Erkek adama küpe yakışırmı!!!

erkek adama küpe yakışırmı!!!

• Evet, Yakışır

Kullanılan: 58 19.8%
  • Hayır, Yakışmaz

Kullanılan: 143 48.8%
  • Neden olmasın

Kullanılan: 60 20.5%
  • Ben zaten takıyorum

Kullanılan: 32 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    293

and1

New member
üstünde for women yazmıoki kardişim :),erkek adamı bozar flan die düşünmek yannış,erkekliiniz 1 küpeye kaldıysa zaten way halinize...

Static_X

New member
bu soruyu başkasına sormaq bnce çoq saçma kendini dier insnlra beendirmek içn takıyosan yakışmas tabe önemli olan şahsın kendine yakıştırması;) erkek adama yaklışır veya yakışmaz orası takan kşinin dşünejei olay benje..

dipp notte: şahsen bizzat kulaamda 4 tne piercng var.yaptrmak istien warsada bi güsellik yaparıs:p

lazzuri53

"LazigoL"
takmam,takana da karışmam
ama daLgamı da geçerim yani:hhcool

hani deLikanLıLık vs. oLayını da geçtim de özentiLik gibi geLiyo bana
karizma oLmak için garip garip t-shirtLer miş küpeLermiş faLan
başkası oLma kendin oL,böyLe çok daha güzeLsin demiş Hz.Tarkan:hhmanD

Static_X

New member
olaya okadar saçma bakıyosunki:D tamamen abzürrt yane ozamn gençç ''dünyanın yarısı kt pantlon giyiyo ben giymeye kalktıımda onlardan görüpdemi giymiş olucam diye sorarım ben adama şmdi:D özentilik dediğin olay apayrı bşiydir tamam küpe olayınında özentilern çoğu içine zçtı ......ama lüften karıştrmayalm!!!!

LaKe Of TeArS

New member
ben takıorm gayette yakıştıını düşünüorm...

tabi olumsuz tepkilerde alıorm ama bu beni enterese etmio...

hatta bazı okul dışındaki örgütlerden(ki tahmin etmişsinizdir)tehdit bile aldım:) :)

ENICMATIC

New member
yavuz sultan selim halkın değil Allahın kölesi olduğu için kulağını deldirip küpe takmıştır. ayrıca erkeğe küpe takmanın hiç bir sakıncası yok neticede küpe saç sakal insanlara karakter belirleyeci unsur olmamalı işte ben sadece yazlıkta küpe takarım başka zaman takmam işte bak benim de kulağım delik erkek adama küpe yakışırmı vs.. gibi saçma ve alakasız magazin konular gündemimizi işgal etmemeli bundan bir kaç yıl sonra görücez türk gençliğine yakışanı böyle giderse...

ya ne garip yaw -aaa bak kulağında küpe varr hiiiiiiiii ne ayıp

rahat olun yaw rahat

ol sakin

H@YDUT

MoNtAnA
bence küpe bayanlar içindir , ama takanda erkek deil anlamına gelmez yetıştırılme tarzı aile görenekleri bunlardan dolayı erkek te takıyor. ben kesinlikle takmam ondan çünkü kız arkadaşımda da var =)

hayalkiz

New member
valla benim oglum dersaneye giderken saçları dikmiş havaya aha bir küpen eksik dedim o gün dersaneye giderken küpe almış takmış(yaş 13 ).eve geldi nasılımmmmmm dedi:) kızdım biraz ama ..itiraf etmeliyim çok yaşıkmıştı..:)

güz_güzeli

New member
ben yakışmaz diyenlerdenim çünkü erkek dediğin biraz ağır başlı olmalı.tamam küpe bazı erkeklerde hoş duruyor ancak o ağırlığı ki varsa.. görünüş olarak yok ediyor

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
deişir yanı takan kısıye gore deişir. Bazılarına gercekten cok gusel oluyo bazılarında ıse cok berbat bı gorun tu olusturuyo.benım bı arkadas var kulaklar bıraz yelken sırf mıllet takıyo dıye takıyo :) tahmın edersınız herhalde goruntuyu :D

gxhero

New member
Arkadaşlar tarih kitapların'daki sultanlarımızın resimlerinde bile görüyosam ve avrupanın bizim geçmişimizden alıntı yapıp moda ettiği bir simgeyi neden yakışmaz bulayımki bence yakışır hatta kuşak moda olsa onu bile giymelerini yadırgamam.:D

HTML