chp kapatılsın !!!!!

LLEHKCAH

Anarchist
bence ilk önce chp kapansın çünkü akp nin bu günlere gelmesindeki en büyük sebep chp dir!.. İlk sayfada bi arkadaş dinini akp ile yaşıyormuş... Seni kutluyorum kesin cennetliksin dostum aynen böle devam et olurmu!..

alperkm

New member
bence ilk önce chp kapansın çünkü akp nin bu günlere gelmesindeki en büyük sebep chp dir!.. İlk sayfada bi arkadaş dinini akp ile yaşıyormuş... Seni kutluyorum kesin cennetliksin dostum aynen böle devam et olurmu!..
peki çok güzel madem böyle bi idda attın ortaya madem chp yol açtı akp nin bu günlere gelmesine ne yaptı chp akp ye kazık mı soktu madem bişeyler yaptı paylaş bizde bilelim diyelim ki hee tamam haklısın doğru chp yapmış kapatsınlar diyelim ...:vur

Mephisto

R€B€L
"Başörtüsü ve Kur'an-ı Kerim dağıtan, seçim otobüsüne türbanlı kadın fotoğrafı koyan ve genel merkezde aşure pişiren CHP yönetimi, başsavcının 'laiklik tanımı'nı çiğniyor."

Akpnin kapatılmasını bunlardan ibaret sanan koskacaman iddanameden habersiz, sadece 3 satırını cıkarıp koyabilen zihniyete,Akp saksakcısı medya organlarınca kandırıldıklarından veya gercekleri gormek istemediklerinden dolayı acıyorum..

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
Bence hepsi kapatılsın...İktidarı da bana versinler....böylece okulu bitirince ne yapıcagım ne iş bulacıgım derdim olmaz :D :D :D :D :D

bazukaa

New member
dini siyasi malzeme eden ne kadar parti varsa yargılansın ve bu istismarı bir daha kullanmamaları için sıkı tedbirler alınsın...
bütün partiler prgramlarıyla projeleriyle gelsin ve dini alet etmesin siyasete
unutmayın şeytanda Allah diyor Rabbim diyor

fare_07

**forum haşeresi**
hooooOOoop yavaş abartmayın isterseniz =)

bence çenenizi kapayın ilk en uygunu bu olur..=)

gokkorikko

New member
Deniz Baykal Usta Bir Senarist Yazar çizer Oynar . Gelmiş Geçmiş Türk Siyasetinin En Iyi Maskotu Olmuştur ... Sözüm Chp Ye Değil. Zaten Chp Yide Kapatmadılarmı Darbe Döneminde .

deepsailor

New member
kapatılsın akp'de chp'de o da kapatılsın dış güçlerin istediğide bu zaten bizde burda tartışalım yok o kapatılsın bu kapatılsın yerimizde sayalım türkiye adını böyle duyuralım...........değilmi arkadaşlar

leader10

New member
bu son zamanlardaki tartışmalarda öyle yorumlar öyle ifadeler öyle kıyaslamalar öyle vs ler duyuyorum ki din bilgisinin bu kadar da yetersiz olduğunu bilmiyodum Türkiye'de.
Önüne gelen yorum yapıyo,başkasına inançlarıyla ilgili direktiflerde hatta emirlerde bulunuyo.
kutuplaşma oluyosa Türkiye'de işte bu kesim yüzünden oluyo.
ikide bir insanların inançlarına karşı Türkiye laiktir laik kalıcak gibi gereksiz yersiz zamansız slogan atıp o insanı zorla karşıt yapıyolar.
herkes aklı selim hareket etmek zorunda.aksi halde kimse laiklikten,Atatürk'ten,vatan'dan Bayrak'tan söz etmesin.bi kere davranışlarınız uymuyo bunlara;)

the_cure

New member
Neden kapatılacak Türkiyede kurulan ilk parti ve ATATÜRKÜN ilkelerinin hepsini taşıdığı için mi
CHP kapatılamaz Atatürk ke saygımız varsa tabi onun ilkelerine karşı çıkmak bu binevi
sadece chp kadrolaşma yı kaldırmak gerek
akp gibi dini kullanan bi parti değil o

leader10

New member
Chp yi Atatürk'le özdeşleştirmek son derece yanlış olur düşüncesindeyim.aynı şekilde Atatürkçü düşünce derneğini de.

Bazı Atatürkçü geçinenlere göre ben inandığım için Atatürkçü olamam.bu son derece komik olur sanırım.Atatürk eğer boyle olsaydı Atatürk olamazdı zaten.;)

Atatürkçü kesim Ata'ya en büyük hıyaneti yapanların içinde bulunduğu kesimdir.çünkü onu temsil etmeye,tanıtmaya çalışırken dikkatli olmak gerekir.bencilliği bi kenara bırakmak gerekir.

caruso

New member
birden aklıma bülent arınç denen adamın dedesi derviş mehmet geldi .daraağacında buluverdi kendini

veriTABANI

New member
dinciler

chp'Ye laf atıcağınıza kendinize bakın.partiler arasında en laik olanı chp'dir *******erdoğan ve yandaşları değil.ama ben demiyorum ki chp aynen devam, baykalla bir ************** olmaz ben bu foruma üye olan bazı kişiler gibi ********istemiyorum:angry:angry:angry:angry:angry:angry:angry

TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK

kaptan61ts

New member
Cumhuriyet Döneminde ( İSYAN ) Başkaldırıp ( T. C.'ne ) İdam edilenlerin Kaç tanesinin Torunu TBMM sinde biliyor musunuz...? Chp Partisi Cumhuriyet in kazanımıdır...AKp kaç senelik parti ya da diğerleri..

leader10

New member
chp'Ye laf atıcağınıza kendinize bakın.partiler arasında en laik olanı chp'dir *******erdoğan ve yandaşları değil.ama ben demiyorum ki chp aynen devam, baykalla bir ************** olmaz ben bu foruma üye olan bazı kişiler gibi ********istemiyorum:angry:angry:angry:angry:angry:angry:angry

TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK
kardeşim bak chp ye lafa atan dinciler die lafa giriosun.
Türkiye'De laikliğin en büyük savunucularından biri benimdir.ama meydanlara çıkıp yada forumlara Türkiye laiktir laik kalacak yazmak Türkiyeye hiçbir fayda getirmeyeceği gibi zarar getirecek boyuta getirdinis.çünkü siz laikliği kullanıyosunuz.Sizin bahsettiğini Atatürkün getirdiği laiklik diil.bu işi içinden çıkılmaz hale getiriosunuz.bu ülkeyi kamplaştırıyosunuz.insanların önüne din mi laiklik mi diye bi soru koyup iki seçenek sunuyosunuz,Ata'ya vatana millete şehitlere bayrağa istiklal marşı'na bilerek yada bilmeden ihanet ediyosunuz.yaptıklarınızı biraz empati yaparak gözden geçirin.
belki senin dinle alakan olmayabilir ama dindar bir insana bu şekilde yaklaşarak ne onu dininden vazgeçirebilirsin nede laik yapabilirsin.iki seçenekten hangisini seçeceği açık.
ama bole bi soru ve bole iki şık dayatılmazsa birinden birini seçmek zorunda kalmazsa
benim gibi hem dinine hemde laikliğe bağlı olmaya çalışır.;)

HTML