Cs hakkında kafanıza takılanlar için ..

infatuate

İstirahatte
selam herkese;

CS hakkında sitenin en bilge kişisi olarak artık deneyimlerimi we bildiklerimi sizlerle paylaşmamın zamanı geldi die düşünüorum ..

Bundan böyle kafanıza takılan herşeyi ;

örn: bombayı A kapısına mı B kapısına mı kurmalıyım, terorist mi olmalıyım yoksa polis mi, pusmalımıyım saldırmalımıyım, silah mı kullanmalıyım bıçağı mı tercih etmeliyim, koşmalımıyım yürümelimiyim yoksa olduğum yerde saymalımıyım gibi bi o kadar mühim we bi o kadar da kafanızı kurcalayan sorularınız we bilmek istediğiniz taktikler için bana danışabilirsiniz :sigara:

ii forumlar ..

Fyonb

предате&
önceLikLe böLümümüzü şerefLendirdiğin için teşekkürLer infa...
ayrıca konu çok ciddi ve önemLi oLmuş =)
engin tecrübeLerinden yararLanmak Lazım =)
konu sabite aLınmıştır...

iLk soruyu ben sorayım o zaman =)
cs de benim bıçak körLenmiş ne yapmaLıyım..
kör bıçak daha mı tehLikeLidir yoksa bursa işi bi bıçak mı edinmeLiyim =)

şimdiden çok teşekkürLer yardımLarın için infa =)

jewel

Wormwood
bu konuyu açmakta geç bile kaldın :goz: sen bana bomba nedirden anlatmaya başlayabilirmisin :melek

infatuate

İstirahatte
Fуσηв;2660548' Alıntı:
önceLikLe böLümümüzü şerefLendirdiğin için teşekkürLer infa...
ayrıca konu çok ciddi ve önemLi oLmuş =)
engin tecrübeLerinden yararLanmak Lazım =)
konu sabite aLınmıştır...

iLk soruyu ben sorayım o zaman =)
cs de benim bıçak körLenmiş ne yapmaLıyım..
kör bıçak daha mı tehLikeLidir yoksa bursa işi bi bıçak mı edinmeLiyim =)

şimdiden çok teşekkürLer yardımLarın için infa =)
kör bıçak daha iidir her zaman, öldürmese bile süründürür, tetonaza birebirdir, bıçaklarınızı köreltin efendim :sigara:

ben tşk ederim =)

kdrtsc

New member
hehehe :) bu ilk mesajım olucak ama gözüme çarptı birden konu..Her türlü bende yardımcı olabilirim :)

Fyonb

предате&
akLıma takıLan bir başka soru da şu sayın hocam..
bazı kişiLer cs oynarken arkadan mp3 dinLemek suretiyLe oyun oynamaktaLar...
ve nickLerine uzantı oLarak *mp3 mode faLan yazmaktaLar..

bu ne kadar caizdiR hocam onu soracaktım...

infatuate

İstirahatte
Fуσηв;2660594' Alıntı:

dinlenilen müziğe göre deişmektedir, eğer arabesk-fantezi dinleniliosa kesinlikle hiç bir caizlik söz konusu deildir :sigara:

kdrtsc

New member
Fуσηв;2660594' Alıntı:

Bence caiz değildir..Sonuçta kafanın üstünden geçen mermi sesi, ayak sesleri, zıplama hoplama sesleri bunlar düşmanını bulmana yardımcı olucak..Sonuna kadar dinlemelisin :)

Fyonb

предате&
akLıma takıLan bir başka şey de şu sayın hocam...kusura bakmayın böyLe üst üste soruyorum ama sizin gibi biLge bir kişiLiği buLmuşken tüm soruLarımın çözüme uLaşmasını istedim =)

geçenlerde oyun sırasında awm deniLen siLahı satın aLdım...ancak siLahta probLem var adam vuramıyorum bir türLü...sekme yapıyor...kurşun değiştirmede sorunları var...

böyLe bir durumda ne yapmaLıyı...tüketici oLarak hakkımı nasıL aramaLıyım...siLah çin maLı çıktı hocam...

teşekkürLer şimdiden =)

infatuate

İstirahatte
Fуσηв;2660652' Alıntı:
akLıma takıLan bir başka şey de şu sayın hocam...kusura bakmayın böyLe üst üste soruyorum ama sizin gibi biLge bir kişiLiği buLmuşken tüm soruLarımın çözüme uLaşmasını istedim =)

geçenlerde oyun sırasında awm deniLen siLahı satın aLdım...ancak siLahta probLem var adam vuramıyorum bir türLü...sekme yapıyor...kurşun değiştirmede sorunları var...

böyLe bir durumda ne yapmaLıyı...tüketici oLarak hakkımı nasıL aramaLıyım...siLah çin maLı çıktı hocam...

teşekkürLer şimdiden =)
hemen oyun sırasında müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri memnuniyeti için konuşmaların kayda alındığından emin olduktan sonra Allah ne werdiyse konuşmaya dewam etmelisin :sigara:

Fyonb

предате&
bir de hocam meseLa imkansızLıkLardan doLayı oyuna siLah aLamadan başLamak zorunda kaLıyoruz...sonra bir bakıyoruz yerde bir başkasına ait siLah durmakta...bu büyük ihtimaL rahmetLi oLmuş birisinin siLahı..şimdi bu yerde buLduğumuz siLahı aLmak ne kadar etik oLur...yoksa yerde buLdum kimise sahibi yoksa benimse mantığıyLa mı yakLaşmaLıyız..

infatuate

İstirahatte
Fуσηв;2660685' Alıntı:
bir de hocam meseLa imkansızLıkLardan doLayı oyuna siLah aLamadan başLamak zorunda kaLıyoruz...sonra bir bakıyoruz yerde bir başkasına ait siLah durmakta...bu büyük ihtimaL rahmetLi oLmuş birisinin siLahı..şimdi bu yerde buLduğumuz siLahı aLmak ne kadar etik oLur...yoksa yerde buLdum kimise sahibi yoksa benimse mantığıyLa mı yakLaşmaLıyız..
akıllı olsaydı infaya danışsaydı da ölmeseydi mantığıyla yaklaşmak her zaman daha yararlı olur, yerlerde bulduğunuz silah, ciklet, çikolata, ceket her ne warsa üzerinde hak talep edebilir, tabiri caizse üstüne konabilirsiniz :sigara:

1sc0rp!tX

Altın Üye
YA Ben Çok Pusuyorum Ve Bu Yüzden ELeştirilere Maruz Kalıyorum (Hatta Eleştirinin Dozunu Artırıp Sövenler Bile OLmuyor DeğiL) :)

Sizce Ne Yapmalıyım ??

Pusmayın Demeyin de Ne Derseniz Deyin :hhmanD

beshkempir

HH Clan Team
aklıma takılan ama bugüne kadar hiç kimseye sormaya cesaret edemediğim soruları osman sormuş. bunca bilgiden sonra cs ye bakış açımın değiştiğini belirtmek isterim. artık daha değişik duygular içinde kafamda soru işaretleri olmadan oynayabilmenin tadına varacağımı düşünüyor konuyu açan İnfatuate arkadaşıma ve dahiane sorularıyla konuya katılan Osman a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

infatuate

İstirahatte
YA Ben Çok Pusuyorum Ve Bu Yüzden ELeştirilere Maruz Kalıyorum (Hatta Eleştirinin Dozunu Artırıp Sövenler Bile OLmuyor DeğiL) :)

Sizce Ne Yapmalıyım ??

Pusmayın Demeyin de Ne Derseniz Deyin :hhmanD
eleştirilere kesinlikle kulak wermemelisin, anladığım kadarıyla pusmak senin karakterinle bi bütün olmuş, karakterinden ödün werme tam yol dewam :sigara:

aklıma takılan ama bugüne kadar hiç kimseye sormaya cesaret edemediğim soruları osman sormuş. bunca bilgiden sonra cs ye bakış açımın değiştiğini belirtmek isterim. artık daha değişik duygular içinde kafamda soru işaretleri olmadan oynayabilmenin tadına varacağımı düşünüyor konuyu açan İnfatuate arkadaşıma ve dahiane sorularıyla konuya katılan Osman a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
sizler için burdayım efendim :sigara:

infatuate

İstirahatte
rakibini arkadan vurmak caizmidir... ?
sawaşta her şey mübahtır ilkesinden yola çıkarak tabi ki caizdir diyebilirim, yüzü size dönük olsa bile gerekirse arkasına geçip düşmanınızı sırtından wurmayı yeğleyin :sigara:

hocam awp_india gibi bölümlerde düşmanın üzerine bıçakla gidince onun awp çekmesi ne kadar doğrudur??:D:D
kesinlikle doğru deildir, böle yapan kişileri oyundan dışlayınız, gerekirse dalga geçerek üstüne gülünüz :sigara: