Büyük Bir Eksiklik Fakat Büyük Bir Engel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
iste islam bolumu acılsa ve adult bolumu kalksa boyle tartısmalar cıkacak.neden ikisi biradara olmasın.sonucta mouse senin elinde ister tıklarsın girersin istersen girmezsin.saygılar

legolas

New member
abicim islam bölümü açılsın adult bölümü kalsın bende senin gibi dşünüyourm isteyen istediği yere girsin sitede ahlak polisi kesilmenin manası yok

islam bölümü diilde din bölümü olabilir tek başına islam kısıtlı kalır din koskoca bir şey sonuçta ama tartışmalarada neden olucak şeyler olabilir söz yönetimin tabi ama bence -1 :S​

iSpiK

Kadim Dost
adult un kapatılması soz konusu bıle dııl.. islam bölümüne gelince bi kere din adı altında acılıRsa daha cok sorun cıkabilir.. adam hristiyanlıga bisi cıkıcak ordan bi musevi o öle diildi böleydi yada müslüman bi kardesimiz cıkıcak tartısma olucak .. forumda o kadar yer varken ayRı baslık nıye acalım ki hertelden e günCel e acıN iste..

legolas

New member
galiba en iyisi bu bölümün hiç açılmaması istenmeyen şeyler olabilir sonuçta

DureX

New member
rahman.mashadow' Alıntı:
Ben her zaman düşünmüşümdürki büyük bir forumun islam bölümü olmalı diye.Bu site büyük bir site çok beğendim ve severek katılıyorum buraya allah razı olsun saygıdeğerde kullanıcıları var herbiri teker teker

bu forumun adult bölümü olmasaydı islam bölümü için adaylığımı koyardım;
+cihad
+eğitim
+yazılar
+mealler
+ayetler
+sureler
+ilahiler
+resimler,ve daha birçok şey yeterki konu islamiyet olsun araştırır yine koyarım

fakat sitedeki en büyük eksik islamiyet bölümü buna da karşı çıkan EN büyük engel adult+18 bölümüdür.

Rahmet ve Şefaat dileklerimle.Asselam
Bende acılmasından yana değiilim..Cunku tartısmyaya sebebıyet verebılır..

En basıt Ornegı CİHAT dıye ornek vermıs arkadas..Bole olursa bastan tartısma cıkar zaten

Ve jackalın dedıgı Gıbı her 3 kişiden bırı adultta bunda kınanıcaq bırsey yok ısteyen ıstedıgı bolume gırer..Sonuc olarak özgur bırılerıyız

iSpiYonCu' Alıntı:
adult un kapatılması soz konusu bıle dııl.. islam bölümüne gelince bi kere din adı altında acılıRsa daha cok sorun cıkabilir.. adam hristiyanlıga bisi cıkıcak ordan bi musevi o öle diildi böleydi yada müslüman bi kardesimiz cıkıcak tartısma olucak .. forumda o kadar yer varken ayRı baslık nıye acalım ki hertelden e günCel e acıN iste..
işte ben de onu diorum ispik tartışmalar çıkar bencede güncele veya her telden e açılsın oraya daha çok bakılır :)

bir de şunu dikkate almak gerek bu konuyu açmışsın iyi hoş böle bişi istemen yeni fikirlere her zaman açığız ama .. Mesajlar: 31 + fazla online olmuosun sürekli bakman gereken biyer olması gerek ....... buda benden sondu :D

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
-Bence din bölümü açılsın
-ama adult kalkmasın(zaten kapanmaz orası)
- isteyen din bölümüne girer isteyen adulta girer zengin forum içeriği budur :)
-eğer din bölümü açılacaksa da dinlerin her biri için ayrı başlık açılsın (aynı spor bölümünde olduğu gibi )
-cihad konusunda söyleyecek fazla bişey yok
bence cihad bölümünü İslamiyet dinin sabit başlığı altında verebilirsin :D
-tabi cihad derken usame bin ladin in değilde çeçen mücahitlerin videolarını verirsin umarım :)

-Forum yöneticileri din bölümünün açılmayacığını sölediğine göre konu burda kapanır bence ;)

-Forumda tek olmayan finans,siyaset ve din bölümü bunlardan finans olsa yeterli bence diğerleri çok tartışma yaratır

başarılar dilerim sana paylaşımlarını bekliyoruz ;)

herkese iyi forumlar

iSpiK

Kadim Dost
fletch cok dusundun mu la bu kadar yazı yazmak ıcın :D

CHI€F

Kalpsiz
din bölümünün açılması taraftarıyım anca sürekli online bi üyede mod olması lazım oraya sürekli takip edecek. j@k@l zate boşlamaz da uzunefede orayaı idare edebilir die düşünüorum

Mephisto

R€B€L
bencede acılabilir alt bölümlere falan +1.
bide siyaset icerik neden yasak anlamış deilim.
tartışma ortamı cıkar die tahmin ediorum
ama hep geyiq hep hack vs.. falanda olmuo.
bence siyasi iceriklere karışılmamalı pek rahatsız edici olmadıktan sonra.
böylece forum daha geniş icerikli olur ve bizler herşey hakkında daha bilgili oluruz.

mvardar' Alıntı:
din bölümünün açılması taraftarıyım anca sürekli online bi üyede mod olması lazım oraya sürekli takip edecek. j@k@l zate boşlamaz da uzunefede orayaı idare edebilir die düşünüorum

eheheh jackal ı oraya mod yapalım hatta hem adulta bakar hem din bölümüne :Dartık çarpılırmı bilemem :p

CHI€F

Kalpsiz
KiZiLaKReP' Alıntı:

eheheh jackal ı oraya mod yapalım hatta hem adulta bakar hem din bölümüne :Dartık çarpılırmı bilemem :p

olsun j@kal olsun yapar o onu kessen acımaz :D denesin bakalım çarpılıomu olsun amaç iki tarafında düzeni ni sağlamak

Mephisto

R€B€L
yok olmaz öle yaww
çarpılırsa kim yapcak süper modluğu eksiklik olur forumda.
hadi öle birisi olsa forumda iiii bi süper modluk yapcak.
nese dicem nolursa olsun carpılsın banane:D:D

Game Trader

New member
Su bir gercekki adult bolumu yuzunden bazi kisiler rahatsiz olabilir evet yanliz reddedilemez bir gercekte uye bakimindan en cok ilgi goren bolum adulttur ikisi bir arada olamaz denince sanmiyorum cunku sonucta sen bunun mucadelesini vereceksen o bolumden rahatsiz oluyorsan nerde kaldi hosgoru onemli olan bilgin ile ikna edebilmek
Din basligi acilsin yanliz hic olmassa gunumuzdeki hocalarimizin yaptigi gibi su sevap bu haram yerine, dinimizin ve tum dinlerdeki mucizeler, fen , fizik, astroloji hakkindaki bilgileri buraya yansitabilecek bu konuda bilgisi olan kisiler lazim malesefki gunumuzde buyuk kitabimizi okurken sadece okunusunu biliyoruz orda bize deneni bilmiyoruz evet dili arabca ama arablar sonucta ana dilleri oldugu icin anliyor sunu unutmayalimki namazda veya yapilacak diger ibadetlerde okunacak sureler ayrilmistir
Bazi yasli insanlarimiz bile biryerde KUR'AN okunurken tecvidde hocanin yaptigi ses degisiminde basliyor aglamaya soruldugu zaman obur tarafi dusundum yanacagiz nasil hesab verecegiz aslinda o sira o ayet evrenin yaradilisi hatta hatta 1994 yilinda amerikalilarin Kitabimizi arastirarak bulduklari anti madde kavramini okuyor hoca bu gibi bir suru olay meydana geliyor bu arastirmalar bizzzat diyanetin kendi sayfalarinda bulunuyor
Simdi gercekten burda tutup sevap gunah kavramindan daha cok onca mucize, bundan yuzyillar once hayal edilemeyen seyleri yazan bir kitabtaki [ KUR'AN'i Kerim ] tutup sadece sevap-gunah helal-haram kavramlari anlatilacaksa bence acilmasin ama bunu yapabilecek biri varsa gelsin yapsin derim ve belki su ana kadar yapilmamis birseyi yapip okudugumuz ayet ve dualarin bire bir turkce karsiliklarini verirler
Belkide kimsenin bilmedigi onca mucizeyi gozumuzun icine sokarlar

sato

New member
yoww bencede açılmalı ben öneride bulunmuştum ancak olmadı o zaman ve şimdi biraz şüpem var aslında ideoloji ve düşünce sistemleri içinde karmaşa çıkmazsa iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML