Bilinçaltına Gizli Mesaj Gonderme [Subliminal Vision Pro 1.3]

enafdn

New member
paylaşım için saolll da bu telkinler ingilizce bende ingilizce bilmediğim için bi faydası yok acaba türkçe olayına nasıl girebilirizz.????

m33hmet

New member
eger fight club ı dikkatli izlerseniz son anlarında bu teknolojiden yararlanılmıstır ama reklem amacıyla deil

enafdn

New member
mp3 leri diorum alttan gelen sesi duyabiliosun kendine güven müziğinde acaba türkçe yapabilirmiyiz bu telkinleri ???????

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
bununla ilgili bi program önermişti arkadas istedigimz mp3 lere istedigimiz metinleri ekliyorduk ama çok fazla ilgilenemedim acikcasi

valakus

New member
valla diyecek bişey bulamıyorum yakında öyle bi program cıkaracaklar bizide bilgisayarın başından alıp götürecekler gibime geliyor.bu sanal alemden korkulur abi.ve bu hackhell comu cok seviyorum herşey mevcut herkese sonsuz teşekkürler.

eger fight club ı dikkatli izlerseniz son anlarında bu teknolojiden yararlanılmıstır ama reklem amacıyla deil
evet fight club dada vardı aynı mantık bu sinemalardada 25.kare ile size suzuluk gibi hisler sunulup molada kola vs şeylere hücum etmenizide sağlıyan bi sistem aynı zamanda avrupada pek çok ülkede yasak ama bizde hala serbest...

ikenar

New member
Arpej emegine saglik kardes.Programi kurdum sorunsuz calisiyor.Bu textlerin diger Türkce tercümelerini yayinlarsan sevinirim.....Tekrar tesekkürler.

yenden birseyler yayinlamaya gerek yok sen ne istiyorsan onlari yazabilirsin :victory

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
ikenar mesajindan alıntı yapip yazacagima yanlişlikla duzenle demişim senin mesaja yazmisim pardon bunun için

wisssh

New member
simdi hocam programin dili ingilizce oldugu icin bu islem ingilizce bilenlerde ise yariyor olsa gerek.
ingilizce bilmeyen bir insanin bilincalti yine sarkida gecen abukluklara baliklama atliyor mu ????

bana bu sorunun cevabini ver yeter. he birde bu yontemle yapilmis, icinde kizlari costuran davet edeci mesajlarin gectigi sarkilarin listesini yollarsan iki saat ugrasip kiz kafalama derdinde de kurtarmis olursun beni :D veririz sarkiyi hatunlar dinlesin :D

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
simdi hocam programin dili ingilizce oldugu icin bu islem ingilizce bilenlerde ise yariyor olsa gerek.
ingilizce bilmeyen bir insanin bilincalti yine sarkida gecen abukluklara baliklama atliyor mu ????

bana bu sorunun cevabini ver yeter. he birde bu yontemle yapilmis, icinde kizlari costuran davet edeci mesajlarin gectigi sarkilarin listesini yollarsan iki saat ugrasip kiz kafalama derdinde de kurtarmis olursun beni :D veririz sarkiyi hatunlar dinlesin :D
okumadan yorum yapanlar nasilda belli oluyor :gulumseCocuk:

fblegend

New member
selam lar öncelikle emeğine sağlık yanlız linkleri kontrol edersen sevinirim çünkü çalışmıyorlar

iyi çalışmalar

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
linkler çalişiyor baglanti sorununuz olabilir..