Erkek adama küpe yakışırmı!!!

erkek adama küpe yakışırmı!!!

• Evet, Yakışır

Kullanılan: 58 19.8%
  • Hayır, Yakışmaz

Kullanılan: 143 48.8%
  • Neden olmasın

Kullanılan: 60 20.5%
  • Ben zaten takıyorum

Kullanılan: 32 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    293

sine'm

New member
bana göre adam gibi adama kendine yakıştırdığı herşey yakışır!!!

özentiyle küpe takan erkekleri adamdan saymayın bence...
kendine yakıştırdığı için ve de kendini tamamlayıcı bir aksesuar olarak gördüğü için küpe takanları alkışlamak gelmiştir hep içimden...

burası türküye..kalıplaşmış görüş açılarımız var maalesef...
"erkek adam" gibi tanımlarımız var...
oysa bir düşünsenize...herkes o kalıplara uysaydı ne olurdu?
ne yana bakarsanız bakın hep aynı motifleri görürdünüz..
her insan birbirinin aynı gezinirdi ortalıkta...
toplumun kalıplaşmış bakış açılarına göre olsaydık hepimiz, hepimiz değil birimiz demek kafi gelirdi!
farkların olmadığı bir toplum düşünemeyen toplumdur arkadaşlar!
bir toplumda herkes aynı şeyi yapıyorsa ve aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse hiç bir şey yapmıyor ve de düşünmüyor demektir!

bu yüzden küpelilere ve farkları olan insanlara ki tabiki bunu sadece kendine özgülük için başaranlara teşekkür etmeli bence!
türkiye de hala koyun olmayanlar var demekki!
demekki bir koyun uçurumdan atladığında tüm sürüyü de arkasından uçuruma atlamak suretiyle kaybeden bu toplumda,ilk koyunun gafletine sığınmicak olanlarda var...

ne mutlu bize....

yakışır...

aygungokhan

New member
Erkeklik küpeden ibaret degil be kardeşim;
o bir görüşdür
o bir takıdır.
Kimin ne icin taktıgını ne bileceksin.
Yakışana yakışıyo

Erkek adama silahmi yakışıyo peki.
Kendine güveni olmayan cesaretin 0 oldugu kişilikler kullanır genelde.

Prestiego

New member
eğer kişilik bozukluğu varsa o insana yakışır !!!
ayrıca alkış tutarak yakıştıranlar varsa cinsiyet değiştirmelerinin daha cazip geleceğini söyleyebilirim kendilerine.

_scream_17

Banned
Ben KÜpe Takiyorum Herkesİn Kendİ Bİlİcegİ İŞtİr Bu KÖpe Konusu Kİmsenİnde Burda Erkeklİgİnİ Kaybetme Yada Farkli Yere Gİtme Gİbİ Bİ SÖz Konusuda Olmaz Erkeklİk Yada Delİkanlilik VÜcutta SÖzde Degİldİr YÜrektedİr

kartaca23

New member
yakışmaz demek dargörüşlülük, yakışır demek çağdaşlıksa ben dargörüşlüyüm ve böyle gayet iyiyim

G.N.K

New member
ya sorun odeğil ki.. küpe tabiki takılır ama ben kulak deldirilmesine karşıyım.. mıknatıslı küpeler var onlardan takılması daha iyi olur bence!
TEKRAR DİYORUM KÜPEYE DEĞİL KULAK DELDİRİLMESİNE KARŞIYIM...

_bozkurt_

New member
zevkler ve renkler tartışılmaz ama batıya küpe takmayı biz ögrettik YAVUZ SULTAN SÜLAYMAN da da vardı ama onun anlamı vardı

ferhatkaj

New member
Acun Karo İlk Önce Gİt Konusmayi ÖĞren KardeŞ

_bozkurt_' Alıntı:
zevkler ve renkler tartışılmaz ama batıya küpe takmayı biz ögrettik YAVUZ SULTAN SÜLAYMAN da da vardı ama onun anlamı vardı
KANKA SULEYMAN SELIM OLMASIN SAKIN:durdurun :durdurun :durdurun

t@lh@

New member
valla ben 1 ay öncesine kadar erkek adam takmaz diyodum 1 ay önce kuzenlerle geziyoruz bi dükkana girdik mıknatıslı küpeler var alalım mı öle makarasına dedik aldım taktık gezdik öyle hatta eve gidincede babama deldirdim diye şaka yapmıştım kalpten gidiyodu adam uzun lafın kısası ben artık takıyorum yakışıyo valla bana:D:D

HTML