bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

gitaristimam

New member
nie ayrıldığını tam olarak bilmiorum ya.önce bi bahane uydurdu pek inanmadım.sonraki sorduğumda artık gitmediğini söyledi.msj atıo hala konuşuoz ama dönermi bilmem.valla 4 gündür yatıp kalkıp ağlıorum ya :(:(

gitaristimam

New member
bizim hatun yalan çıktı ya kız benden habersiz neler yapıomuş haberim yokmuş.facebook açmasını istemiodum abazalar bakar yorum yapar die falan tamam demişti söz vermişti ayrılmadan 15-20 gün önce açmış bide 28 tane fotosunu koymuş altına abaza tipler yorum yapmış onlara cvp yazmış.konuşmasını istemediğim bi herif vardı buna asılıyodu onla da konuşmaya başlamış.msnden de hem engelleyip hem silmiş.sorduğum zaman da benim iletileri görüp üzülmemek için benim de onun fotolarını falan görüp üzülmemem içinmiş.istersen ekleyebilirim dedi gerek yok saol dedim.ya bide ayrıldıktan sonra msj atıodu napıon,ara konuşalım falan die.

yani dostlar aşk falan yalan siz siz olun aşık falan olmayın olursanız da karşılık görceğinizi asla düşünmeyin ben bunu anladım karşılıklı aşk,sadakat yalan! (bazı istisnalar hariç)

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
bizim hatun yalan çıktı ya kız benden habersiz neler yapıomuş haberim yokmuş.facebook açmasını istemiodum abazalar bakar yorum yapar die falan tamam demişti söz vermişti ayrılmadan 15-20 gün önce açmış bide 28 tane fotosunu koymuş altına abaza tipler yorum yapmış onlara cvp yazmış.konuşmasını istemediğim bi herif vardı buna asılıyodu onla da konuşmaya başlamış.msnden de hem engelleyip hem silmiş.sorduğum zaman da benim iletileri görüp üzülmemek için benim de onun fotolarını falan görüp üzülmemem içinmiş.istersen ekleyebilirim dedi gerek yok saol dedim.ya bide ayrıldıktan sonra msj atıodu napıon,ara konuşalım falan die.

yani dostlar aşk falan yalan siz siz olun aşık falan olmayın olursanız da karşılık görceğinizi asla düşünmeyin ben bunu anladım karşılıklı aşk,sadakat yalan! (bazı istisnalar hariç)
yha dai sana şerefsizi denk geLmiş boşwer artık unut gidsin

gitaristimam

New member
öyle oldu ya maalesef.neyse canı sağolsun ne diim o da çeker mutlaka sabahlara kadar ağlatmanın karşılığını alır mutlaka Allah büyük

RingAteşi

KicKBoks
BİR ÇIKAR YOL!!!!!

Arkadaşlar durum çok vahim:(
Ben 18yaşındayım.Bir kızla bir haftadır çıkıorum ve bu gece saat 1de aradım napıorsun dedm..Dışardayım dedi...Bu saatte ne işin var die sorduğumda,arkadaşlar var dedi..Ne arkadaşı ya bu saatte filan dedim lafı geçiştirdi sinirim bozuldu hemen kapadım telefonu...
Hemen çıktığım kızın yakın bi kız arkadaşını aradım..Dedim bu saatte dışarda ne yapar bu dedim...O hapcılarla dedi.................:(:(:(
Şokk oldumm adetaaa.18yaşında birkızın bu halde olması içimi acıttıı ve şuan çok kötüyüm...
Artk evdekileri dinlemiyormuş.Çıkıormuş böle...
İlişkimiz daha 1haftalıkda olsa yine çok üzüldüm sevgilim olduğu için değil bu yaşda masum bi kızın bu halde olduğun için...

YARDIM İSTİYORUM YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
BİR ÇIKAR YOL!!!!!

Ben 18yaşındayım.Bir kızla bir haftadır çıkıorum ve bu gece saat 1de aradım napıorsun dedm..Dışardayım dedi...Bu saatte ne işin var die sorduğumda,arkadaşlar var dedi..Ne arkadaşı ya bu saatte filan dedim lafı geçiştirdi sinirim bozuldu hemen kapadım telefonu...
Hemen çıktığım kızın yakın bi kız arkadaşını aradım..Dedim bu saatte dışarda ne yapar bu dedim...O hapcılarla dedi.................:(:(:(
Şokk oldumm adetaaa.18yaşında birkızın bu halde olması içimi acıttıı ve şuan çok kötüyüm...
İlişkimiz daha 1haftalıkda olsa yine çok üzüldüm sevgilim olduğu için değil bu yaşda masum bi kızın bu halde olduğun için...

çok kötü bti durum.....

vipemre

New member
BİR ÇIKAR YOL!!!!!

Eğer gerçekten seviyorsan, hatta sevmiyorsan da insanlık adına birşeyler yapman gerek. Onu lanet şeylerden kurtarman gerekir. Kendini ona yakın hissettirmeye çalış. Bir yolunu bulup onu kurtar. Baya bir zor olacak ama denemekte fayda yok. Bu arada kendine de dikkat et, seni de kandırmasın.

Kurtarmanın yolu nedir dersen; içindekileri onunla paylaş. Paylaş ki kendisini düşünen biri olduğunu anlasın. Başka şeylerden medet ummasın. İşe yaraması dileğiyle.

RingAteşi

KicKBoks
Yaa bnce bun ailesiyle konuşmak gerekior onların o ortamdan uzaklaşmaıs lazım.Taşınmaları lazım mutlaka yoksa o ortam o kızı akıp götürecek:(

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
bencede aiLesiyLe irtibata gec
yazık günah ya......

erkut34

New member
seni çok seviyorum sedaaa lütfen bana bir şans ver SİZLERDE YARDIM EDİN LÜTFENN

merhaba arkadaşlar ben öyle süslü yazılar veye şiirler yazmayacağım sadece çok sevdiğim birine bu kerede sizin aracılığınızla aşkımı itiraf edeceğim.
o da sizler gibi hackell forum üyesi seda0782 herkes duysun onu herkesten ve herşeyden çok seviyorum.29 yaşındayım ve abarrtısız 5 yıldır aşkıma karşılık bulamadan onu seviyorum ve sizlerden de önerilerinizi bekliyorum.
o şimdiye kadar tanıdığım tüm kızlardan farklı her zaman pırıl pırıl bakan içinde yalan barındırmayan mükemmel güzellikte açık kahverengi gözlere sahip zaten bende en çok gözlerini seviyorum onun
o çok dobra biri inanmadığı şeyi kesinlikle savunmaz ama kimsenin de kalbini kırmaz.Büyük küçük tanıyan herkes ona hayran ,çok sevecen ve ÇOK GÜZELLLL
içinin güzelliği yüzüne yansımış sanki...
onu 12 yıldır tanıyorum hiç değişmedi,daha da olgunlaştı her geçen yıl gözümde daha da büyüdü.
onu o kadar büyük bir aşkla seviyorum ki anlatamam o Antalya'da oturuyor ben İstanbul'da ama aradaki bu mesafe bile benim ona olan aşkımı yok edemiyor.Gece onun resimleriyle uyuyorum,sürekli onun sesini duyma ihtiyacı hissediyorum sesini duymazsan boğulacak gibi oluyorum,ikide bir bahaneler yaratıp antalya'ya gidip geliyorum onsuz nefes alamıyorum yani.
ama şimdi iş gereği oda sık sık buraya geliyor onun geleceği zamanlarda çocuklar gibi heyecanlanıyorum hayatta hiç bu kadar heyecanlanmadım yada onu biri üzünce o üzeni öldürmek istiyorum o üzülünce ağlayınca öleceğimi sanıyorum.
Ama benim onu bu kadar sevmeme rağğmen o benim aşkıma bir türlü karşılık vermedi .Onu kazanabilmek için maddi manevi herşeyi yaptım aklınıza gelen yada gelmeyen herşeyi NE OLUR BİR AKIL VERİN ONSUZ NEFES ALAMIYORUM

shallafi

New member
walla durum wahim be hocam sana tanrı dan başkası zor yardım eder insanlar buraya 100 lerce şey yazcak ama onları uygulamaya kalksan işin içinden çıkamazsın bence seda yla direk konuş sen

JeNk

New member
İnsan AŞik Olabİlİr Bu Normal Delİkanli Adamsin Bu Durum Sana YakiŞmiyo Bu Kadar Biri Bena AŞik Olsaydi Onun Yuzune Bakmazdim O Yokken Boyleysen O Oldugunda Naparsin Allah Bilir Senin Isin Zor Allah Yardimcin Olsun...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Sevene Can Feda Sevmeyene eLVeda.. diyerek ßaşLim neden ßöyLe dedim Sevene gidiceksin aßicim ßöyle karşiLik ßuLamadım yok sevmiyor yok 5 senedir peşindeyim vs vs ßoş. sevmiyorsa 1 dakikanin içinde Unutup kendini ßaşkasina yönLendireceksin.. Ne kadar peşinde Koşarsan O kadar HavaLI Amortisor gißi oLur ßazILarı. ßoşver gitsin Simdi UnutmaNIN Caresini ßuL..

Acaßa Çok Mu Gaddar Düşündüm :melek

HTML