BİM'de EsKi SeVGiLiYi GöRMek...(karnınıza ağrı girebilir dikkat)+13

_Venüs_

Mâ$⣠Kızı
bende markete giderken illa gözlerimekalemsürücem annem kızardı hep okutmak lazım bunu anneme

yazık ya kıyamam:D

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
kardeş senin başına gelen de pişmiş tavuğun başına gelmemiş..Ne diyelim en azından tecrübe edindin..Kıyafetlerine dikkat et salma kendini öyle dışarı çık

tequila89

New member
ben öle çok bakkala çakkala gitmem ama bakkala gideceğim zaman süslenip püslenip atarım kendimi sokağa gören bakkala değil düğüne gidio sanar artistimdir ben :p
Nerde neyin çıkacağı hiç belli olmaz , belki eski sevgilin çıkar belki de hayatının aşkını bulursun o iki adım yolda :)
Bencede çok doğru bi söz olmus arakdaşım aynen bende kesinlikle öle terlikle falan dışarı çıkmam anca plaja gidersem :D

k155

New member
azuahha bim olayi bitmistir :D foto filan ceken varmiydi senin orda bim lere asarlar filan :p

Ω€яэмΩ

˘Θ˘ SκμІІ &#9
devekuşu gibi saklandığını sanan ama ayağında ufak numara anne terlikleriyle sıçar gibi çömelmiş ve
kıç çatalı gözüken bir adam görseniz ne yaparsanız? işte onlar da öyle yaptılar.

Koptum:durdurun:durdurun

ranger_24

New member
"abi bir şey diycem. pijamanın kıçında delik var, kıçın gözüküyor, baya bir büyük"

o günden beri evdeyim. bim'e de kapıcıyı yolluyorum.

yarıldım yaa ellerine saglık.....
eheheh :D

MAZLUMMM

New member
Anlattıklarını Soluksuz Okudum
Yaşar Gibi Canlandırdım
Helal Olsun Sana Büyük Insanmışsın
Herşey Gönlünce Olsun

crixallis

New member
Harika Yaaa Takma Kafana Bi Delik Pijama Kulübü Kur Kulüpten Kazanilan Paranin Bir Kismini Bim E Bağişla Kendilerine Raf Alsinlar Güvenlik Görevlsini Ve Kasadakileri Kovdur Kendinede Yani Bi Pijama Alirsin Oda Yamali Olsun Ama Karizma Ve Ideoloji Korunmuş Olur Böylece Bi Sevgiliyle Idare Etmessin Bundan Sonra Bi çoğuna Kavuşurusn Onlarda Pijamali Ve Terlikli Olur Yoksa Kabul Etme Hiç Birini .....
Hikaye kadar süper yorum:goz:Hikayemize gelince hackhellde bu güne kadar okuduğum en baba hikaye:clap

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
"niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun
anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse s..ktir et" der gibi baktım. s..tir etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden.

süpersin yawwww

HTML