Alparslan TÜRKEŞ ( Son Başbuğ )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ThugNiggaz

Lollipop G
***Sen o dalga geçtiğin sancak direği kadar bile olmazsın bırak uzaya çıkmayı.
Hem abd uşakları de millete hemde uzaya çıkmalarına hayran kal. Madem okadar vatan aşkın var bırak burda chat yapmayıda vatanın için biraz çalışmaya başla.

uzaya çıkmalarına hayran kalmıyorsun.Tabi doğru napcazki bilimsel ilerlemeyi?demi?Allah'a şükürki çalışıyorum vatanım için.Adam gibi okuyup vatan milletimize dinimize hayırlı olmak için çalışıyoruz.Sizin gibi ocaklarda oturup boş gezenın boş kalfalığını yapmıyoruz:goz:

pstar01

New member
***Sen o dalga geçtiğin sancak direği kadar bile olmazsın bırak uzaya çıkmayı.
Hem abd uşakları de millete hemde uzaya çıkmalarına hayran kal. Madem okadar vatan aşkın var bırak burda chat yapmayıda vatanın için biraz çalışmaya başla.

uzaya çıkmalarına hayran kalmıyorsun.Tabi doğru napcazki bilimsel ilerlemeyi?demi?Allah'a şükürki çalışıyorum vatanım için.Adam gibi okuyup vatan milletimize dinimize hayırlı olmak için çalışıyoruz.Sizin gibi ocaklarda oturup boş gezenın boş kalfalığını yapmıyoruz:goz:
nerden biliyorsun ocakta oturdugumuzu ben 19 yaşındayım şimdiye kadar ocakta hiç oturmadım ayrıca ocaga 2 veya 3 defa gittim :eek:ha

Sosyalist3

New member
Hangi cümlemde geçtiyse moskov uşakları yaz ıspatla iftira atma bana kanıtsız delilsiz milleti suçlamak adet olmuş sizde.
senin fearstorm adlı arkdaşından alıntı

Yazılanları hayret ve ibretle okudum,meğerse ne kadar boş kafalı,kulaktan (sağdan-soldan duyma )bilgilerle kendini moskof soysuzunun uşağı gören sosyalistler varmış...
moskofun soysuzları ;
1- RAHMETLİ ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN İSMİNİ BESMELE iel ağzınıza alın ,
2-ATATÜRK 'ün lakabına bakarsanız devrimci ATATÜRK değil ;''ANADOLUNUN BOZKURT'U'' olduğunu,
3-İlk basılan paradan tutun da daha birçok şeyin üzerinde BOZKURT ambleminin olduğunu göreceksiniz.(Kİ buna ATATÜRK'ün şahsi eşyaları da dahildir)
4-Hiç bu zaman kadar yasadışı SAĞ Örgüt ismi duyan var mı aranızda ?? Ama yasadışı ASKERİME ;POLİSİME ;VATANDAŞIMA kurşun sıkan SOL ÖRGÜT (terör örgütü) herzaman olmuştur.
Sizler daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz moskof uşakları..........

NoFeAr

New member
Benim ocaklarda oturduğumu gözünle görmeden böyle bir iddiada bulunamazsın ben hayatımda ülkü ocaklarına gitmiş birisi değilim bende vatanım için çalışıyorum ve elimden gelen herşeyi de yaparım mademki aynı yoldayız neden hala saçma sapan yok sağ yok sol türk_kürt konuşmları geçiyor anlamış değilim

Eğer hepimiz bu vatanın evladıysak tabiki bişeyler yapmalıyız yaşadımız ülke için. Bu saçma sapan tartışma ne için anlamışdeğilim.

Yazılanları hayret ve ibretle okudum,meğerse ne kadar boş kafalı,kulaktan (sağdan-soldan duyma )bilgilerle kendini moskof soysuzunun uşağı gören sosyalistler varmış...
moskofun soysuzları ;
2-ATATÜRK 'ün lakabına bakarsanız devrimci ATATÜRK değil ;''ANADOLUNUN BOZKURT'U'' olduğunu,
3-İlk basılan paradan tutun da daha birçok şeyin üzerinde BOZKURT ambleminin olduğunu göreceksiniz.(Kİ buna ATATÜRK'ün şahsi eşyaları da dahildir)
4-Hiç bu zaman kadar yasadışı SAĞ Örgüt ismi duyan var mı aranızda ?? Ama yasadışı ASKERİME ;POLİSİME ;VATANDAŞIMA kurşun sıkan SOL ÖRGÜT (terör örgütü) herzaman olmuştur.
Senin fearstrom adlı arkadaşından alıntı diyorsun o onun düşünceleridir ben kendi cümlelerimde dediğin moskov uaşklarını geçirmedim arkadaşın dediğin kişi sadece benim fikirlerimde bir insan onu görmüşlüğüm yok tanımışlığım yok hemen konuşmalarmızı ortak kelimelerle kullanma kendi cümlelerimle bana hitap edeceksen konuş.

pstar01

New member
Benim ocaklarda oturduğumu gözünle görmeden böyle bir iddiada bulunamazsın ben hayatımda ülkü ocaklarına gitmiş birisi değilim bende vatanım için çalışıyorum ve elimden gelen herşeyi de yaparım mademki aynı yoldayız neden hala saçma sapan yok sağ yok sol türk_kürt konuşmları geçiyor anlamış değilim

Eğer hepimiz bu vatanın evladıysak tabiki bişeyler yapmalıyız yaşadımız ülke için. Bu saçma sapan tartışma ne için anlamışdeğilim.

Senin fearstrom adlı arkadaşından alıntı diyorsun o onun düşünceleridir ben kendi cümlelerimde dediğin moskov uaşklarını geçirmedim arkadaşın dediğin kişi sadece benim fikirlerimde bir insan onu görmüşlüğüm yok tanımışlığım yok hemen konuşmalarmızı ortak kelimelerle kullanma kendi cümlelerimle bana hitap edeceksen konuş.
bende anlayamadım biz milliyetçiler sanki ülkenin kötülügünü istiyormuşuz gibi görünüyor gözlerine :saskin

FearStrom

New member
Hangi cümlemde geçtiyse moskov uşakları yaz ıspatla iftira atma bana kanıtsız delilsiz milleti suçlamak adet olmuş sizde.

moskofun soysuzları ;
sosyaliste yorumsuz.....

FearStrom

New member
Katılıyorum FearStrom çok güzel açıklamışsın eyw.
sağolasın arkadaşım.bunlar kendi kafalrında birşeyler uyduruyorlar ve olur olmaz şeylerle bizleri suçlamaya çalışıyorlar,herzamanki halleri.bu sadece bir örnek.umarım kapak yerine oturmuştur... (lafım gideceği yeri biliyor)

Börteçine9

New member
moskof uşaklığınızı cümle alem biliyor yalan mı :)
daha okuduğunuz adamlar sovyetlerin çocuğuyum diyor :goz:

biz uşaklığı sovyetlerin dağılmasından sonra yasaklı yazarların''Türkiye üstünde büyük oyunlar oynandı'' cümlelerinde ortak kanaat olarak bulduk.

anti emperyalistsiniz yıllar yılı Türki cumhuriyetleri emdiler o zaman nerdeydiniz?
sürgünlerden,idamlardan hiç mi haberiniz yoktu?

daha 72 yılında kürt sorunu diye birşey yokken son cümlesinde halkların kardeşliği mavalını okuyan adamları nasıl vatansever yapacaksınız yoksa?

salarha4

New member
Alparslan TÜRKEŞ hatta olsaydı kürt sorunu diye birşey kalmazdı
Alparslan TÜRKEŞin iktidara gelememe sebebi ise şudur beyaz saraya gidip yalvarmamasıdır.
tarihdeki bütün başbakanlar beyaz saraya yalvarmaya gitmişlerdir öyle başa geçmişlerdir
Alparslan TÜRKEŞ gibi bi kişilik daha dünyaya gelmez. MHP onun zamanında MHP idi devlet bahçeli iyice batırdı labali bir parti oldu artık

biliyoruz ne kadar sevdiğinizi kürtleri sokaktan gecen adam bi yanlıs yapsa şu kürte bak diyorsunuz.

ülkücü cocuga soruyorum kürtleri seviyor musun cevabı cok net

kürtler pkkdır.Kürtler bilmem nedir küfür ediyorlar bu mu sizin sevginiz.

Yaşasın halkların kardeşliği.TÜrk-kürt kardeştir tam bağımsız türkiye
benim öyle bir kardeşim yok nedeni ise şudur
ülkücü çoçuğa sorma tabiri yanlıştır kürt diye birşey yoktur ben bi tane kürtdün Türküm dedigini gormedım cocuga soruyorum nerelisin diyarbakır kürtdüm diyor ulan hergele Türksün sen bu ülkenin ekmeğini yiyosan bu ülkede barınıyorsan Kürt diye birşey yoktur bana gelsin Doğu bölgesinbden biri ben Kürt deil TÜRK um desin evimde barındırmazsam evimde ona bakmazsam şerefsizim bu kadar buyuk konusuyorum ki öyle adamda var benim cok doğulu arkadaşlarım var ama Allaha şükür hepsi ben Türküm diyor.

kürt diye birşey yok o eskiden savaşda dedeleriyle sırt sırta savastıgımızda oyle bır ırk vardı ama sımdı Kürt yoktur TÜRK vardır....

Börteçine9

New member
Dört nisan gecesi saat onkırkbeş
Seven gönülleri yaktı kor ateş
Bu giden son Başbuğ Alparslan Türkeş
Dualar Tekbirler size Başbuğum
Hakkını helal et bize Başbuğum...

Dört nisan gecesi zifir karanlık
Ínsan fani imiş hayat bir anlık
Bayındır önünde en son yarenlik
Dualar tekbirler size Başbuğum

Dediler ki: Başbuğ HAKKa yürüdü
Bozkurtlar çaresiz Çınar kurudu
Göz yaşı selinden karlar eridi

Hastane önüne doldu Bozkurtlar
Saçını başını yoldu Bozkurtlar
Hem yetim hem öksüz kaldı Bozkurtlar

Başkan anlatıyor: Durmak bilmedi
Seksen yıl çalıştı Asla yılmadı
Bir çocuk haykırdı: Türkeş ölmedi

Gece saat üçte nöbet başladı
Bir grup bıraktı biri başladı
Íşte...son yolculuk böyle başladı

Nöbetler uzadı bitmek bilmedi
Bozkurtlar uyumak yatmak bilmedi
Gençlerin kapından gitmek bilmedi

Üç mayıs dokuzyüz kırk dörtten beri
Yürüdün en önde dönmedin geri
En son gün...ardında üç milyon çeri

Milyonlar sel olmuş kente akıyor
Müezzin ağlıyor... Selâ okuyor..
ÜÇ HÍLÂL BOYNUNU BÜKMÜŞ BAKIYOR..
DUALAR TEKBÍRLER SÍZE BAŞBUĞUM
HAKKINI HELAL ET BÍZE BAŞBUĞUM...

Ahmet YILMAZ

KARLAR ÜSTÜNDE ABDEST ALDIRAN KAÇ SEVDA VARDIR?

Sosyalist3

New member
"Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.
Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz dedi Hikmet.
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."
Bir Ankara gazetesinde çıktı bunlar, üç sütun üstüne,
kapkara haykıran puntolarla,
bir Ankara gazetesinde, fotoğrafı yanında Amiral Vilyamson'un
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, Amerikan amirali
Amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira.
"Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz dedi Hikmet.
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."

Evet, vatan hainiyim, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz,
ben yurt hainiyim, ben vatan hainiyim.
Vatan çiftliklerinizse,
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,
vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,
ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,
vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası,
Amerikan donanması, topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,
ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla:
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.

salarha4

New member
nazimim öldü gitti hain olarak neyin kavgası pardon bu ? nazim hikmet bir sovyet ajanıydı bunu bilmeyen yok galiba ? 10 yaşındaki küçük kuzenim bile biliyor

Börteçine9

New member
ağğh sosyalist ağhh.
ben şimdi avatara Çatlı Reis'in resmini koysam çoktan katil adamı övmekten orama burama sövmüşlerdi ama senin avatardaki mahir iti de katiL ne etcez şimdi :sigara:
nazım hikmetofun oynadığı mağdur edebiyatına çok güzeL bir örnek :)
başka bir yazısında ben sovyetlerin çocuğuyum yazdığını çok iyi hatırlıyorum hatta Türk kardeşlerimiz bu yolda mücadeLe veriyorlar falan da yazmıştı :goz:
amerikaya veya yol açanlara sövüLcekse gel beraber sövelim ama başkasının kucağına oturcaksan orda dur deriz değil mi!!!

salarha4

New member
nazım hikmetin bir hain oldugunu 2 sene once edebiyat öğretmenimde diyordu aynı meslektaş dusun artık edebiyatcıların %99u solcu olur birde onuda soliyim hahaha :)

Sosyalist3

New member
nazimim öldü gitti hain olarak neyin kavgası pardon bu ? nazim hikmet bir sovyet ajanıydı bunu bilmeyen yok galiba ? 10 yaşındaki küçük kuzenim bile biliyor
1.si avatarını güzel fotoshoplamısın arkadakiler siyah-beyaz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ile molla renkli cıkmıs

2.si nazım hikmeti sürenler senin gibi faşistler

sizin savundugunuz ideolojinin bir somut örneği bile yok biizm hiç değilse savundugumuz sosyalist devlet anlayışının bir çok somut örneği var.

o faşist ağzına yakışmıyan nazım hikmeti(türk che) şiirlerini tüm dünya okuyor. hadi görüşlerine saygın yok edebiyatına saygın olsun cahil herif

Börteçine9

New member
1.si avatarını güzel fotoshoplamısın arkadakiler siyah-beyaz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ile molla renkli cıkmıs

sizin savundugunuz ideolojinin bir somut örneği bile yok biizm hiç değilse savundugumuz sosyalist devlet anlayışının bir çok somut örneği var.
bakk biz boş davalara gönül vermeyiz koçum :)
bak tarihini bilmediğin nasıL da ortaya çıktı :goz:

Türk Birliği ilk Göktürk devletinde ikincisi de Timur döneminde gerçekleşti :)
he birde Nizam-ı Alemden bahsedecek olursak Viyanadan Arabistan çöllerine kadar OsmanLı açık örnektir :)
hadi örgütüne git de bir iki şey daha öğren koflarla tartışmak tad vermiyor :sigara:

salarha4

New member

o faşist ağzına yakışmıyan nazım hikmeti(türk che) şiirlerini tüm dünya okuyor. hadi görüşlerine saygın yok edebiyatına saygın olsun cahil herif
biz sizin gibi kızıl bayraga tapmıyoruz biz AY-YILDIZ Türk bayragına taparız biz sizin gibi gavur ecdadı belli olmayan marx che lenin gibi türk düşmanı insanlara tapmayız biz Türkiye cumhuriyeti Lideri MUSTAFA KEMAL ATATÜRKE taparız bi duşun bakalım bu ülkeye sizin gibi dışarıya özenti adammı lazım yoksa bızım gibi Türkiyeyi her haliyle kabul etmıs Turk milletine tapan örf ve adetlerine bağlı Adammı lazım ?

bakk biz boş davalara gönül vermeyiz koçum :)
bak tarihini bilmediğin nasıL da ortaya çıktı :goz:

Türk Birliği ilk Göktürk devletinde ikincisi de Timur döneminde gerçekleşti :)
he birde Nizam-ı Alemden bahsedecek olursak Viyanadan Arabistan çöllerine kadar OsmanLı açık örnektir :)
hadi örgütüne git de bir iki şey daha öğren koflarla tartışmak tad vermiyor :sigara:
evet yürü örgütüne danışş bir şey daha yıkasınlar beynine :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML