Erkek adama küpe yakışırmı!!!

erkek adama küpe yakışırmı!!!

• Evet, Yakışır

Kullanılan: 58 19.8%
  • Hayır, Yakışmaz

Kullanılan: 143 48.8%
  • Neden olmasın

Kullanılan: 60 20.5%
  • Ben zaten takıyorum

Kullanılan: 32 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    293

saureus

New member
erkek küpe takmaz demek çok doğru olmaz bence,kimsine çok yakışıyor mesela,sonuçta bu kişisel bi durum içine sinerse takar

Logan

WOLVERINE
yakışması ya da yakışmaması önemli değil önemli olan senin ne istediğin...sen küpe takmak istiyorsan takarsın bu kadar basit...yakışmıyor diyenlerde senin küpe takmanı istemeyenlerdir zaten genel olarak...:) benim 3 tane solda 2 tane sağda 5 küpem var ve bankada staj yaparken bile çıkartmadım küpelerimi...takım elbise ve küpelerle 3 ay şubede çalıştım kimse de gık demedi...üstelik çok da çekici olduğunu söyleyen kızlarla tanıştım...:)

absorber

New member
Erkek adam küpe takar,

Erkekliğine güvenemiyen, küpe taktığı zaman yumusak olcağını düşdüğü için takmaz

Ha Bide yakışıyosa takar yakısmıyosa tabiki takmaması iyi olur

Ben takmıyorum hiç takmadım ama taktıgım bi zaman olurda yakısırsa tabiki takarım (kulagı delmiyen tiplerden tabiki sebeb delik kulaklı olmak istesem )

must82

New member
aslında bunun ne geri kafalılıkla ne de bir modernize haliyle ilgisi yok. küpe bir aksesuardır ve ben takıyorum. aksesuar olrak taktığınız bişeyin size yakışması gerekir. eğer size göre yakışıyorsa istedeinizi yapabilirsiniz. ama toplumu kabul etmediği kesinlerde afedersiniz ama i...ne olrak adlandırılıyoruz. ne alaksı varsa erkeklikte her konuda yarışırım yaniii saçma . ama şu an ki sonuçlara göre hyr cevabının olması üzdü beni. hala eski de yaşıyoruz..

Spide®

New member
Yavuz Sultan Selim de Küpe takarmış biliyormuyduz
Yavuz u bilirsiniz delikanlımı delikanlı
fakat ben takmam saat bile takmam
vücudumda bir metal. bu hissi hiç sevmiyorum
fakat zevler ve renkler tartışılmas

Erkeklerde ağlar hemde nası ağlar küpe de takar striptizde yaparmı:)

fako

New member
takmam takanada mani olmam
olabilir ama ben kendime yakıştırmam yakıştıranada saygı duyarım

iSpiK

Kadim Dost
ortamına göre takılabilir yakısıosa tabi... simdi ben kulagımda küpeyle meyhaneye gıtsem olmaz dimi ;) her yerın bı racoNu wardır kumas pantolanla beach e gidilmiyecei gibi ;)

w133

тσ яєαℓιz&#
newpage' Alıntı:
w133 kendisi söylüyor işte insan biraz yumuşak karşılıyor dedi daha söze gerek var mı?
evet çünkü çok dar görüşlü insanlar var.
erkek istediğini giyer de takarda, bi erkek etek giyse ne diyebilirsiniz ki ?
cevap: hiçbişey...
o yüzden gerisi boş.
ben takıyorum yazları başkalarıda beğeniyo..

TSM

New member
yavuz sultan selim ya da daha niceleri takmış,kullanmış olabilir ama fikrimce bence de yakışmaz,olmaz

ayrıca buna karşı çıkanları geri kafalı olarak benimseyip hitap etmek de yakışık almıyor burada.Madem böyle bir konu açılmış herkes düşüncesini ve benimsediği unsurları söylemekte serbesttir

sherlock_holmes

New member
Yavuz Sultan Selim küpe takmıştır ancak Bu sadeceAllah'ın bir kulu olduğunu göstermek içndir ya erkeği kadından ayıran ne kaldı peki???

Gs_HeLL!

New member
erkek adama bence yakışmaz her cinsin bir aksesuarı vardır bayanın sokakta elinde tespihi sallaya sallaya gezmesi nasıl olur sizce :eek:
(ltfen takanlar alınmasn bu da bnm görüşüm!)

Logan

WOLVERINE
sherlock_holmes' Alıntı:
Yavuz Sultan Selim küpe takmıştır ancak Bu sadeceAllah'ın bir kulu olduğunu göstermek içndir ya erkeği kadından ayıran ne kaldı peki???
o burada söylenmez....kılla tüyle erkek olunmadığı gibi bir küpeyle de erkeklik bozulmaz...

ahmetcan

New member
İsteyen istediğini takar çok göreceli bi soru olmuş ayrıca tartışma için kıvılcım görevi görebilir...

HTML