chp kapatılsın !!!!!

MORE

New member
Yanlış kişiye doğru soru..Ben Türkiye de Laiklikten yanayım yazılarımı okursan Din sorhoşluğu yapıp İnsanlrın Manevi duygularını nasıl ve kimlerin sömürdüklerini ve Din simsarlığının nasıl kalıplaşmış meslek haline getirdiklerini görürsün..:goz:
sanırım son yazdıgından yola çıkarak yanılmışım. kusura bakma kardeş aynı düşüncede oldugumuza sevindim.teşekkürler.

alienslord

New member
Yazı yazmak için yazma ...Bilgi ver bilgi all..

Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem'e söylemediği bir sözü ona isnad etmekle, söylediği hadisleri de kabul etmeyip bazı sapıkların ifade ettiği gibi "sahih olan sadece birkaç hadis var" demek iftiraca aynıdır.

1. Din akıldır, dini olmayanın aklı da yoktur1[1]

( الدين هو العقل، ومن لا دين له لا عقل له)

2. Kişilerin azmi, dağları yerinden oynatır

( همة الرجال تزيل الجبال )
.

3. Mescidde konuşmak, hayvanların yeşilliği yedikleri gibi sevabları yer

( الحديث في المسجد يأآل الحسنات آما تأآل البهائم الحشيش )

4. Ebediyen yaşayacakmış gibi dünyan için çalış, yarın ölecekmiş gibi de ahiretin için çalış

( اعمل لدنياك آأنك تعيش أبدا، واعمل لآخرتك آأنك تموت غدا )

Merfû olarak aslı yoktur. Ancak son zamanlarda halk arasında şöhret bulmuştur.

.........................................
5-namaz kılarken yanından bayan gecerse namazın bozulmuştur kabul olmaz.yeniden kılmalısın....

diyanet başkanlığı yakında Kitabı cıkaracak al ve oku....Anlamak adına....:vur
Sen şimdi aklın sıra bana cevabı verdiğini falan düşünüyodursun ama
Benim ***************** işim olmaz
aman üstüne falan alınma sana özel değil genel bişey bu

kamer28

DOLUNAY
Milletin gözü açıldı yazmışsın, sence arkadaşın açtığı konuya yapılan yorumlardan gözü açıldığı mı yoksa yalancıların oyunuyla daha da kapandığını mı anlıyorsun? Seni bilmem ama ben galyana gelmiş, şerefsizlerin yalanlarıyla kandırılmış insanlar görüyorum.

bak arkadaşım ben ak parti kapanmış kapanmamış umrumda değil
ben esnaf adamım şirketim var kim daha ii idare ediyorsa o geçsin
ama öncelikle arkadaşın hadislere uydurma veya hurafe demesi beni bir birey ve müslüman olarak cevap vermeye zorlar yazılarıma dikkat edersen görürsün
milletin gözü açıldı derken millet tek tip değildir
belki senin zihniyetindeki olanların gözü açılmıştır belki benim belki diğerleri
i

other3

Banned
Bence kapatılmasın nedenmi? chp ve onun savunucaları kadar basit bir muhalefet bulunamaz bırakalım kendi hallerinde eglensin garipler. :) :)

kaptan61ts

New member
Sen şimdi aklın sıra bana cevabı verdiğini falan düşünüyodursun ama
Benim münafıklarla işim olmaz
aman üstüne falan alınma sana özel değil genel bişey bu
Evet sana cevap verdim..Sen uydurma hadisler nedir dedin yazdım ...Anlamadınsa ......Benim de kendini din alimi sanan ve Dinden haberi olmayan münafık yobazlarla işim olmaz..aman üstüne alınma..:vur

sorucu

New member
Bu konuyu açan geri zekalı şahsiyet en alttaki resmi tam olarak montajlıyamamısın istersen bana gönder ben sana süper bi montaj yaparım hadi şimdi bak dalgana milletide kızdırma haddinide aşma

alienslord

New member
Evet sana cevap verdim..Sen uydurma hadisler nedir dedin yazdım ...Anlamadınsa ......Benim de kendini din alimi sanan ve Dinden haberi olmayan münafık yobazlarla işim olmaz..aman üstüne alınma..:vur
Sana vericek öyle güzel cevabım varki ama bura yeri değil çünkü konu başka yöne kaydı
Sen Müslümanmısın ?

VolkaN

Altın Üye
bu iddianameyi savunan hem kendine hem devletine ihanet etmiş olur bu iş akp chp olayı degil artık uyanın ya gündem değişiyo ergenekon u unutturacaklar savcı bilerek yada bilmeden alet oluyo artık bırakın dinci dinsiz hakiki dini inancı olan zati vatanına ihanet etmez bugun burda hain dedikleri zamanı gelince kahraman ilan edilir.

1907 den tarihe bakarsak enver pasa eşkiya
1908 de hürriyet kahramanı
1914 de baskomutan vekili
1918 de sürgün bi malup komutan
1923 de vatan haini

herkes vatanı için bişey yaptıgını sanıyo ama arpa kadar bi katkısı yok (bende dahil) anca burda sen sucusun sen bucusun tartısıp duruyoz kimse kimseyi dinlemiyo anlamıyo herkes önyargılarına kapılmıs gidiyor ben bi yorum yazıyorum adam yorumu okumadan bana eleştiri geitiriyo veyatta baskası yorum yazıyo ben okumadan eleştiriyorum biraz değişmenin vakti geldi herkes için tartısıp bir arpa boyu yol alamassınız

kaptan61ts

New member
bu iddianameyi savunan hem kendine hem devletine ihanet etmiş olur bu iş akp chp olayı degil artık uyanın ya gündem değişiyo ergenekon u unutturacaklar savcı bilerek yada bilmeden alet oluyo artık bırakın dinci dinsiz hakiki dini inancı olan zati vatanına ihanet etmez bugun burda hain dedikleri zamanı gelince kahraman ilan edilir.

1907 den tarihe bakarsak enver pasa eşkiya
1908 de hürriyet kahramanı
1914 de baskomutan vekili
1918 de sürgün bi malup komutan
1923 de vatan haini

herkes vatanı için bişey yaptıgını sanıyo ama arpa kadar bi katkısı yok (bende dahil) anca burda sen sucusun sen bucusun tartısıp duruyoz kimse kimseyi dinlemiyo anlamıyo herkes önyargılarına kapılmıs gidiyor ben bi yorum yazıyorum adam yorumu okumadan bana eleştiri geitiriyo veyatta baskası yorum yazıyo ben okumadan eleştiriyorum biraz değişmenin vakti geldi herkes için tartısıp bir arpa boyu yol alamassınız
Güzel kardeşim halen daha ülkemizde ben dindarım sen dindar değilsin imalarına gelen konuşmalar oldukca , İşsizlik, enfllasyonla boğusan manevi boşlukta ki halkın dini duygularını istismar eden yapıyla nereye kadar gidersin..:.....

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
.......
Ölüm cezasına karşı olmak bir fikirdir. Ama bir ülke yasasında ölüm cezası var ve uygulanıyorken, "Efendim bu adam bu ülkede yaşayan 10 milyonluk etnik gurubu temsil ediyor, nasıl idamını istersin" gerekçesiyle, 30 bin kişinin ölümünden sorumlu tutulan birine dava açıp "İdam" isteyen Savcı'ya saldırdınız mı, amacınızın çok başka olduğu ortaya çıkar.
......
"Yüzde 47 oy almış olma"yı, hukukun üzerinde görmek ve hukuku oy önünde yok saymak ne demektir?. Bunu ileri sürenler kendilerine nasıl "Demokrat" derler?..
Cumhuriyet Başsavcısı'nın açtığı dava bu ülkede son yıllarda sayıları hızla artan sahte, üç kağıtçı, çifte standartlı, dönek, yalaka, yağcı sözde demokrat entellerin ve Atatürk'e kin, öfke, nefret ve düşmanlıklarını kusmak için fırsat kollayan imparatorluk ve hilafet özlemcilerinin bir kez daha ve şaşmaz şekilde teşhirine sebep olmuştur.
.....

Not:Alıntıdır.Tamamını okumak için :
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=399092

other3

Banned
burdan şunu anlıyoruz chplinin kuyruğuna basarsan çok bagırıyor. partileri kapatılırsa ne olur bilmiorum gerçi dtp var dimi :)

VolkaN

Altın Üye
Güzel kardeşim halen daha ülkemizde ben dindarım sen dindar değilsin imalarına gelen konuşmalar oldukca , İşsizlik, enfllasyonla boğusan manevi boşlukta ki halkın dini duygularını istismar eden yapıyla nereye kadar gidersin..:.....
bunda senin hiç mi sucun yok acaba türbanlı türbansız türbanlılkar akp li türbanlılar irticacı dini bişey söyleyen laiklik ve Atatürk karsıtı aynı seyler karsı taraf içinde gecerli bu böyle olmaz diyorum ha ekonomi konusuna gelince burda sabha kadar eleştirin bişey dersem ozaman konus ama hep aynı konular türban fetullah gülen akp laiklik karsıtı bunlar hep kişilerin inancına kalmıs seyler bunlar tartısmaya acılmamalı inanan inanır inanmıyan inanmaz.ama kimseyi ajanlıkla hainlikle suclamak burdakilerin haddi degil bilinmeyen okadar sey var ki herkes işkembeden konusuyor sallıyor birileride bilmeden alet oluyor ben diyorum ki ac sen suraya telekom neden özelleştirildi diye konu onu tartısalım senden yana olmassam gel yanıma bişeylerin farkındayız ama siz yalnıs seyleri eleştiriyosunuz konular hep kısır döngü...

HTML