bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

karizma_5

karizmatik
xxxxlutz' Alıntı:
Mrb,off ya bende ablamin sevgilisine asik oldum iyimi????acil yardiima ihtiyacim var ama varya bi görseniz bi yakisikli nasilll........uyamadim baksaniza haalaaa!
bu arada adim Nuray xxxxlutz hicbir isim olmayinca mecbur kaldim bu alisveris magzasinin adini yazmaya!:S

kardeşim yaptığın çok yanlış,
ablanın sevgilisine yan gözle bakman hiç hoş değil,
sana tafsiyem en kısa zamanda aklını başına alıp,
bu yanlıştan dönmen,
saygılarımla

Nıkola34

New member
:hhaşık :hhaşık :hhaşık bende bı kızı sevıyom ama o benı arkadas olarak gordugunu soyluyo ben onu unutamayacak kadar sevıyom onun ıcn beklıyom belkı bigun oda benı sever dıye ama ımkansız galıba bende onu vazgecemıyecek kadar sevıyom:( :( :(

saintt

New member
burda daha once bahsetmiştim bir kız var aynı işyerinden.öncekinden çektiklerimi unutturdu hayata yeniden gülümsedim onunla beni hep olumlu karsıladı detleştik eglendik güldük başlarda cok net degildi ama aşık oldum oncekinden de beter hemde ilgiye ilgi sevgiye sevgiyle karsdılık veriyo cok iyi biri
dostlugunu kaybetmemek için acılmadım uzun zamandır ilgimi bilen ortak bir arkadasa acılmıs beni sevdigini solemiş seviniyimmi üzüliyimmi cok canım yandı ilkinden temkinli yaklasıyorum ama onun için daha beter üzülüyorum onu kırar üzerim diye bugun konuşalım diye haber yollamıştı bırakıp kactım 4 saat yolalrda dolandım dunyada ahirette helalim dediğim kız ben ondan kaçtım yaaa

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
http://www.hackhell.net/showpost.php?p=1366366&postcount=14

Kapım her çaldığında, sensin sanırım,
İçimde hep bir umut sana koşarım
Bitmedi hasretim ona yanarım
Günü güne ekledim geçti yıllarım

Özleyeceğim
Hep seveceğim
Söz verdim sana canım
Bekleyeceğim

Hiç bitmeyecek gibi geliyor,
Günler sensiz ne zor geçiyor
Ümidim yarını bekliyor
Kollarım seni sarmak istiyor
Gözlerim seni arzuluyor
Ümidim yarıni bekliyor

karizma_5

karizmatik
nikola34' Alıntı:
:hhaşık :hhaşık :hhaşık bende bı kızı sevıyom ama o benı arkadas olarak gordugunu soyluyo ben onu unutamayacak kadar sevıyom onun ıcn beklıyom belkı bigun oda benı sever dıye ama ımkansız galıba bende onu vazgecemıyecek kadar sevıyom:( :( :(

kardeşim onu unutmaya çalış,
diğer türlü çok üzülürsün,
zaman herşeyin ilacıdır,

saygılarımla

saintt :
burda daha once bahsetmiştim bir kız var aynı işyerinden.öncekinden çektiklerimi unutturdu hayata yeniden gülümsedim onunla beni hep olumlu karsıladı detleştik eglendik güldük başlarda cok net degildi ama aşık oldum oncekinden de beter hemde ilgiye ilgi sevgiye sevgiyle karsdılık veriyo cok iyi biri
dostlugunu kaybetmemek için acılmadım uzun zamandır ilgimi bilen ortak bir arkadasa acılmıs beni sevdigini solemiş seviniyimmi üzüliyimmi cok canım yandı ilkinden temkinli yaklasıyorum ama onun için daha beter üzülüyorum onu kırar üzerim diye bugun konuşalım diye haber yollamıştı bırakıp kactım 4 saat yolalrda dolandım dunyada ahirette helalim dediğim kız ben ondan kaçtım yaaa

saintt kardeşim neden kaçtın kız arkadaşından,
sanırım utandın,
ama böyle kaçarak sevdiğin kızdan uzaklaşmış olursun,
senin yerinde olsam sevdiğimi arar özür dilerdim,

saygılarımla

begüm :
ya bende çok mutsuzum

begüm :
kardeşim senin neyin var ,
neden mutsuzsuz,
anlatırsan yardım etmeye çalışırım
saygılarımla

J@CK@L dostum döktürmüşsün,
şiir çok güzel,
sanamı ait,
emeğine sağlık
saygılarımla

saintt

New member
sanırım utandın,

saygılarımla

abi eyvallah bende konuşacam ama bazı şeyleri iyice ölçüp biçmeden başlamak istemiyorum kendimi gectim o üzülürse kafayı yerim yaa

karizma_5

karizmatik
saintt' Alıntı:
sanırım utandın,

saygılarımla

abi eyvallah bende konuşacam ama bazı şeyleri iyice ölçüp biçmeden başlamak istemiyorum kendimi gectim o üzülürse kafayı yerim yaa

kardeşim fazla zaman kaybetme bence,
yoksa tamamen kaybede bilirsin
saygılarımla

begum

New member
çünkü sewdiğim çocukla ayrıldık unutucam ama olmuyooo hiç bişe ii gitmio ....şereflisinden birine denk gelmedim ama çewremdekileri gördükçe kendime üsülüorum 5 yıldır bi arkdşn sewgilisi war mesela ya beni böle biri bulmuo iştee.hyr olmassa olmasın tamamda eksiklği hissedilio

yoldas

New member
..................

HANİ HEP PLAN YAPIP ERTELEDİĞİNİZ ŞEYLER OLURYA

AMA EN SONUNDA GECİKİRSİNİZ VE İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

İŞTE ÖYLE BİŞE OLDU

GEÇEN YILDAN BERİ ÇOK SEVDİĞİM İLKOKUL ÖĞRETMENİMİ ZİYARETE GİTMEYİ İSTİYORDUM TARSUS' HEP ERTELEDİM HEP ERTELEDİM

TAM BU CUMARTESİ GİDECEKKEN HAZIRLIKLAR TAMAMKEN ÖĞRENDİMKİ..

O BENDEN ÖNCE GİTMİŞ... DAHA AZ ÖNCE HABERİ ALDIM :hhuzgun

GEÇEN YAZ VEFAAT ETMİŞ... AMA BANA BUGUN İLETTİLER ONA BİR SÜRPRİZ YAPMAYI İSTİYORUM... AMA OLMADI...

SENİ SAYGIYLA ANIYORUM SEVGİLİ ÖĞRETMENİM​

SAKİP SEVİNÇ​

BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETTİN HUZUR İÇİNDE UYU

:hhuzgun

karizma_5

karizmatik
begüm' Alıntı:
çünkü sewdiğim çocukla ayrıldık unutucam ama olmuyooo hiç bişe ii gitmio ....şereflisinden birine denk gelmedim ama çewremdekileri gördükçe kendime üsülüorum 5 yıldır bi arkdşn sewgilisi war mesela ya beni böle biri bulmuo iştee.hyr olmassa olmasın tamamda eksiklği hissedilio

kardeşim sakın acele etme,
sanırım okuyorsun,
öncelikle derslerini ihmal etme,
mutlaka karşına senin sevgine layık biri çıkar,
saygılarımla

YOLDAŞ' Alıntı:

İŞTE ÖYLE BİŞE OLDU

GEÇEN YILDAN BERİ ÇOK SEVDİĞİM İLKOKUL ÖĞRETMENİMİ ZİYARETE GİTMEYİ İSTİYORDUM TARSUS' HEP ERTELEDİM HEP ERTELEDİM

GEÇEN YAZ VEFAAT ETMİŞ... AMA BANA BUGUN İLETTİLER ONA BİR SÜRPRİZ YAPMAYI İSTİYORUM... AMA OLMADI...

SAKİP SEVİNÇ​

qeRcekten Cokk üZücü ßiR DuRum.. aLLah YakınLaRıNa SaBıR veRSiN :hhuzgun

karizma_5

karizmatik
YOLDAŞ' Alıntı:

İŞTE ÖYLE BİŞE OLDU

SAKİP SEVİNÇ​

çok hüzünlü bir hikaye,
emeğine sağlık kardeşim,

asla sevgimi içimize atmadan ve beklemeden söyleyelim
saygılarımla

yesimm

New member
bana biri akıl versin....

bn yeşim.. bn birini çok seviorum o bunu bilio bana çok ilgi gösterio ama başkaıyla çıkıo...onunla çıktığı halde görenler onunla diilde bnmle çıktığını düşünüolar..bide netteki konuşmlarımızı görseniz tmm artık dersiniz..ben bu çocuu çok seviorum napiim ya bana biri bişe sölesin (az da deil 7 senedir)

karizma_5

karizmatik
yeşimm' Alıntı:
bana biri akıl versin....

bn yeşim.. bn birini çok seviorum o bunu bilio bana çok ilgi gösterio ama başkaıyla çıkıo...onunla çıktığı halde görenler onunla diilde bnmle çıktığını düşünüolar..bide netteki konuşmlarımızı görseniz tmm artık dersiniz..ben bu çocuu çok seviorum napiim ya bana biri bişe sölesin (az da deil 7 senedir)

kardeşim senin durum çok ilğinç geldi bana,
sanırım sevdiğin kişi seni kıskandırmak için biriyle çıkmaya başlamış,
şimdide geri dönemiyor,
bence sevdiğin kişiye gidip konuş,
ve o konuşmaya göre hareket edersin,
saygılarımla

HTML