chp kapatılsın !!!!!

zodiac44

New member
kapatılması lazım tabiki akp yi kapatmayı hedefleyen zihniyet başsavcıya bi dosya daha versede onlarda kapansa ne güzel olur o zaman meclisde pkklı(ŞEREFSİZLER) ile mhpli ülkücüler kalır onlarda birbirini yer tam olur...

bide zihniyeti bozulk insanlar var ateisttir kendisi ama agzından Allah,Hadis ,Kuran lafı eksik olmaz
birde onlardan daha bozuk zihniyetliler var onlarda kendini Müslüman sananlar adam Müslümanım der namaz,oruç,güzel ahlak yoktur...

ama bunların en tehlikelisi bunları siyasete aksettirip siyasetle dini bir görmeleri:(
refah parti var bilenler bilir şimdiye kadar sözde dine en yakın olan parti ama onlar bişey dedi diye kimse dinini öyle yaşamadı lütfen zihniyeti bozuk adamların agzıyla konuşmayın düşünün biraz öyle konuşun....

MAJESTE

Kadim Dost
Kapansın bence de bir işe yaradıkları yok Atatürk laiklik üzerinden politika yapmalarından başka bu ülkeye ne vermişler Artık yeni yüzler yeni nesil akıllı idareciler istiyoruz Baykal gibi şebelek adam istemiyoruz

*Charizma*

Banned
Bi Arkadaş Akp İdam Edilse Hiç Acımadan Asarım Demişitii İlkel Yaratık Şimdi Ben İNSAN ca Kapatlıksın Diyorum Ve Görüşümüü Bildiriyorum

c0000221

New member
Valla bence bütün partiler kapatılmalı askerimiz var bizim o yönetsin

Dniz Baykal Tayite "madem kendine güveniyor ikimizde dokunulmazlıklarımızı kaldıralım kamu oyu önünde" demişti senin tayyibin madem o kadar iyi neden yapmadı
hangi gerekçe için kapatılmasını istiyorsunuz?
160 dava akp ye verildi chp ye değil karıştırmayalım

efresiyab

New member
ya kaptan eline sağlık iki de ben yazayım seninkilerin üzerine biz dinsiz değiliz arkadaşlar ben insan ayrımı yapmam.Akp si chp si beni bağlamaz anlayış önemli yönetim önemli ülke insanın huzuru refahı barışı önemli yapılan saçmalıklar la insanları birbirine düşürmenin ne anlamı var ama bunlar zaten dış mihraklara uşaklık edip siyonizm kölelliğini yaptıkları için sorun yok olarak görüyorlar.Kaos yarat kaos ortamından yeni düzen oluşturmak.Böl parçala yönet.Akp yi savunan tüm arkadaşlar akp binasınn önündeki simgelere bakın o zaman anlarsınız....

blueboy26

New member
chp kapatılmalımı çok komik:)))

Parti kapatılması demokrasiye vurulmuş bir baltamıdır. Demokrasinin sınırları belirlimi ve neleri kapsamaktadır, önce bunu bilmek lazım. ülkemizin kürt nufusu her geçen gün artıyor, eğer ki akp bu kadar oy çıkaramasaydı AKP CHP MHP ve diğer partiler neredeysee eşit oy almış olsaydı dtp nin en yüksek oy aldıgını varsayalım kürtlere sağlıyacağı ayrıcaklıklar önemli olmazmı ve de en öenmlisi ülke bütünlüğünü tehlikeye atması durumunda,ülkenin sınırlarını yeniden çizmek yada öyle bir anayasa değişikliği... şimdi herkes diyecek ki öyle şey yapamazlar öyle şey yaparlar ama yaparkende onların ipini kesecek bir güç var ve bu güç şimdi devrede bu sigorta gibidir büyük oy alıp almaması önemli değil laiklik halkcılıktan önce gelir herkes kendince haklıdır düşünce ve görüşlerinden dolayı onlara saygı duyuyorum ama bu ülke laiklik temeliyle,Atatürkümüzün önderliğinde kurulmuş bir ülke... bu kurulu düzeni siz bozamazsınız bozamazsınız bozamazsınız! DTP lider parti olupta o düşüncelerini yasaya dökmek istediğinde kim demokrasiden bahsedipte bu devirde parti kapatmasımı olur diyebilir ki. Peki neden avrupa amerika parti kapatma konusunda tepkililer şimdiye kadar ilk kapanan parti akp mi olacak? VE EN ÖNEMLİSİ AVRUPA VE AMERİKA TÜRKİYEYİ ÇOKMU SEVİYORDA ERDOĞANIN YÖNETİMİNDEKİ BİR PARTİNİN KAPANMASINDAN HAZIMSIZLIK DUYUYORLAR gerçekçi olmak lazım türke türkten başka dost olmaz. eğer böyle bir tepki gelmişse dış devletlerden düşünmek lazım sadece neden! özelleşmelere çok karşıyızz özelleşmenin ne gibi kayıplar getireceğini herkes araştırsın lütfen! ülkeyi iyi yönetecek bir parti olduguna inanmıyoruz bırakın bari anayasamızı koruyalım.

tugi-yugş

New member
onlar akp yle dalga geçmek için yaptılar bunu zuahahah ::D:D:D:D sizde yanlış anladınız türbanı kullanan akp ama oda chp de KURAN-I KERİM dağıtmadı ama akp laik düzeni çiğnedi cah şu anda an laik partilerden biridir sonuçtaburası bir tartışma ortamı lütfen msjımı cevaplayın burdaki herkesin gerçek görüşünü merak etmekreyim

HTML