BİM'de EsKi SeVGiLiYi GöRMek...(karnınıza ağrı girebilir dikkat)+13

kurtwolush

Banned
bayrak87' Alıntı:
--------------------------------------------------------------------------------

"niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun
anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse s..ktir et" der gibi baktım. s..tir etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden.

laa hala gülüyom :) :goz:

<<< EROSS >>>

New member
anti nin yorumuna katılıyorum

anti nin yorumuna katılıyorum çok güzel bir anı sağolasın bazen gerçekten de o vaziyette görünmek istemediğin kişiler orda oluyor.

apollo2155

New member
kardesim benim ya üzme kendini ya ne olacak ya demek pijamanın arkasında büyük bir delik var ha hahahahhahahhahahahhahah helal kardes sana ya ne olacak ya ben vallaha baskasıyla alay eden lavuklara sinir oluyorum ya sen de benim kardesimsin ya sende sinir oluyosundur iyi bir sopa cekerdim yerinde olsam yada terslerdim ikisinide

lazzuri53

"LazigoL"
"niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun
anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse s..ktir et" der gibi baktım. s..tir etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden.

burası bitirdi beni yaaa:D :D

buna benzer bi olay bnm başıma gelmişti 2 sene evvel
kız bzm okuldan ama kızı tavlayana kadar neler neler salladım sora kızla çıkarken ben mahallenin bakkalına giderken karşılaştık.Zaten bi kuşku vardı içimde lan böle dallama gibi çıkıoz biri görür falan diye
baltayı taşa vurduk 1 ay sora da ayrıldık zaten:( :cool: :D :D :D :sigara:

QapriS

New member
yaa üsüldüm yaa çok pis bi duygu esiklik yaa düşündümde beni öle pasaklı eski sewgilim görse yanında güsel giyimli bi hatunla yerin dibine girerdim kesin nese güselmiş arkadaşım eline sağlık

HellKeeper

New member
Umut Sarıkaya döktürmüş yine,bu arada kendisi Penguen dergisi yazarı+çizeridir,ayrıca bu yazı da oradaki "Benim de Söyleyeceklerim Var" köşesinde yayınlanmıştır.Gerçekliğini sorgulamaya gerek yok zaten kendisi sürekli böyle yazılar yazar,bu da onun ufak örneklerinden biri.Keşke buraya koyan arkadaş isim de koysaydı,herhalde bulamamıştır.Herkese ii günler diliyorum

HTML