Bilinçaltına Gizli Mesaj Gonderme [Subliminal Vision Pro 1.3]

Arbalah

New member
Teşekkürler fakat ben programı çalıştırdım yazılar geliyor ama programı bir daha açamıyorum yani ayarlarını yapmak için her tıkladığımda sadece yazılar başlıyor.Bilgilendirirsen sevinirim.

SKesici

New member
Teşekkürler fakat ben programı çalıştırdım yazılar geliyor ama programı bir daha açamıyorum yani ayarlarını yapmak için her tıkladığımda sadece yazılar başlıyor.Bilgilendirirsen sevinirim.
bu dertten muzdarip olan bir tek ben değilim sanırım. arbalah ta da aynı sorun çıkmış. ben programı kaldırıp yeniden kurdum sorun aynı. settings sadece tek kullanımlık gibi. win7 ile ilgili olabilir?

:sneaky2::sneaky2::sneaky2::thumbdown::thumbdown:

esskaza

New member
Emeğine sağlık dostum. programı kullananlardan hiç sonuç alan yok mu? varsa burada paylaşırsanız programı indirecekler için iyi olur. saygılarımla...

stakanar

New member
Sosyal mühendislik ve insan algıları bnm için çok değerli bir konudur.Üşenmeden hepsini okudum az buçuk fikir edinilebilecek bir konu olmuş.Mp3 hazırlama programı elinde varsa onuda rica edelim.Emeğine sağlık.

madman34

New member
Arkadaş öncelikle çok teşekkürler .. MP3 linklerinden;
-suçluluk duyguları
-kanser destek
-koruma kalkanı
malesef silinmiş durumda yenilersen sevinirim.. Birde bu mp3'leri hazırlayan programın adını biliyorsan bizimle paylaşırmısın? Böylece kendi mp3 dosyamızı kendimiz oluşturmuş oluruz. Programı denedim.. Program ekranda görünür şekilde yazıları gösteriyor.. Sadece bilinçaltı değil aynı zamanda gözde görüyor... Bu bakımdan programı basit buldum.. Ama mp3 dosyaları şayet dediğin gibi içine 8db gizli ses dosyaları ile paketlenmiş ise böylesinin daha profesyonelce olduğunu düşünüyorum. Bu bakımdan bu tarz mp3 hazırlayan programları bulmak daha isabetli olacaktır.. Eğer bilgin dahilinde ise ilgili programın adını bizimle paylaşırsan daha fazla kişi o programı en kısa zamanda bulacağına eminim. Tekrar teşekkürler ....

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK