F.Bahçe 3 - 2 Sevilla [TEK BAŞLIK]

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
ben hayatımda bu kadar tutarlı bir yorum okumadım..avrupadaki başarısızlıklarımızın oldugu ortada.bu başarısızlıklardan ders cıkardıgımız konusunda da hemfikiriz sanırım.rakip takım taraftarlarının buraya gelip takımımızı aşağılama çabası içinde olmasına her zaman cevabımız var.yoksa milleti kışkırtmadan yorumlarını yaparlarsa hiç bir sorunumuzun olmayacagını onlar da biliyolar.

D4gg3Я

ultrAslan
zaten bunu söylüyoruz geçen senelere bakarsak fenerbahçenin katettiği yol ortada benm demek istediğim ise şimdilik hiç bi türk takımının avrupa futboluna ayak uyduramayacağı umarım o günlerde gelirde avrupada rakip olarak türk takımı geldiği zmn yabancılar korksunlar

blade5210

New member
fener fınal oynasın cıtayı yukseltsın ısvıcre lıgı gıbı olmayalım ama yunanıstan lıgı gıbıde deıl!

Liη & Liη

New member
Fener bu turu geçsin [ ki bence geçemiyecek, Ramos Sanchez Pisuan'da Kıyamet kopucak ] Finale çıkması beni hiç şaşırtmaz, yolu açık, Çeyrek fınalde Schalke var nasıl olsa

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
arkadaslar ceyrek final kuraları ne zaman çekiliyo bilmiyorum ama kimin kimle karşılaşacağı şuan belli değil.ne cıkarsa bahtımıza..

HTML