepsini eli boş gönderdik.komik ama rakip takım oyuncuların ayagından suana kadar 1 gol yedik..çarşıdan aldık 1 tane eve geldik 8tane gibi yakıştırmalar yapılan sparta prag,steau bukres ayarında takım değiliz..

by.erce

New member
F.Bahce-G.Saray her ne kadar rakip de olsa bu Avrupada Feneri tutmucağımız anlamına gelmez.Dün aksam ilk gol geldikten sonra inanınki coğu F.Bahce'liden daha cok sevinmişimdir

Junior - Kacan

Forumun Küçük Kaçanı
mıllet sevılla nın yenecenı dusunuordu kısmet bızeymıs :D

ama kendı sahasında bızı yenebılır

D4gg3Я

ultrAslan
öncelikle fenerbahçeyi kutluyorm pekte iyi oynamadığı bi maçta aldı 3 puanı helal olsun demekten başka bişey düşmez bize ama bazı arkadaşlar ortamı geriyo bzm maçımız hakkkında adamlar size maç vermez atar 5 tane denirse doğal olarak bizde olumsuz cvp veriyorz.

?GFB_1907? yine süper yormlarından yapmış ve ispanyolları destekleyenlerin pkk dan farkı yok gibi bişey demiş ama çelişkiye bakınki almanyada yapılan ırkçı saldırılar ve türklerin dövüldüğü bir ülkenin takımını desteklemekten çekinmiyo kendi dediğinden pek bişey oldugunu sanmıyorm

selametle...

HTML