BİM'de EsKi SeVGiLiYi GöRMek...(karnınıza ağrı girebilir dikkat)+13

DeRSaaDeT

Islambol
"niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun
anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse s..ktir et" der gibi baktım. s..tir etti alışverişe devam etti. bir güle güle demeden.

zuhahahahha bu süper :):):):)

ErGeNeKoN_GFB

New member
alicanoviç' Alıntı:
"niye böyle olduk biz?" der gibi baktım. "ne diyorsun?" der gibi baktı bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktım. "ne diyorsun
anlamıyorum" der gibi tekrar baktı bana. "neyse s..ktir et" der gibi baktım. s..tir etti alışverişe devam etti.

bu beni bitirdi:D:D:D:D adama yazık bee allahtan raf yokmş arkasını dönse nolur allah bilir:D:D
ben bu satırlara öldüm abi ya hala da gülüyorum ...

ErGeNeKoN_GFB

New member
timsah78' Alıntı:
Birader Eger Bu Olayi Cidden Yasadiysan Uzuldum.umarim Sadece Salladigin Bi Hikayedir.ama Cok Iyi
bu öz abim 'in yaşadığı bir olay ve onun anlatımının yazıya dökülmüş hali eklemek istemedim bunu olayın ilginç yanıda şu abim hayatında öle pek bakkala dahi giden insan değil fakat bi gün bi gitti ve tam gitti...:D :D :D

poli

New member
ahahhh tam komedı ama seneryo hanı tam dizi seneryosuu ahahh

mc_newyork

New member
aga serkanlada mı görüşmüyom geçte olsa yetişip sölemiş adam.........
ama ben pijama anne terliği ve bimden uzak duruyorum ... aydınlattığın içinse çok teşekkürler okurken yarıldık zaten emeğine sağlık sağlam paylaşım olmuş kardeş....

Revoo_

[D]evrimiçi
walla yazık olmuş sana nediim ki hadi pijama filan bişeydeil bide delikmiş ama bundan sonra gitmazsin herhalde :D

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
ne güsel ya, bakışarak ne kadar iyi anlaşıyormuşsunuz :p

hikaye ne kdr komik olsada bi okdrda acıklı ya.... :(

ellerine sağlık dostum...

мєяωєм

New member
ahaha bu gerçek değil dimi :p

G.N.K

New member
wala ben abimin terliklerini giyiyim. sanki herkez benim ayaklarıma bakıyomuş gibi gelio. nesi var halbuki mis gibi ayak işte :D ama biraz büyüyünce işin ciddiyeti belli oldu artık bakkala giderken bi jole sürmediğim kalıyo :D ayrıca teşekkürler çok güzelmiş yazı emeğe saygı..

HTML