Bilinçaltına Gizli Mesaj Gonderme [Subliminal Vision Pro 1.3]

by.Ok@N

New member
vay beee
ne güzel bişemiş

yaptım süresini çok az yaptım
ekranda bişeleryazıyor ama göremiyorum

mehtapsar

New member
arkadaşım program için sağol..bu konuyla ilgili(bilinçaltı-telkin) çok detaylı bir türk sitesi var..bu subminal,telkin,yoga,vs..tüm konular teferruatıyla var bu sitede..ve bu tür mp3'lerin(sigara,güven,panikatak,yükseklik korkusu,vs,vs,vs) hepsi mevcut.(ücretsiz)belli zamanlarda seminerleri de oluyormuş...şimdi burdan yazarsam ismini reklama girer..fakat yazının bir yerinde''Nette yaptığım incelemede türkçe stelerde bu konuda hiç bir bilgi yok. Fakat yabancılar bu konuda bayaa bi ilerlemiş.'' dendiği için söylüyorum. Aynı zamanda ben de bu siteye üyeyim ordan biliyorum..saygılar..
Arkadaşım forum yöneticileri kızmazsa tabi şu sitenin linkini verseydin keşke iyi olurdu incelerdik.Saygılarımla.

holyhate

New member
geceleri tavsiye edilmediğini okumuştum, beyininde gece dinlenmek zorunda olduğundan dolayı.. zararlı olabilir

sansar16

New member
Programı kurdum fakat Component 'mscomctl.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid. yazısı çıktı. Program açılmadı.

Yeşil Gözlü

Altın Üye
valla net cafe deyim okuduğum kadar bana giriyo o yüzden okuyamicam :D

emeğine sağlık....

cemsitbey

New member
Vallahı helal hem anlattıkların hem programın mutıs kardesım. Hem egıtıcı hem de bılgılendırıcı. Sızı kutluyorum ve canı gonulden allah razı olsun dıyorum azızım...

estainfo

New member
Peki programı kullananlar 1000 kişi olunca buraya bi satır yazıp bizi tavuk gibi gıdaklatmayacağını nerden bilelim ? :p

SKesici

New member
güzel paylaşım ve makale olmuş emeğine sağlık. kesinlikle kullanacağım. ama kötü amaçlar için :biggrin::biggrin::biggrin:

bu gibi şeyler için tesadüfi gibi görünen birçok örnek var aslında. ve ayrıca amerikada yasak diyorlar ya, amerikan hükümeti bunu gizli olarak destekliyor. tabi amerikanın büyük resmi için. torunlarına bırakmayı düşündükleri cennet(petrol ve enerji) bahçeleri için. yani sadece izlediğiniz büyük sükseli sinema filmleri değil, diziler ve hatta çizgi filmlerde bile var. küçük amerikalıları dünyanın dört bir yanında bunlarla yetiştiriyorlar zaten. bir ara facebook ta da paylaştığım bi youtube serisi vardı. adamı sürekli sansürlüyorlardı. orda birçok çizgi filmde sex ve savaş konusunda gizli ama gözle görülebilir telkinler vardı. mesela duvardaki posterde çıplak kadın veya arkadan geçen kamyonda amerikan ordusu reklamı. çocukluktan yerleştiriyorlar insanların bilinç altına. bunları merak etmemiz gerekiyor aslında ama zaten resim kadar oyunda çok büyük. merak etsek bile uğraştırmıyorlar...

indiriyorum ama bende de bu sorun çıkmaz inşallah.

Programı kurdum fakat Component 'mscomctl.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid. yazısı çıktı. Program açılmadı.
aynısı bendede oldu neden acaba :O
sorun çıkmadı yalnız ayarları yapıp deneyeyim dedim. şu anda tekrar ayar penceresine ulaşamıyorum :( inşallah onuda bulu istediğim ayarları tam olarak yapacağım