Cs hakkında kafanıza takılanlar için ..

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
yaw ben yenı başladım cs oyununa da

merak ettiğim mesela serverda kacıncıyım sıralamaya gırmış miyim ona nasıl bakıcam ???

Fyonb

предате&
yaw ben yenı başladım cs oyununa da

merak ettiğim mesela serverda kacıncıyım sıralamaya gırmış miyim ona nasıl bakıcam ???
/rank yazarak sıraLamanı
/top10 yazarakta en iyi 10 u görüntüleyebiLirsin...

konsoLu aç say /rank ya da say /top10 yazdıktan sonra ekranda beLirecektir..

heaven_59

New member
ay allahım bu konuyu acmakla çok iyi etmişşiniz sayın üstat geçen gün bende bi el bombası aldım tek atısta 3 adam uctu gitti şimdi bu üç adamın günahını ben nasıl ödicemmmm hani vursam neyse gözlerini içine bakamadan öldülerr ????

yok abim yha adamı konsaol açmnakla ugraştırmaa ''Y'' harfine basmak suretiyle ardınlan '':''tuşunada basarsan bu ''/''işareti ordaya çıkarır ardınada rank yada top10 yada top15 yaz gitsin bu kadar zor oldugunu bende bilmiyodum valla :D

com1ng

New member
3e tek kaldığımda eli alabilmek için ne yaparım hep 3e tek kalıyorum maçlarda olan bize oluyor:sigara:

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
ay allahım bu konuyu acmakla çok iyi etmişşiniz sayın üstat geçen gün bende bi el bombası aldım tek atısta 3 adam uctu gitti şimdi bu üç adamın günahını ben nasıl ödicemmmm hani vursam neyse gözlerini içine bakamadan öldülerr ????
...
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun de :durdurun

3e tek kaldığımda eli alabilmek için ne yaparım hep 3e tek kalıyorum maçlarda olan bize oluyor:sigara:
Sana kendi özel sırrımı vereceğim. Mesela d2 oynuyorsun ve ct'sin. terör bomba kurmuyor da illa taktı seni öldürecek. hemen yapacaksın planı... diyeceksin ki "yahh millet b'de sandıklar var ya orda zıplarken arkaya düştüm bugta kaldım, diyeceksin". onlarda gidecek oraya bi merak içersinde :D

onların oraya çıkmaları zor iş. sende süreden yırtarsın. ben bunu zm serverlarda yapıyorum. zombiler oraya gidip beni ararken el bitiyor :durdurun

mstık

New member
cs server kurudm pc ye bence bir arkadaşım ekliyoruz normal giriyoruz oynuyoruz oynadıgım arkadaşım srvere girdikten sonra başka bir arkadaşa ip verdiğim zzaman o serveri göremiyor kapalı görünüyor onda ne yapmalıyım ikii kişi girebiliyor sadece şimdilik sagol şimdiden

abla sorucam ama utanıorum:utan

hıc cs yı onlıne oynamadım normaldede cok ıyı sayılmam:(
sımdı bı sekılde hh de onlıne oynamam ıcın ıyı mı olmam gerekıo?
eğere gerekmıosa ve oyuna gırınce gelen gecenın bana sayıcaı bı ortam olusur mu?
ya da en kısasından sen hııııc gırme bosver dıyen sesını duyıyım mı ?

bim_28

Altın Üye
cs bir oyun eğlenceli bir oyun türüdür, türkiyede sadece 3 kişinin tam anlamıyla çözebilmiş olduğu bu oyunun yaşayan tek kahramanı benim, dierleriyse rahmetli Zeki Müren we Safiye Ayla'dır ..

burda 2 taraf wardır, teroristler we polisler, teroristler bomba kurup polisleri patlatmakla yükümlü, polislerse bombayı imha edip teroristlerin beynini patlatmakla yükümlüdür :sigara:
İşte ben buna gülmekten koptum... :clap

cs bir oyun eğlenceli bir oyun türüdür, türkiyede sadece 3 kişinin tam anlamıyla çözebilmiş olduğu bu oyunun yaşayan tek kahramanı benim, dierleriyse rahmetli Zeki Müren we Safiye Ayla'dır ..

burda 2 taraf wardır, teroristler we polisler, teroristler bomba kurup polisleri patlatmakla yükümlü, polislerse bombayı imha edip teroristlerin beynini patlatmakla yükümlüdür :sigara:

YENGE SAOL ÇOK İŞİME YARICAK BU SÖZLER TARİHE GEÇECEK SÖZLER YAAA :vur:vur :durdurun:durdurun

:D:WDapdfklasğfkadfpıopaa j:DŞ:D ğadfjf :D

ARCHANGEL!

New member
Sayın Hocam Adamı Bıçaklamak caiz midir, SiziN Bir Cfg Niz War mıydı ya da hiç kullandığınızo ldu mu ayarlarmı nasıl yapmalıyım,Cs Oynarken Öldürdüğüm adam Bana İçinden KüfRediyosa Napmalıyım.SizCe Cs Nedir.Allah Rızası İçin Adam Öldürülmeyebilir mi.Rate ayarlarınız Nedir? SizCe Cs Oynarken Fark WAr Gibi Aksiyon Müzikleri Dinlemek Caiz midir Bu Soruları İstiyorum Şimdiden TeşekkürleR.

blackegon

New member
CS de nasıl kayak yapılıyo diye sorucaktım ... Adamlar harika kontrol ediyolar player i ben oynayamıyorum :) Şimdiden Tşekkürler...

samimi23

New member
Ya infatuate abla bişi sorcam bu cs serverlerinde yeniyimde adamlar havada uçar gibi zıplayarak gidiyolar bu nasıl yapılıyo yani hangi tuşlara basıyoz bunu yapmak için Bu da zoru ya oyuna girdimmi çabuk mevta oluyorum naapacam ben yaa

xfire

New member
Günlerden birgün assault da arkadaşlarla takılıyoruz...Tertöristlerden biri gelmiş ak47 ile balık tutup bize hava atıyor...Benim amcamın kızının oglu oradaydı xD Kendisi Real girmemişti.Ama sonra zorla Real yazırdım...Sadete gelirsek bi olay cıktı havada laf lar onların üstünde ak47-m4a1 kurşunları uçuştu...Snra sinirlenip ak47yi alıp T yi rehinelerin odasına tenhaya sıkıştırdım.Sonra Hs atam diye kafaya bi taradım xD Adam ölmemiş ama 4 Rehineyide vurmuşum...
Amaç : Tertöristi vurmak.
Neden : Balık sezonu dışında balık katliyamı.
Sonuç : ızgara balık ve 4 Ceset
Maliyet : 4 ceset torbası + mangal + kömür
-----
hocam burada amaç başkaydı ama seken kurşun orda mal mal duran rehinenin beynine girmiş ve tünemiştir......Ben T ye ateş ettim.Bu günahmıdır... ;)

Hikayeden alıntıdır ( CounterDen Secme Strikeler )

mehmet2093

New member
madem öle bende bi soru sorayım ben counter strike lan olarak yani karşılıklı olarak oynayamıyom
yani bilgisayarlar arasında bağlantı kuramıyom bi yardımcı olursanız sevinirim._?