bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

matraxxx89

New member
ela ve diğer arkadaşlar iiki varsınız yaa inanın çok moral oldunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim saolun....

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Ne dertLi arkadaslarimiz varmi$ ya :S

dezzy666

New member
baya bi ayrılık acısı çeken var sanırım tek deilmişim.. ben derdimi burda anlatamam o da bu foruma üye.. 2,5 aydır ne çektiğimi bi ben bilirim bi de allah.. benim derdim sadece ayrılık deil zaten kalp kırıklığı, öfke, hayal kırıklığı vs.. tecrübe oldu mu bilmiorum ama fazla sevmemek gerekiomuş sanırım, ya da kör gözlerle bakmamak, herkesi kendin gibi bilmemek gerekio.. o da sevio sanıosun öle inanıosun ama bi bakıosunn meğer hiç umru deilmişsin.. 3 yıl sora anlayınca ayrı bi koyuyo tabe.. öle işte.. çare yok.. unutulduk, unutacaz..

qweqqq

New member
Ilk Buluşma

ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR HOŞLANDIĞIM KIZLA YARIN BULUŞACAĞIZ NE YAPMAM LAZIM NASIL DAVRANMALIYIM TECRÜBELİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM :):):)

GhOsT

Tuning Moderatör
ßişey olmaz yha git muhabbet çıkar zaten bi yerden,kız konuşkansa hiç proßLem olmaz zaten ;)

Newwave

Altın Üye
Dürüst davran kendini olduğundan farklı göstermeye çalışma akıcı konuş gerisi kendiliğinden gelecektir......

qweqqq

New member
Götüriym Doğru Söylüyorsun Ya O Dier Kızlar Gibi Deil Benim Için çok özel Ben Ona Bakarken Bile Kalbim Duruo Nasıl Buluscam Ya

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
bu tarz konularınızı sabit başlıkta bulunan " dertleşmek isteyenler " bölümüne yazsanız da millet te ordan cvp versen nasıl olur acaba..?

herkes böle şeyleri konu olarak açarsa buraya işimiz iş demektir..

taşındı

gitaristimam

New member
offf oofffff...gurbet elde terkedildim.izmirden ıspartaya geleceğim gece sewgilim ayrılmak istediğini söyledi.1yıldır birlikteydik.tam giderken terkedilir mi ya :( çok dertliyim hackhell ahalisi.kız hala msj atıo ama geri döner mi bilmem.off ulen off yapılır mı bu bana ya okadar sewerken yapılır mı ya :(

HTML