bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

DirtyFaCe

New member
ya derdım war :'( sevgılım benden ayrıldı dedı senı sevıyorum ama olmaz artık nedenını sordum solemıcem dedı msn nıck ıne hep senı sevıyorum gıbı seler yazıyo bana yazıyo ama benden ayrıldı bı hata mı yaptım onu bıLe bılmıyom yaf.. hep bakısıyoz okulda yanına gıdıom normal konusuyo sevgılım gıbı deıl..:((( ne halt edecem essek gıbı sevıyomss :'((((((((((((

ogamemanya

New member
seviyosa tıpış tıpış sana döner. dönmüyorsa zaten seni hiç sevmemiştir kardeşim. (kendimden biliyorum)

karizma_5

karizmatik
DirtyFaCe' Alıntı:
ya derdım war :'( sevgılım benden ayrıldı dedı senı sevıyorum ama olmaz artık nedenını sordum solemıcem dedı msn nıck ıne hep senı sevıyorum gıbı seler yazıyo bana yazıyo ama benden ayrıldı bı hata mı yaptım onu bıLe bılmıyom yaf.. hep bakısıyoz okulda yanına gıdıom normal konusuyo sevgılım gıbı deıl..:((( ne halt edecem essek gıbı sevıyomss :'((((((((((((

kardeşim sevdiğinin yanına git ve ya durumu anlatırsın yada benle görüşme
ben seninle normal arkadaş olamam de,
eğer seni seviyorsa dayanamaz sana gelecektir.
gelmiyorsa seni sevemiştir üzülmene değmez
saygılarımla

googles :msnde cevrim içi kalamıyorum offf offf

kardeşim sanırım msn de sorun var sohbet etmek istersen pm den telefonunu ver arayım :)
saygılarımla

Jasmin

New member
derdim var derdimmmmmmmm

nerelerdesin sen karizma abi. alalalala yoksun ne zamandır. kütahyadan kardeşin deldi. sen yoksun. bundan büyük dert mi olur aaa

Aktuğ

Altın Üye
karizma üstad yok bu aralar pek hh la giremio :(

Jasmin' Alıntı:
derdim var derdimmmmmmmm

nerelerdesin sen karizma abi. alalalala yoksun ne zamandır. kütahyadan kardeşin deldi. sen yoksun. bundan büyük dert mi olur aaa
Jasmin bizede anlatabilirsin belki yardımcı oluruz...Benimde derdim varr...:(
Oyyyy oyyyy:(

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
AyInAtEşİ' Alıntı:
Jasmin bizede anlatabilirsin belki yardımcı oluruz...Benimde derdim varr...:(
Oyyyy oyyyy:(
bende senın derdını dınlım kardesım belkı yardımcı olabılırım :goz:

Aktuğ

Altın Üye
dert bir değil

elwannnnn elwann

yasakask

New member
Arkadaşlar nolur help me:( ben lise aşkıma tekrar aşık oldum dahasımı aramızda bişiler geçti:( benim bir erkek arkdasım onuunda sevdiği bir kız arkadası var ama banada beni sevdiğini ve görüşmek istediğini sölüyo:( napcam aklımdan çıkmıo yaaa offf yanlış yoldayım ama seviyorum ayrılırmı sizce kız arkadasından:( bana ciddi olduklarını sölemişti önceden eğer gerçekten sevseydi onu benle bişiler yasamazdı demii:(

PSYCHOKİLL

New member
Yasak AŞk

yasakaşk' Alıntı:
Arkadaşlar nolur help me:( ben lise aşkıma tekrar aşık oldum dahasımı aramızda bişiler geçti:( benim bir erkek arkdasım onuunda sevdiği bir kız arkadası var ama banada beni sevdiğini ve görüşmek istediğini sölüyo:( napcam aklımdan çıkmıo yaaa offf yanlış yoldayım ama seviyorum ayrılırmı sizce kız arkadasından:( bana ciddi olduklarını sölemişti önceden eğer gerçekten sevseydi onu benle bişiler yasamazdı demii:(
Yasak olan herşey ilgisini çekmiştir insanoğlunun. Ta Ademle Havva dan bu yana böyle olmuştur. Bence senin lise aşkının aklı başka biyer de çalışıo. Ciddi olduğunu söylediği kız arkadaşından ayrılmayacağına emin olabilirsin. Seninle yaşamak istediği şeyleri yaşayıp bıkınca da bye bye diyecektir. Yasağın heyecanı ve tadı hoştur. Ama sonunun hüsran olacağını sakın aklından çıkarma derim. Kendine düzgün bir ilişki bulmanı tavsiye ederim.

yasakask

New member
arkadaslar ben mantığımı deil kalbimi kullanıyorum bazen gururum düşebiliyor.Lise askıma tekrar asık oldum ama ikimziinde çıktığı var nolurr yardım edin yoksa kendime zarar vericem:(

çok mantıklı konuştun çok teşekkür ederim arkadasım ama işte bide kendime söz geçirsem aslında bu tür şeylerle uğrasan kızlara çok kötü muamele yapıodum şimdi ben aynı durumdayım ama kurtulucam bu durumdan zaten artık teller kesildii bende artık kendimi geri çekicem.ÇOK ÇOK ÇOK teşekkür ederim dediklerini dikkate alıcam..... eyw

jenifer33

New member
benim derdim büyüktü bunalımdaydım ama artık yastayım 8 yıllık beraberliğe nişan attım içinde burukluk oluyor beni nişan atanlar anlar sen anlayabilirmisin

karizma_5

karizmatik
Jasmin' Alıntı:
derdim var derdimmmmmmmm

nerelerdesin sen karizma abi. alalalala yoksun ne zamandır. kütahyadan kardeşin deldi. sen yoksun. bundan büyük dert mi olur aaa[/QUOT

geldim kardeşim,
evdeki adsl de sorun olduğundan nete giremedim,
şimdide bir arkadaşın pc den giriş yapıyorum,
derdini anlatırsan yardım ederim kardeşim,
istersen pm den msn adresini verirsen msn den dertlerini dinleyebilirim kardeşim
saygılarımla

yasakaşk' Alıntı:

kardeşim yaptığın yanlış bence,
hem erkek arkadaşına ytanlış yapıyorsun,
hemde aşkının çıktığı kıza yanlış yapıyorsun,
bu ilişkinin sonu olmaz diye düşünüyorum ve bir an önce onu unutmanı tavsiye ediyorum,
eğer istersen pm den msn adresini verirsen msn den sohbet edebiliriz
saygılarımla

jenifer33' Alıntı:
benim derdim büyüktü bunalımdaydım ama artık yastayım 8 yıllık beraberliğe nişan attım içinde burukluk oluyor beni nişan atanlar anlar sen anlayabilirmisin

tam anlamasamda anladığımı düşünüyorum kardeşim,
ALLAH sana dayanma gücü versin,
eğer dertleşmek sohbet etmek istersen pm den msn adresini verirsen sohbet edebiliriz
saygılarımla

haşavri_53' Alıntı:
Karİzma Sen Hala Brdamiisn

kardeşim hoş geldin,
nasılsın?
çoktandır görüşemiyorduk,
umarı herşey yolundadır
saygılarımla

DirtyFaCe

New member
karizma_5' Alıntı:
kardeşim sevdiğinin yanına git ve ya durumu anlatırsın yada benle görüşme
ben seninle normal arkadaş olamam de,
eğer seni seviyorsa dayanamaz sana gelecektir.
gelmiyorsa seni sevemiştir üzülmene değmez
saygılarımla

googles :msnde cevrim içi kalamıyorum offf offf

kardeşim sanırım msn de sorun var sohbet etmek istersen pm den telefonunu ver arayım :)
saygılarımla
yaf kız catlak cıktı sevıyorum senı ama olmaz artık yapamayız dedi. ne bok yıcem sımdı ben cok sevıyorum :':)'(

karizma_5

karizmatik
DirtyFaCe' Alıntı:
yaf kız catlak cıktı sevıyorum senı ama olmaz artık yapamayız dedi. ne bok yıcem sımdı ben cok sevıyorum :':)'(

kardeşim sevdiğine bu durumda beni kaybedersin de,
ve selam bile verme
emin ol eğer seni seviyorsa sensizliğe dayanamaz ve seninle konuşmak için uğraş verecektir
bol şans kardeşim
saygılarımla

bang04

New member
çok güzel kızlara kolaylıkla aşık oluyorum bi bakışmamız yetiyor bu durum beni çok reahatsız ediyor üstüneüstlük karşı tarafında benden hoşlandğını düşünüp kendimi kandırıyorum(bazen)

iyi forumlar

HTML