chp kapatılsın !!!!!

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
bunda senin hiç mi sucun yok acaba türbanlı türbansız türbanlılkar akp li türbanlılar irticacı dini bişey söyleyen laiklik ve Atatürk karsıtı aynı seyler karsı taraf içinde gecerli bu böyle olmaz diyorum ha ekonomi konusuna gelince burda sabha kadar eleştirin bişey dersem ozaman konus ama hep aynı konular türban fetullah gülen akp laiklik karsıtı bunlar hep kişilerin inancına kalmıs seyler bunlar tartısmaya acılmamalı inanan inanır inanmıyan inanmaz.ama kimseyi ajanlıkla hainlikle suclamak burdakilerin haddi degil bilinmeyen okadar sey var ki herkes işkembeden konusuyor sallıyor birileride bilmeden alet oluyor ben diyorum ki ac sen suraya telekom neden özelleştirildi diye konu onu tartısalım senden yana olmassam gel yanıma bişeylerin farkındayız ama siz yalnıs seyleri eleştiriyosunuz konular hep kısır döngü...
Son birkaç gündür okuduğum en mantıklı, makul ve sağduyulu sözlerdi.
Tebrik ediyorum.Umarım her mesajımız bu çerçevede olur.

T

Banned
Chp kapatılmasın bu kadar basit bu kadar basiretsiz bi muhalefet başka nerden bulunabilirki
sınavla alınsa bu kadar olurdu harbiden

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
burdan şunu anlıyoruz chplinin kuyruğuna basarsan çok bagırıyor. partileri kapatılırsa ne olur bilmiorum gerçi dtp var dimi :)
Yok be arkadaşım, DTP geri kafalı, şeriyatçı, medeniyet düşmanı yobazların müttefik partisi olur. Çünkü ikisi de Türkiye düşmanı. Biri dağlarda yapıyor bunu, diğeri mecliste. Sen de yazdıklarımdan bişey anladıysan arap olayım :goz:

kaptan61ts

New member
bunda senin hiç mi sucun yok acaba türbanlı türbansız türbanlılkar akp li türbanlılar irticacı dini bişey söyleyen laiklik ve Atatürk karsıtı aynı seyler karsı taraf içinde gecerli bu böyle olmaz diyorum ha ekonomi konusuna gelince burda sabha kadar eleştirin bişey dersem ozaman konus ama hep aynı konular türban fetullah gülen akp laiklik karsıtı bunlar hep kişilerin inancına kalmıs seyler bunlar tartısmaya acılmamalı inanan inanır inanmıyan inanmaz.ama kimseyi ajanlıkla hainlikle suclamak burdakilerin haddi degil bilinmeyen okadar sey var ki herkes işkembeden konusuyor sallıyor birileride bilmeden alet oluyor ben diyorum ki ac sen suraya telekom neden özelleştirildi diye konu onu tartısalım senden yana olmassam gel yanıma bişeylerin farkındayız ama siz yalnıs seyleri eleştiriyosunuz konular hep kısır döngü...
Yanlışlığı kabullenmek erdemdir..Benim Türban takan ya da takmayanlarla sorunum yok..sorun bunu siaysi araç olarak kullananlarla...

other3

Banned
sizin gibi PKK ailelerini ziyaret edip onlarla haşir neşir olan bir partiye başka ne denebilirki. Seçimlerde başörtüsü dağıtan sizin gibi basit bir parti yanlışlıkla DTP iktidar olsa bu seferde bizde kürdüz bizde PKK lıyız dersiniz sizin özünüz bundan ibarettir.

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
sizin gibi PKK ailelerini ziyaret edip onlarla haşir neşir olan bir partiye başka ne denebilirki. Seçimlerde başörtüsü dağıtan sizin gibi basit bir parti yanlışlıkla DTP iktidar olsa bu seferde bizde kürdüz bizde PKK lıyız dersiniz sizin özünüz bundan ibarettir.
Valla yapar bunlar :durdurun İleride o günleri görürsek hiç şaşırmayalım :biggrin

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Kapatilacak tek parti dtp dir.

Akp kapanmiyacak bu isin icinde daha farkli seyler gundem degistirildi yine

MULC

New member
Chp'nin kapatılmasını isteyenler hemen bugün dava acabilirler engel olan kim burası hukuk devleti akp ye oy verenler gibi bizler seçilmiş kralcı değiliz hukuğun üstünlüğüne inanıyoruz

kamer28

DOLUNAY
Resimlerde Gözükenler Sebebi Ile Kapatılması Lasım
Hani Hukuk Devletyiz Ya Demokrasi Varya Hak Hukuktan Bahsediyorsunuz Ya
O Bakımdan

FYSM

New member
Al birini vur ötekine; DenizB. 80 öncesinin kominist militan. Tayyip BOP eşbaşkanı, kanunsuz şekilde milletvekili olan( Siirt m.v istifasıya yenilenmesi), yargılanacağını anlayınca ABD ye kaçan F. Gülen i şimdi devlet memuru olarak orda tutan, Unakıtan ın oğlu için 1günlük kanun(hükmünde) çıkaran, özelleştirmelerin hepsinde peşkeş, Unakıtanın kaçak villalarına izin, Üni de TÜRBAN ı meselesini adam gibi çözmek varken çatışma ve kavga unsuru yapmak, okullardan ATATÜRK köşelerini kaldırmak, münasip yeri sıkışınca yalakalığın alasını yapmak (2gündür tv lerde) ve anayasa taslağını değiştirdiler,
Bütün bunlar olurken aziz milletimiz %47 oy da verebildi ! . Kanımızdaki asalet seviyesini düşünmek için geç kaldık ama hala aklımıza bile gelmiyor.
AKP - CHP vs kavgaları 50 yıldır yapılıyor. Biz vatandaşız; hükümetler bize faydalı çalışmalar için oradalar, aksi durumlarda hangisi olursa olsun BİR OLMALIYIZ ki oralara cia - mossad - kgb köpekleri gelmesin ...
Cumhuriyet giderse, bu ezanlar ve minarelerde gider (minareler süngümüz diyenlere)
Biraz uzun oldu sabır ve anlayışınıza tşk ederim
Selam ve saygılarımla.
Cenab-ı ALLAH milletimize yardım etsin a.

MORE

New member
resimdeki görüntüler bizim örf adet ve geleneklerimizle alakalı şeyler. bundan ötürü mü chp kapatılacak kardeşim...chp de aynı allah inanıyor aynı dine mensup.mantıksız mantıksız gerekçelerle çıkmayın ya milletin karşısına. ancak konuyu saptırmaya çalışabilirsiniz ama yemezler...

alperkm

New member
siz hiç merak etmeyin chp sizin dediğiniz gibi ucuz basit bi parti olsaydı çoktaaaaan kapatılmıştı kimse gelipte size sormazdı kapatalım mı diye boş boş konuşuyosunuz işte ayrıca bazı arkadaşlar var ki artık işi azıtmış şerefsizler bilmem neler noluya yaa kendinize gelin bu kadar azmayın bu kadar hırslı olmayın tamam biliyoruz üzülüyosunuz hatta hıncınızdan ne yapacağınızı bilmiyosunuz partiniz kapanacak diye ama bunun hıncını başbakanınızın yaptığı gibi muhalefetten çıkarmayın chp mi zarar görüyo bu olaylardan yoo tam tersine küllerinden geri doğuyo siz gittikçe batıyosunuz ve bunu kabullenmekte işinize gelmiyo neden gelsin ki bende sizin gibi düşünsem benimde işime gelmezdi ama görücez son çırpınışlar kiminmiş hep bareber görücez o laf ettiğiniz chp ve onun görüşünde olanlar olmasaydı siz burda bu gereksiz konulara o cevapları yazardınız belki ben ve benim gibiler olduğu sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez he doğal olarak sizinde gelmez biz bazı şeylere sesimizi çıkarmasak siz hiç çıkartmicaksınız ....

onur_1990

New member
Asıl akp Kapatılsın!

Bir Takım Sansasyonlarla Oy Toplayan (Geçen Günki Kapatma Davasındaki Gibi)
İnsanların Dini Duygularını SÖMÜREN
Bunlarla Beraber Halkı Kandıran bir İktidar Kapatılsın!
Gerçi Kapanmaz Bunlar Oy Arttırma Dümenleri Başka Bişi Değil!

todibeer

New member
Resimlerde Gözükenler Sebebi Ile Kapatılması Lasım
Hani Hukuk Devletyiz Ya Demokrasi Varya Hak Hukuktan Bahsediyorsunuz Ya
O Bakımdan
12.5.1994 "Ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok." (Hürriyet)
17.91994 "Bütün okullar İmam Hatip yapılacak." (Cumhuriyet)

2.11.1994 "Elhamdülillah şeriatçıyız." (milliyet)
14.11.1994 "Her 10 Kasım'da yaygara kopartılıyor." (Hürriyet)
19.12.1994 "Yılbaşına karşıyım." (Sabah)
9.5.1995 "Sadece imamlar resmi nikâh kıysın." (Milliyet)
8.1.1996 "Ben Millet Meclisinin dua ile açılmasından yanayım." (Milliyet)
Belediye başkanlığı döneminde, Belediye Meclisinin her açılışını İstiklal Marşı yerine dua ile yapan Erdoğan, böyle bir açılıştan sonra bu sözleri söylüyor

5.2.1996 "Cumhurbaşkanının İmam Hatipli olacağı günler yakındır..."
"Türkiye kendine din olarak Kemalizmi almış ve ve başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak, kitlelere zorla kabul ettirmiştir. "
"Türkiye'nin yarınında artık Lemalizme ve Kemalizm benzeri rejimlere sistemlere yer yoktur. Kemalizmin kendini yeniden üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici İslam'ın etkileridir. Her şey ona göre belirlenir."
"Demokrasi bizim için bir amaç değil araçtır. Amacımıza ulaşana kadar demokrasiye bağlıyız."
"Demokrasi bizim için bir tramvaydır. İstediğimiz durağa gelince ineriz."
"Ben Müslüman'ım diyenin aynı zamanda, laikim demesi mümkün değil

bunları demiyor chp li vekiller..

HTML