bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

DirtyFaCe

New member
karizma_5' Alıntı:
kardeşim sevdiğine bu durumda beni kaybedersin de,
ve selam bile verme
emin ol eğer seni seviyorsa sensizliğe dayanamaz ve seninle konuşmak için uğraş verecektir
bol şans kardeşim
saygılarımla
denıycem karızma ben sana sonucu yazcam ama onu gorup de slm vermemek zor olucak :(

devre_

New member
Hayatta insanların helede gençlerin tek derdi sevmek yada aşk mı?Sorun olarak gördüğümüz şeyler aslında zihnin hastalanması kalbin hiç suçu yok bu işte.Çözüm çok kolay ya unutmak yada unutturmak!!? Nasıl yani ne saçmalıyosun bu saatte diyenlere,sevdiğin insanı unutmak kolaydır ama beynimizden silmek nerdeyse imkansızdır o yüzden ilk aşklar kolay kolay unutulmaz.Fark beynin ilk olanı ısrarla hatırlaması siz ne isterseniz beyin onu size sunar.(çok beyinsiz bir makale mi oldu acaba?:))Neyse bu saatte fazla derine dalmayacağım.

DirtyFaCe

New member
yaf karizma_5 ben dedıgını yaptım kızın yanına gıtmedım tenefuslerde ve cıkısda da gorunce slm vermedım ama kız da bana slm vermedi :(:( hatta kafasını bıle cevırmedı :(

bizim yapcagımız sey bırayı alıp sıgaraya baslamak ve unutmaya calısmaya baslamak :( :( :( :( :( :( :( :( coq sevıom off :(

anot

New member
DirtyFaCe' Alıntı:
yaf karizma_5 ben dedıgını yaptım kızın yanına gıtmedım tenefuslerde ve cıkısda da gorunce slm vermedım ama kız da bana slm vermedi :(:( hatta kafasını bıle cevırmedı :(

bizim yapcagımız sey bırayı alıp sıgaraya baslamak ve unutmaya calısmaya baslamak :( :( :( :( :( :( :( :( coq sevıom off :(

gerçekten çok kötü durumdasın kardeşim..kız seviyorum dedi ama ayrıldı .. nedenini biliyomusun..bide karizmanın dediği gibi kız gercekten seviyosa gelir...ama 1 günde değil...dayanmak gercekten zor..

karizma_5

karizmatik
DirtyFaCe' Alıntı:

kardeşim öyle birgünde belli olmaz,
1 hafta 10 gün geçsin eğer seviyorsa sana koşarak gelecektir,
gelmiyorsa seni sevmemiştir,
saygılarımla

DirtyFaCe

New member
tmm karizma dayanıcam:( ama cok zor gelıyo yuzunu cevırıp gıtmesı bana :( uzuntuden hasta olacam msn de bıle slm vermıyo ama bende vermıyom :( sanırım sevmıyo :(
sigara bagımlısı oldum bır gunde daha lıse 2 yım :(

Mephisto

R€B€L
olayını tam bastan bılmıorum DirtyFaCe ama bu kızları anlamak zor
daha gecen gun bı kız arkadasla dertlesıoz kendı bıle ıtıraf ettı yanı

bız seveni oynatırız
seversek delı oluruz acaıp bıseyız cok bosuz ama hosuz dıe:D

bı kızdanda bunları duyunca artık ben napauım =)

benımde asık oldugum kızları unutamama ve hıc kımseden hoslanmama sevememe zor asık olma problemım var =) umarım askı bı gun kendı bulur benı

DirtyFaCe

New member
off of :( :( cok doru soledın R€B€L sevenlerı pesınden kosturuyo bunlar ama benımkısı ole deıl ole olsaydı sevmesdım ben off of

yaf gene ben :D sunu anlatmassam ıcımde kalır.Bız 23 nısan da gorevlıyız okulda 4 sınıf katılıyo o 4 sınıftan bırı bızım sınıf oburu de MlS'nın sınıfı.. işde aradı benı dun aksam dedı ben yerı bılmıyom benı sen goturebılırmısın oraya dedı saat 8:de baslıyo toren ben dedım saat 7 de alıym senı olmaz dedı 7:30 dedı tmm dedım sona bunu aldım yemek yedıq :D gıttıq toren alanına 2 saat beklettıler bızı gunesde sonra bı baktm MlS'nın sınıfnın orda bı hareketlılık bırı bayılmısh dedıler ben kosdum baktm bızm qız hemen yanına gittim hoca geldı ayılttılar. dedı kızım sen eve gıt ben baqtım ıyı deıldı bunlar gıderken bende kacdm torenden kızı taksıye bındırdım goturdum evıne :D sonra taksıden ınınce tesekkur ederım dedı gozumun ıcıne baqtı .. :D acaba sevıyo mu benı yaff :D.d

Mephisto

R€B€L
DirtyFaCe ılerletmısısn sen ısı hadı hayırlısı =)

benım bı derdım var onu soleımde yılan hıkayesı mk :D yetıs karızma abı :p
dun arkadas cagırdı yuru hadı konsere gıdıoz dıe =) aksam saatlerıne doru uyuyodumda uykulu uykulu actım kapıyı.Iste herneyse ok ok dedım gıdelım
sora ortam guzel tabı bunun okuldan kızlar falan baya samımı olduk konserde hatta bı tanesını zaten tanıodum oncelerıde muhabbetımız yoktu ortak bı noktada oldu muhabbetıde koyduk ııı kotu :p ıste bu kızdan hoslandım falan ya :S orda dıer elemanlar yok cok yakıstınız falan solenıp durdular bıraz yanı 2 mızde hoslanıoz gıbı bısı vardı o havada =)

daha sora bı kac bısı ıctık ıste bunla bız eve erken gıtmesı gerekıomus 2 mızınde kafalar ııı oldu =) erken gıtcek dıe bırakalım bız senı dedım.Sora yolda kol kola gırdık kızla 2 mızde sarhosuz ama :p omrumun en uzun,omrumun en kısa omrumun en zevklı yolunu yuruduk bolelıkle =)
Ama kız cok sıcak davranmasına ragmen benı yanlıs anlama gıbı bı kac kelıme ettı.
Benım arkadasada benım hakkımda hos cocuk falan demıs sadece ama baska bısı dememıs hıc bı zaman anlayamadıgım bu kızları yıne anlayamıorum ben =)

napak abı derdıme cagre ??? Celiskideim =)

Mephisto

R€B€L
mydonosse rısklı ıs vallaha
tutmayadabılır ama tutarsa eger cok ıyı para kazanabılırısn

DirtyFaCe

New member
R€B€L' Alıntı:

dun arkadas cagırdı yuru hadı konsere gıdıoz dıe =) aksam saatlerıne doru uyuyodumda uykulu uykulu actım kapıyı.Iste herneyse ok ok dedım gıdelım
sora ortam guzel tabı bunun okuldan kızlar falan baya samımı olduk konserde hatta bı tanesını zaten tanıodum oncelerıde muhabbetımız yoktu ortak bı noktada oldu muhabbetıde koyduk ııı kotu :p ıste bu kızdan hoslandım falan ya :S orda dıer elemanlar yok cok yakıstınız falan solenıp durdular bıraz yanı 2 mızde hoslanıoz gıbı bısı vardı o havada =)

daha sora bı kac bısı ıctık ıste bunla bız eve erken gıtmesı gerekıomus 2 mızınde kafalar ııı oldu =) erken gıtcek dıe bırakalım bız senı dedım.Sora yolda kol kola gırdık kızla 2 mızde sarhosuz ama :p omrumun en uzun,omrumun en kısa omrumun en zevklı yolunu yuruduk bolelıkle =)
Ama kız cok sıcak davranmasına ragmen benı yanlıs anlama gıbı bı kac kelıme ettı.
Benım arkadasada benım hakkımda hos cocuk falan demıs sadece ama baska bısı dememıs hıc bı zaman anlayamadıgım bu kızları yıne anlayamıorum ben =)

kızları anlamak cok zor walla rebel kardes bı gun slm vermıyolar ertesı gun sana cıkma davetı edıyolar bu arada ben işi baya ılerlettım artık her gun bulusuyoz :D
sana tavsıyem'' yannıs anlama fılan demesı naz yapmasıdır pesını bırakma ^^

karizma_5

karizmatik
R€B€L' Alıntı:

kardeşim anlattığına göre kız arkadaşın senden hoşlanmış,hatta sevmişde diyebiliriz
ama hemen sevgili olmak istemez çünkü senin onu basit göreceğinden korkar,
belli bir süre mesafeli olmaya çalışabilir,
sen ona ilgi ve sevgini gösterirsen onun tedirginliği gider,
umarım herşey istediğin gibi olur kardeşim
saygılarımla

mydonosse :
askerden yeni geldim iş kurmaya calısıyorum 40 milyar buldum ama iş ya tutmassa
cafe alıyorum

kardeşim cafenin yerini iyice araştır,
almadan önce eğer devren alıyorsan arkadaşlarını oraya birkaç gün yolla,
iş yapıyormu yapmıyormu?
iş kurmak basit görünür ama çok zordur,
senin için hayırlısı olsun,
iyi şanslar dilerim
saygılarımla

Mephisto

R€B€L
karizma_5' Alıntı:
kardeşim anlattığına göre kız arkadaşın senden hoşlanmış,hatta sevmişde diyebiliriz
ama hemen sevgili olmak istemez çünkü senin onu basit göreceğinden korkar,
belli bir süre mesafeli olmaya çalışabilir,
sen ona ilgi ve sevgini gösterirsen onun tedirginliği gider,
umarım herşey istediğin gibi olur kardeşim
saygılarımla
abi hafta sonu bı yerlere gıdelım falan dedım sımdılık :p
odaa tamam dedı cok buyuk olasılıkla glecek herhalde
ama var ya eger benım ıcımden gecenler onunda ıcınden gecmıosa kafamı taslara vurucak artık :vur =)
ınsallah bos deıldırde tamam demıstır :clap belli olmuo bu kızlara :S

Jackal47

New member
Off karizma abi Benimde bir derdim war:(Ya Hoşlandıgım kızla aramız son günlerde pek iyi değil.Eskiden bana çok sıcak dawranırdı.Sanırım benden sıkıldı.off cok uzgunum Nolduysa aramız açıldı bn slm wermesem o wermıcek anlıcagın sallamıo bıle benı sence napmalıyım ayrıca dığer arkadslardanda önerilerini bekliyourm.

karizma_5

karizmatik
Jackal47' Alıntı:
Off karizma abi Benimde bir derdim war:(Ya Hoşlandıgım kızla aramız son günlerde pek iyi değil.Eskiden bana çok sıcak dawranırdı.Sanırım benden sıkıldı.off cok uzgunum Nolduysa aramız açıldı bn slm wermesem o wermıcek anlıcagın sallamıo bıle benı sence napmalıyım ayrıca dığer arkadslardanda önerilerini bekliyourm.

kardeşim sanırım bilmeden kalbini kırdın sevdiğinin,
bence gönlünü alamaya çalış,
ve kırılmasının sebebini öğrenmeye çalış,
istersen msn adresini verirsen msnden de sohbet edebiliriz
saygılarımla

(NoRm)

New member
Malesef........

Arkadaşlar 1,5 seneden sonra ayrılıyoruz galiba...........acı tatlı günlerle tam 1,5 sene dile kolay.....çok seviyorum onu o da beni seviyor.....fakat gururuna yediremiyor bazı şeyleri...........bi şaka yaptım ayrılık nedenimiz oldu........

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
Qapri sen lşimdi güzin ablamı oldun :)

derdim büyük ama kimseye anlatamıyom dermanı yok :(

HTML