Cs hakkında kafanıza takılanlar için ..

SickDreTh

Altın Üye
sayın hocam bu marur oyuncuları yanlıs etkılıosunuz ama :)
sımdı bırı cıkar ınfa hoca bole dedı dıye pusmaya baslar aip olur cix cix :D

infatuate

İstirahatte
infatuate hocam. Benim yaşım vs hakkında bir çok bilginiz var. Hepinizden önce bilgisayar ile tanıştım. Bilgisayar ile ilgili o kadar çok bilgim var ki. Fakat pc oyunlarından hiç anlamam. Asla ilgimi çekmedi. Neredeyse oyun kurmasını bile bilmiyorum.
Nereden başlamalıyım. Yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler
öncelikle bilgeliğimden faydalanmak istediğin için ben çok çok tşk ederim, fakat üzülerek söylemek isterim ki, ben hayatımı CSye adadım bütün ihtisasımı bunun üzerinde yaptım, yıllardan geçtim yollardan geçtim ama bi CSden geçemedim ..
diyeceğim o ki sizlere sadece CS hakkında yardımcı olabilirim ..

CSyi pcne kurarak başlayabilirsin ama :sigara:

sayın hocam bu marur oyuncuları yanlıs etkılıosunuz ama :)
sımdı bırı cıkar ınfa hoca bole dedı dıye pusmaya baslar aip olur cix cix :D
ben bugünlere kolay gelmedim, werdiğim taktikler herkesin huzurunu sağlayacak şekildedir :sigara:

Madness

Banned
Erman hocam amann infa hocam Bilgeliğiniz konusunda en ufak bir tereddütüm olamaz.Ben diyorum ki: bu saatten sonra hiç bulaşmasam. Zaten 24 saat yetmiyor bir güne. :hhsigara

SAHRANİL

Altın Üye
bende cs oynamakk istiyorum ya nerden oynuyorsunuz bana öğretinnn:durdurun:durdurun:durdurun...kan akıtalım biraz:vur:vur:vur:vur:vur

para dox

New member
oyunu kurduktan sonra nerden bağlanıyoruz? bunların anlatıldığı başlığı bulamadım. help !

hiperk

New member
ciddi cevap almak istiyorum

ben colt ya da ak47 ile taradıımda veya 3 kez ard arda sıktıktan sonra silah çok sekiyor aynı zamanda mermi de alakasız yerlere gidiyor

ama başkalarını izlediimde 30 mermı tarıyorlar onlarda hiç bir sekme söz konusu deil ve 30 u da aynı noktaya gidiyor mermilerin

acaba adamlarda cfg felan bir ayar mı var ?

yardımlarınızı bekliyorum . . .

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
oyunu kurduktan sonra nerden bağlanıyoruz? bunların anlatıldığı başlığı bulamadım. help !

nasıl bağlanacağınızı buradan öğrenebilirsiniz..

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=418743

ciddi cevap almak istiyorum

ben colt ya da ak47 ile taradıımda veya 3 kez ard arda sıktıktan sonra silah çok sekiyor aynı zamanda mermi de alakasız yerlere gidiyor

ama başkalarını izlediimde 30 mermı tarıyorlar onlarda hiç bir sekme söz konusu deil ve 30 u da aynı noktaya gidiyor mermilerin

acaba adamlarda cfg felan bir ayar mı var ?

yardımlarınızı bekliyorum . . .

demosunu izlediğiniz için öyle gözüküyor, mermilerin sekmemesi söz konusu değildir ve öyle bir cfg yoktur..

yasko_

New member
vallaha fyonbun sorularının ceavaplarını toplasak nasıl cs oynanaır adlı bi kitap oluşturabiliriz..
cs yi bıraktım... bi sorum olmıcak yinede teşekkürler

Focus StyLe

FıRtına'
Sayın infatuate hocam ,
bu CS nedir neye yarar neden hayatımızda wardır yokluğu ne değiştirir neden adı CS dir aklımda bir çok soru war,
aklımdakı sorular yuzunden gecelerı uyuyamaz oldum..
bi yardım elınızı uzatıp değerli bilgilerinizle bizi aydınlatırsanız nevı sahsım pek bır bahtıyar olacak :sigara:

infatuate

İstirahatte
Fıятıηа √;2993780' Alıntı:
Sayın infatuate hocam ,
bu CS nedir neye yarar neden hayatımızda wardır yokluğu ne değiştirir neden adı CS dir aklımda bir çok soru war,
aklımdakı sorular yuzunden gecelerı uyuyamaz oldum..
bi yardım elınızı uzatıp değerli bilgilerinizle bizi aydınlatırsanız nevı sahsım pek bır bahtıyar olacak :sigara:
CS dünyanın gelmiş geçmiş en iyi we en bağımlılık yaratan oyunudur, oraya girince başka bi dünyanın warlığından haberdar oluruz, her ne kadar açılımı Counter Strike olsa da felsefi olarak yaklaştığımda Cewaplar Sende diye açmamızın daha doğru olacağı kanısındayım, tüm benliğimizi CS'ye feda edebilirsek içimizdeki tüm soruların cewaplarını bulabiliriz :sigara:

derbederin

Altın Üye
ablacım beni orda hep vuruyorlar :( ne yapmalıyım
katil bunların hepsi :hadiordan

Follow Me

New member
Hocam ben şimdi şunu anLamıyorum...

Say ve Say_Team arasındaki farkLar neLerdir?

Bir açıkLama yapar mısın ?

vetkam

New member
sayın hocam

gecenlerde inferno kasabasındayız oynuyoruz arkadaşarla..
birden oyunumuza "infatuate" nickli biri katıldı
adminlere inat o arkadas mekanını base bellemiş cıkmamakra ısrar ediyor..
nese sadede gelelim

hedefimi onume kim gelirse gelsin devirip mekanını ona dar etmek olarak belirledim..
ilk iki denemem basarısız oldu ama yılmadım
3. sünde basardım artık mekandaydım..

içimden hahaha işte yenge acaba neyle vursam =) dedim
yanımdaki teczizata soyle bi bakıvereyım demeye kalmadı vetkam mort=)

oyundakiler bana güldü benimle alay ettiler beni küçümsediler hor gördüler :vur

o gunden sonra oynayamaz oldum ve bugun csyi bırakma noktasına geldim..

sence ne yapmalıyım yenge=)

saka bi yana yenge harbi kink olma yolunda ilerliyosun ben ilk oynadığımda adamı ılerletıyodum abim ates edıyodu hahaha:D
son cümlem yanlıs anlasılmasın ben kınk mıyım yok ben lamerım:D

Dragon1212

New member
Yenge Seninle 1'e 1 karşılaşma yapalımmı? (Hll sana yenge erkekleri solluyosun :D)
msn verebilirim yada boş server bulabilirim.(Beni yenersin ama bir deniyeyim :) )

Soruma gelince silahta yerden seken kurşunun isabet ettiği bir yer var.Bir de direk ateş ederek isabet ettiği yer var.Hangisi daha çok can alır, neden? Bunun hesabı nasıl yapılır :D

Kaç Yıldır cs oynuyorsun abla?

Çok iyi cs oynamak için ne yapılmalı(çok oynamaktan başka :D ) ?

Sorularım bunlar.Aklıma geldikçe soracağım.Konu için de teşekkürler

WaTeRaLLeY

New member
ya ip lasım zombie modun takıldığınız ipler warsa sakıncası yoksa yazabilirmisiniz.deathmatch da olur...