Erkek adama küpe yakışırmı!!!

erkek adama küpe yakışırmı!!!

• Evet, Yakışır

Kullanılan: 58 19.8%
  • Hayır, Yakışmaz

Kullanılan: 143 48.8%
  • Neden olmasın

Kullanılan: 60 20.5%
  • Ben zaten takıyorum

Kullanılan: 32 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    293

GREAT İDEA

Banned
ÇoĞumuz Ünİversİte Hayati YaŞiyoz Ya Da Şehİrlerde YaŞayiz Bunun İÇİn Pek Sorun Olmuyo Gİt Bakem Anadolunun Bİr KÖyÜne Senİn *ÖtÜnden Kan Aliyolar Şİmdİ Olurmu Ole Sey Demeyin War

fatu

Banned
xsuaty' Alıntı:
Yaw takan kendine takıyo gelipte zorla sana takmıyoya bu arada saçların kısa ve yüzün zayıf değilse küpe harbi yakışıyor
Ben hem sarışın, hem uzun saçlıyım..!
4 sene öncesine kadar küpemi hiç çıkarmamışımdır, 4 seneden beri de arada bir takarım..! :cool:
Dikkat çekmek için birebir. :cool:
Gerçi benim ihtiyacım yok ama :clap:
İspiyoncu demişki her yerin bi raconu var; takım elbiseyle sahilde dolaşamzsın diye mesela :p
Ben spor bi akletle, şortla(kış aylarında değil tabi), uzun saçlarla, küpeyle kahvede kumar oynarım..! Çokda ciddiyim..! Hemen herkes takım elbiseli bende çok fena sırıtıyorum..! huahuahuahauhaua
Kimsenin ne dediği, ne düşündüğü umurumda bile değil..!
Birisi demişki erkeğin asıl başkalarının ne dediğini takmaması gerekir diye..! Aynen katılıyorum..! O ortamda canı isteyen varsa en ufak bi eleştride bulunsun..! :cool: Herkes akıllı olup, yerini, haddini bilmek zorunda..!
İsteyen istediğini istediği maksatla takar kimsede bişi diyemez..!
Kadınların pantolonuna artık anormal diyebilen var mı..? uhauhuhauahuah

(Yaw yukarıdakileri yazınca, Titanic'deki Jack aklıma geldi iyi mi?) Titanic gezisinini biletlerini kumardan kazanmıştı..!

aydinsn

Beşiktaşım
Küpe takmakla cinsiyet arasında bi bağlantı kurulamaz, küpe kadınla özdeşleşmiş biirşey olduğundan garip karşılanıyor ama zamanla herşey değişiyor şimdi abes gelen bu durum zamanla herkesin normal karşıladığı bir hal alacaktır, şu an için bende pek tasvip etmesem de aman aman da karşı deilim..

:..asker..:

New member
Evet, Yakışır 23 23,00%
Hayır, Yakışmaz 46 46,00%
Neden olmasın 20 20,00%
Ben zaten takıyorum 11 11,00%

valla benim görüşüme katılanda çıok yani...
ayrıca meğer bi düşünce özgürlüğü var , ben takılmasını abes görüyorum..
zevkler renkler tartışılamaz... :-D

legolas

New member
valla takılır abicim bi zamanlar takardım artık geçti o günler bea

Mephisto

R€B€L
bence bazısına yakışır bazısına yakışmaz ama takmam ben herhalde şimdilik böle düşünüom

yakışan hertürlü taksın:D

maybe_

New member
çevremde takan var hiç eleştirel bi gözle bakmadım yakışanada yakışıyor hani ama ben kendi adıma sevgilimin kulağında küpe olsun istemem...

iSpiK

Kadim Dost
yakısana süper yakısıo ben denemedım hic yakısıomu yakısmıo mu filan die..

react

Admin
Süper Moderatör
ispi sakın deneme silerim :p

iSpiK

Kadim Dost
hayatta işim olmaz küpeyle hanı takanlarla muhattap olmam demıom ama soguk bakarım o olaya zaten benım ortama ters :p

Mephisto

R€B€L
ya bu konunu ilk acıldıgı zamanlarda tek tük takanlar vardı yakışan taksın neden takamasınlar falan diodumda

yok artık iyice özenti bişi oldu cıktı bu küpe işi :S

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
midem kalkıyo küpeli erkek görünce
küpe takma tamamen özentilik bayanların ilgisini çekme ve anlamsız bi farklılaşma cabasıdır

erkekten faklılaşıyolar ama ne yöne doğru bilemem

SickDreTh

Altın Üye
bazılarına yakısıo ama yaff:Dbende takmıorm hem aılemden gelen bısı bu hemde dedemın bassavcı olmasından kaynaklanan bısı!!zaten banada yakıstıı solenemez ama takılabılır bence:Dgoruslere saygı duymakta fayda var..

MIROGLU_86

Banned
Sevmiyorum kardeşim bazılarıda entel kuntel oldugunu sanıyorlar bunu takınca.(Tiyatrodan arkadaşlarımdır kendileri) Takan taksın ama ben sevmiyorum...

NeCcko

Altın Üye
Ben bunun sonun gorebiliyorum artık ilerde erkek adam etek giyermi biraz daha ilerde erkek adam mini etek giyermi olabilr :D
Thats all joke ...

PreSLeY

New member
yaw beyler bayanlar zamanında dünyanın en büyük hükümdarı diye adlandırılan padişahlarımız bile takıyorlardı. ispanyol erkekler etek giyiyo. sizin kafanızdaki "ERKEK ADAM" ne anlama geliyor ben anlayamadım. Ben bu konuda çoğunluğun "ERKEK ADAM KÜPE TAKMAZ" düşüncesine çok şaşırıyorum. Birde bu "entel dantel..." ne anlama geliyo anlayamadım..... arkadaşlar bu küpe takma olayını özenti diye adlandırmak geri kalmışlıktır. her insan birşeylere özenir.........

_MaNiaC_

New member
Kardeşim kim ne derse desin yakışıyorsa takar ben takıorum ve kendme yakıştırıyorum varmı daha ötesi ???

Uzunefe' Alıntı:
aklı olan takmaz diyorum sadece

Giyilen elbise takılan küpe v.s bu tür şeylerle aklı ve zekayı bir araya koyuyorsan insanları dış görünüşüne göre değerlendiriyorsan ben senin aklından şüphe ederim...

HTML