bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

karizma_5

karizmatik
SickDreTh' Alıntı:
ya konu cok karısık ve uzun msn ısı daa ıı olur bencede ama sen bı onlıne oluon bı offlıne oluon benım kafa karıstı yaffs:S

karizmaa abı aazına saglık wala senınle konustuum cok ıı oldu cok yardımcı oldun!!gece gece derdımı dınledıın ıcın cok tsk ederım!!

yardım edebildiysem ne mutlu bana kardeşim
saygılarımla

karizma_5

karizmatik
LunatiC_57' Alıntı:
karizma abiii ben ilk kez ve çoook aşık oldum ama karşılık alamıyorum napacam ben yaa :(

kardeşim aşık olduğun kişi yakın çevrendemi yoksa sana uzak mı?
muhabbetin var mı yokmu?
detaylı bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım
istersen pm den msn adresini ver msn den sohbet edelim
yardım etmeye çalışayım
saygılarımla

paroniac

New member
ühüüü 1.5 yıllık arkadastık o benı sefıoduu bense ondan nefret edıodum sora asık oldm(çok lazmdı sankii hayatım kaydı:p) iki deli gibiydik çok sefioduk arada kavga gürültü oluodu bır ıkı yalan dısında hersey muhtesemdi bulustuumuzun 1 hafta sonrası benım onu denemye kalkmamla hersey darmaduman oldu sora 1 hafta gecmeden dayanaamdık barıstk bir iki hafta sonra bana sözlü oldugunu söyledı maili okuduumda 'hade lan o ve sözlenmek' dedıysemde galıba ıs cıddılesmıstı...içimde konusan bırı dayan sadece deniyor seni elbet gelecek diyorr çok ınandm ıcımdekı sese bazen yalan bazen doğru offff akıl verin 18 intihar mektubum sol kolumda boylu boyunca adının bas harfi gidiciyim bir can dha gidio onsuzluk yasamamak pLs herkessslerrr deerdime bişi bulunn:( :(

karizma_5

karizmatik
kardeşim eğer sözlendiyse seni sevmemiş,
yanlışca sana alışmış demektir üzülmene gerek yok bence,
gidecek insanı tutmak çok zordur,
yapabileceğin en güzel şey,
kendine uğraşlar bulup onu düşünmemek olacaktır
tedaylı anlatmak istersen pm den msn adresini verirsen
görüşebiliriz
saygılarımla

karizma_5

karizmatik
bence her insanın derdi vardır,
bazısı az,
bazısı çok,
önemli olan dertlerini dinleyen yardım edenlerin olması
saygılarımla

alev ars

New member
benimde derdim var herkesin gibi kim derdimi dinleyecek,bana bir fikir yardımında bulunacak.Şimdiden teşekkürler

Aktuğ

Altın Üye
alev ars' Alıntı:
benimde derdim var herkesin gibi kim derdimi dinleyecek,bana bir fikir yardımında bulunacak.Şimdiden teşekkürler
Hayırdır ???

karizma_5

karizmatik
alev ars' Alıntı:

kardeşim dertlerini anlatırsan yardım etmeye çalışırım,
istersen pm den msn adresini verirsen msn den sohbet edebiliriz
saygılarımla

acil kan lazim

New member
bnm yarama merhem olun,birazda olsa yaramı hafifletin lütfeennnn...Yaw bnm bu sene hazırlık sınıfından tanıştığım bi kız var ama ne kız bee kardeş.hiç bi kıza hissetmediklerimi hisesttirio bana.bni kendine öle bi aşık ettiki yani öle böle deil ,bölesini daha önce cidden yaşamamıştm.ama hala ona karşı hissettiklerimi söliyemedim.Gerçi hal ve haraketlerimden kesin anlamıştırda ama sölemeden de olmazki be kardeş.Artık yaptığım tabiri caizse ayaklardan sıkılmasından korkmaya başladım ve artık bir an önce tüm içimdekileri sölemem gerektiğini hissediyorum ama bunu nasıl yapcmm???lütfn biri yardm etsin buna çok ihtiyacm var gerçektendee...

melegimmm

New member
Ben çok kötüyüm...
Benim yüzüm bir türlü gülmedi, artik ne yapacagimi sasirdim. Bana herzaman ilgi duyup yaklasan erkekler oldu. Kimine bende ilgi duydum, kimine duymadim. Ama simdi arkadas oldugum birine tutuldum galiba ama benim daha önce yasadiklarim bizim birlikte olmamiza engel. Iki gündür telefonlarina cevap vermiyorum çünkü annem görüsmemi istemiyor. Kendimi çok kötü hissediyorum, lütfen biri bana yardim etsin :(

mazlum5

Banned
melegimmm' Alıntı:
Ben çok kötüyüm...
Benim yüzüm bir türlü gülmedi, artik ne yapacagimi sasirdim. Bana herzaman ilgi duyup yaklasan erkekler oldu. Kimine bende ilgi duydum, kimine duymadim. Ama simdi arkadas oldugum birine tutuldum galiba ama benim daha önce yasadiklarim bizim birlikte olmamiza engel. Iki gündür telefonlarina cevap vermiyorum çünkü annem görüsmemi istemiyor. Kendimi çok kötü hissediyorum, lütfen biri bana yardim etsin :(
kardesim gidip soyle boyle kendini yiyp bitirecegine

belki o sana karsi birseyler hissediyordur...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bende bi kızdan çok hoşlandımda
kız pas vermio :(
daha çok arkadaş gibi takılalım istio sanırım
gerçi daha yeni tanıştık 1 hafta fln oldu
ama bilemiyorum
biraz tavsiye alabilir miyim =S

bi de ödev vardı dün uğraştım bugünde uğraştım baktım olmuyo
onu da bıraktım yapmıom olmuo çünkü :(
%2 puanım gitti dönemsonu notumdan :(

melegimmm

New member
Zaten bana ulasan o ama annem görüsmemi istemiyor çünkü ailecek çok iyi tanisiyoruz ve kardesim onun yegeniyle nisanli...
Ne yapsam, ne söylesem, nasil söylesem... Kafam çok karisik...

karizma_5

karizmatik
acil kan lazim' Alıntı:
bnm yarama merhem olun,birazda olsa yaramı hafifletin lütfeennnn...Yaw bnm bu sene hazırlık sınıfından tanıştığım bi kız var ama ne kız bee kardeş.hiç bi kıza hissetmediklerimi hisesttirio bana.bni kendine öle bi aşık ettiki yani öle böle deil ,bölesini daha önce cidden yaşamamıştm.ama hala ona karşı hissettiklerimi söliyemedim.Gerçi hal ve haraketlerimden kesin anlamıştırda ama sölemeden de olmazki be kardeş.Artık yaptığım tabiri caizse ayaklardan sıkılmasından korkmaya başladım ve artık bir an önce tüm içimdekileri sölemem gerektiğini hissediyorum ama bunu nasıl yapcmm???lütfn biri yardm etsin buna çok ihtiyacm var gerçektendee...

kardeşim ben senin yerinde olsam,
güzel bir mekan ayarlarım ,
imkanım varsa mum ışığında,
arkadaşımı buraya götürür teklif ederim,
tedaylı sohbet etmek istersen pm den msn adresini verirsen sohbet edebiliriz,
saygılarımla

melegimmm :
Ben çok kötüyüm...
Benim yüzüm bir türlü gülmedi, artik ne yapacagimi sasirdim. Bana herzaman ilgi duyup yaklasan erkekler oldu. Kimine bende ilgi duydum, kimine duymadim. Ama simdi arkadas oldugum birine tutuldum galiba ama benim daha önce yasadiklarim bizim birlikte olmamiza engel. Iki gündür telefonlarina cevap vermiyorum çünkü annem görüsmemi istemiyor. Kendimi çok kötü hissediyorum, lütfen biri bana yardim etsin.

öncelikle yaşadıkların neden birlikte olmanızı engellediğini
açıklarsan daha iyi yardım edebilirim kardeşim.
birde annen neden görüşmeni istemiyor,
bunlara cvp verirsen yardım edebilirim,
istersen pm den msn adresini verirsen msn dende sohbet edebiliriz
saygılarımla

baal

Fırtına tanrısı
selam karizma kardeşim nasılsın bi ziyaret edeyim dedim kardeşimin mekanını :)
herkese hayırlı geceler tatlı muhabbetler

HTML