Büyük Bir Eksiklik Fakat Büyük Bir Engel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leyalihayal

New member
islam bölümü güzel olur ama bölümde verilen bilgilerin doğruluğunu kaynakların güvenilirliğini kim denetleyecek.yoksa burası istismarcıların, hurafecilerin ve hatta misyonerlerin cirit attığı tehlikeli bi bölüm oluverir.ve en az adult bölümü kadar ruh sağlığımızı tehdit etmeye başlar.onun içindirki böllümde yer alacak her bilgi hatta her mesaj dikkatle incelenmelive yanlış bilgilerin burada yer almaması (bilgilerin doğruluğunu araştırmayan bir toplum olduğumuzdan sebep) gerekir.allaha emanet olunuz

Uzunefe

Altın Üye
şöyle bişey yapsak olmaz mı ??? dark angel öyle bi sistem yapmalı ki . isteyenler adult olayını kapatsın . yani isteyen kişinin hesabında adult gözükün , istemeyende gözükmesin . ancak böyle iyi olur :) .

iSpiK

Kadim Dost
lem uzun sen zaten adult a gırmıosan o bölümü kapatmıs oluosun ;)

Uzunefe

Altın Üye
ya karşısına çıktığında rahatsız olan kişiler için . bikaç forumda bu özellik vardı . kontrol panelinden kapatıyosun adult u . karşına hiçbir şekilde adult çıkmıyodu .

leyalihayal' Alıntı:
islam bölümü güzel olur ama bölümde verilen bilgilerin doğruluğunu kaynakların güvenilirliğini kim denetleyecek.yoksa burası istismarcıların, hurafecilerin ve hatta misyonerlerin cirit attığı tehlikeli bi bölüm oluverir.ve en az adult bölümü kadar ruh sağlığımızı tehdit etmeye başlar.onun içindirki böllümde yer alacak her bilgi hatta her mesaj dikkatle incelenmelive yanlış bilgilerin burada yer almaması (bilgilerin doğruluğunu araştırmayan bir toplum olduğumuzdan sebep) gerekir.allaha emanet olunuz
güzel yazmışsın da adult ruh sağlığınızımı bozuo :D
--------------------------
uzunefe sağda ok var ona tıkla ztn kapanıo o bölüm sadece büyük başlık gözüküo okadar ben öle yapıorum :D
yani sadece bu öneri başlığının altında bile tartışmalar çıkmaya başlandı ilerisini ben düşünemiorum...​

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
KiZiLaKReP' Alıntı:

güzel yazmışsın da adult ruh sağlığınızımı bozuo :D
uzunefe sağda ok var ona tıkla ztn kapanıo o bölüm sadece büyük başlık gözüküo okadar ben öle yapıorum :D
yani sadece bu öneri başlığının altında bile tartışmalar çıkmaya başlandı ilerisini ben düşünemiorum...​
ben hiç tartışmaya rastlamadım gayet medeni bir şekilde fikirler beyan edıylıyor:)

bence adult'a her insanın ihtiyacı vardır. bakmıyorumm izlemıyorum dıyenin samimiyetinden şüphe ederim.

J@CK@L' Alıntı:
ben hiç tartışmaya rastlamadım gayet medeni bir şekilde fikirler beyan edıylıyor:)

bence adult'a her insanın ihtiyacı vardır. bakmıyorumm izlemıyorum dıyenin samimiyetinden şüphe ederim.
bakmıorum+izlemiorum :D:D:D:D
ayrıca tartışma olmasada gerginlik oldu ve forum 3 e bölünebilir :S neyse ya siz bilirsiniz bende fikrimi belirrttim + daha nekadar zıtlaşcaz?? :boks:​

desantralizasyon

Altın Üye
bu tartışmaları çok yaptık
ilk günlerden beri. ve karara
bağladık. özellikle din
yanındada siyaset ince ve hassas
konular. birçok kişinin kalbi
kırılabilir. kötü olaylar oalbilir.

[KooZ]

New member
Dİn Olayina Net Alemİnde Gİrmek Bence Ne Kadar Doru Ne Kadar YanliŞ Bİlİnmez Ama Bİ Sorun Olursa Yada ÖĞrenİlmek İstenİlen Bİr Şey Her Teldenden ÖĞrenİlİr Ben Bu Kanatteyİm Ve Bence TartiŞmalar Çikacagindan Şu Anda Olmamali

byaBanCı

New member
bence açılmasın.Şimdi çıkar adamın biri sizin dininiz yalan der Ben sinirlenirim . Adama ağzıma geleni söylerim . Ondan sonra bir sürü yay gara . Ben açılmasa daha iyi olur diyorum. Çünkü o bölümü denetlemek zor. Yani sadece aramızda islama inanan arkadaşlar olsa tamam . Diğerlerini banlarsın olur biter:D ama böyle değil bu forum herekese hitap ettiği için .. Şimdilik açılmasın. Ama açılada bilir :eek:

AdmiX

New member
ii hoşta bakıyorum o her yeni atılan mesajlar genelde büyük bir çoğunluk adult bölümüne atılıyor.. inşallah bu bölümede ilgi gösterenler olur...
ben bu aralar bu mehdi'i incelemekteyim eger bölüm açılırsa toplayıp derledigim bilgileri konu olarak açabilirim...
şimdiden tşkler..

Dini bölümün açılmamasının nedenı bu konuda bazı karşıt görüşlker ve tartışmalar çıkabıleceğındenmı sanırım,bu HACKHELL için ana kurallarından biriydi! DİNİ BEÖLÜM İMKANSIZ SANIRIM!

pasaklı

New member
forum kurallarinda 7. madde

7-Siyasal ve dini konuların konuşulmasına Hackhell yönetimi sıcak bakmamaktadır. Bu tür konular, çok ciddi fikir çatışmalarına tatsızlıklara açık konular oldukları için üyeler arasında büyük gerginlikler oluşturmaktadır.

bu konu daha once gundeme geldi ama malesef oyle bir bolum acilmadi...
bende istiyorum acilmasini..

free!

artık yok...
adult tada karşıt görüş olabilir eheheheheh:)
din olursa moduda mod olursa hani sorun olmaz,
adult gösterimi de uzun kardeşimin dediği gibi olabilir,
saçma gelebilir ama din bölümü olursa postu belli sayıyı geçenler yazabilirse sorun olmaz mesela...

rahman.mashadow

New member
yahuu ben öğlen yazdım nbu mesajı az önce girdim foruma baktım bulamdım silindi sandım.Böyle destek geleceğini tahmin etmemiştim ne kadar duygulandım bir bilseniz ALLAH sizden razı olsun arkadaşlar ÇOK teşekkür ediyorum derstekleriniz için ben az önce üzülüyordum silinmiş diye ama burda yer gök oynamış:D
destek veren tüm arkaşlardan ALLAH razı olsun inşallah:D yahu ne kadar hoşuma gitti bir bilseniz.

Çok teşekkürler
Ardından bazı arkadaşlar adult bölümü ile ilgili bikaç şey yazmış.Ey benim mümin kardeşim ben senin yaptıklarından sorumlu değilim içerideki 100 kişidende öyle fakat OLMASAYDI dedim ben sakın kimse yanlış anlamasın ben sadece kendi duygu ve düşüncelerimi ortaya kattım.Bakın şöyle bir çözümü var.
Bir kaç forumda rastladım buna adamlar bir süre sonra adult bölümünü bir subdomain altında farklı yayınlamışlar onun için isteyen adresi giriyor öyle bişey yapılmaya karar verilirse SUBDOMAİN BENDEN.tabiki sadece islam bölümü olmaya bilir bu forumda gayrimüslim arkadaşlarımız olabilir ama onun içinde kendi taleplerini yaparlar(bizim burada yaptığımız gibi) hristiyanlık vs bölümleri açılır.Yanlış anlaşılmasın benim incil ede Hz.İsa (a.s),tevrat a Hz.Musa (a.s) yada saygım ve sevgim sonsuz onlar Hz.Kur-an da geçen kişiler elbetteki onların dinlerinede saygım var

Fakat ben İsanın,Yakup un,Ahmed in,ismail in Rabb diye secde ettiği Allah celle cellalühünün son peygamber diye gönderdiği Hz.Muhammed sallallahü aleyhi ve sellem in resullük ettiği islam dinine mensubum elhamdurillah o nedenle benim talebim doğal olarak İslam adına olur.

Allah sizleride cennetine giren ümmetinden etsin İnşAllah bir bilseniz beni ne çok mutlu ettiniz

Asselam

ChaMuR

Altın Üye
rahman.mashadow arkadasım bana gore ilk mesajında yazdıgın cihat cok tehlikeli bi kelime emin ol ki bu kelime bile cok buyuk tartısmalara neden olabilir ki en basta ben karsıyım zaten bole bi unsurun olumlu olarak algılanmasına.Ama guncel ve hertelden bolumune istedigin zaman zaten konu acabilirsin o yuzden ben sahsen karsıyım bole bolume

rahman.mashadow

New member
legolas' Alıntı:
adult ve islam neden bir arada olmaz anlayabilmiş deilim bizde müslümanız sonuçta işte arkadaşlar bu gibi düşünceler dinimiz hakkında yanlış düşünceler ortaya çıkmasına neden oluyor adult forumun sonunda islam da gerekirse forum hakkında nın altına bi başlık açılır gayet de iyi olur bence isteyen istediğine girer ben bazen hem adulta hemde başka bir sitenin islam bölümüne girebiliyorum aynı anda ikisi de simge çubuğunda yan yana çalışıyor ne var ki bunda herkesin günahı kendine sevabı da kendine konu çarpıtılmasın ben islam ve ya bir din bölümü açılması taraftarıyım ancak adultun da kapatılmamasını isterim ayrıca islam bölümünde bi cihat bölümü olması benim hoşuma gitmez ne o öyle hizbullahçılar gibi yanlışım varsa düzeltin

AYRICA kusura bakmayın 2ye böldüm yazımı

Hizbullah diye bahsettiğin cümlenin anlamı "Allah ın askeri" anlamına gelir.Tr deki hizbullah çılarla,Hizbullah arasında çok fazla fark var arkadaşım.Ayrıca cihad bölümü olmasada olur onu nie ekledim oandalgınlığıma geldi ama olsa daha iyi olur.Arkadaşlar bazılarımız farkında değil ama yapılan cihad sadece çeçenistanın,ırağın,filistinin cihadı değildir.Bunu o şekilde düşünen ler bir daha düşünsün bence eğer Allah için bir insan öldüremiyorsan,öldüreni izleyemiyorsan özellikle o kişi senin dinine küfrettiyse BENİM DÜŞÜNCEM yattığın o sıcak yatağı hak etmiyorsun.BU benm düşüncem kimsenin beni kınamaya hakkı yok bu yüzden.Cihad dan rahatsız oluyorsan ya parise git yaşa yada roma da bi villa yaptır güzel kardeşim burası müslüman bir ülke ve burada dünyanın her yerinde olabileceği gibi cihada destek verenler hep oldu,var olmayada devam edecek.Ha biz böyle konuşuyoruz cihad cihad die tabi oraya gidip katılmak cesaret ister.Ama bu düşünülenleri birde onların açısından düşünün.Sen bir ırak,filistin,çeçenistan belgeseli seyret sonra secdeye baş vur ardındanda bir yasin oku BAK bakalım o zaman içinde kiler nasıl dışarı çıkıyor.Tabi buda senin düşüncen saygım sonsuz...

Adult bölümü
----------------
Kapatılsa benim için daha iyi kapatılmasa beni enterese etmez arkadaşlar ama yazılanların bazıları şunu diyorki kilodumla,kitabım yan yana dursa kaç yazar?

Çıplak,zina yapan insanların bulunduğu bir mekanda kuran gezdirilirse bunu kabul et yada etme bu Saygısızlıktır.Senin yaptıkların beni ilgilendirmez o senin iraden yaptıklarından ben sorumlu değilim ama sende lütfen saygı çerçesini düşün(saygısızlık ettin demiyorum) ben böyle bir konu açılmasın derim adult bölümü en altta dururken haa girmek isteyenler çok e bu bölümede girmek isteyen çok ben diyorum subdomain benden alt domainden yayınlansın.Vallahi adult bölümü için islam bölümü açılmayacak veya adult bölümü için islam bölümü başa yere taşınacaksa bilemiyorum..

Bunlar dediğim gibi benim düşüncem,herkezin düşüncesinede saygım var

Asselam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML