Aşıklar & Aşk Acısı Çekenler Buraya...

~4яєαℓιту~

ƒσяєνєя
arkadaşım sen gitmemezLik yapma git kızın yanına hiç utanıp sıkıLmadan ben sana duyguLarımı diLe getirdim de senden hoşLandıgımı biLmeni istedim de.BunLarın içimde kaLmasını istemedim sanada anLatmak istedim de.BunLar benim duyguLarımdı ama sende beni arkadaşın gibi görüyorsan arkadaş kalalım de ve zorLama...

SAHRANİL

Altın Üye
konular birleştirildi .........

qweqqq

New member
Bu Kız Beni Öldürecek

Arkadaşlar Bi Kızvar Uzun Zamandır Hoşlanıyordum Yalnız Çıktığı Olduğu İçin Tabikide Bşi Yapamıyordum...

Ayrıldı Bende Hemen Çıkma Teklifi Ettim

Bayadır Uraşıyorum Kız Nasıl Etkisinde Kaldıysa Kimseyle Çıkmıycam Dior Şimdi Böle Seviyorum Diorum 2 Gün Sonra Unutursun Dior

Hatta Hayatımda Hiç Yapmadığım Bişey Yaptım Koluma Onun Baş Karfini Bıçakla Kazıdım

Yok

Tam 83 Dilde Seni Seviyorum Yazıp Yolladım Yok

Sırf Onun İçin Eski Antik Çin Dilini Öğrendim Tabi Azıcık En Sevdiği Bir Şiir Vardı Onu Çince Yazdım Yok

Hergün Sadece Kendi Aklımdan 10 Şiir Yazıp Yolluyorum Yok

Youtubedeki Bütün Şarkıları İzledim Hepsini Ezberleyip Yazdım yakında Youtube Telif Hakkı Davası Açacak :D Yine Yok,,

Sen 2 Gün İçinde Unutacan Biliom Diyip Duruo

Ben Ne Yapayım :( :aşk :(

uLash

Kaleidoscope
ZorLa Guzellık Olacak degıL ya. Sende senı sevebılecek bırını buL heralde Allah sanada bır heLaL yaratmıstır. Sana oLan Askını 2 kere bakarak anlayan bır kızdan hayır gelmez. bılemem anlatabıldım mı ..

S

SiR ReaLiST

Guest
Zaten Bu Kadar Şeyden Sonra HaLa Sana Bir Ümit Vermediyse, Seni Sevmiyor Demektir... Acı Ama Gerçek Bu...

nefbote

New member
Bence o kızın eski çıktığından hala bir beklentisi var. sen başka kızlarla çık inan bu senin değerini arttırır. başka kızla çıkarken aynı zaman da da, çıkarken ona teklif et. ama o senin bir kız arkadaşının olduğunu bilsin. bu da olmazsa sen onu unut.

tilkiii

New member
onu bırakmayacağına gerçekten sevdiriceğine inandırman lasım o güveni mi senden alması lasım bu kdr yardımcı olabilirim

ЯξķāŖŧē35

GÖżťèÞē ЋДИήĺ !!!
onun için koluna baş harfini bıçakla kazısan ne yazar güzel kardeşim sen psikopatmısın?

hiç alıpta bi çiçek gel seninle bi oturalım konuşalım de ama cafe tarzı biyere götürme daha çok yeşillik bi yer böyle koşu yolu olur park olur oturun bir kere deneyelim olmazsa olmaz de ki zaten olursada emin ol ki sen onu harbiden seviyorsundur.Şimdi seviyorum diyceksin belkide inatla nerden biliyorsun belkide aşırı derecede sadece hoşlandın hareketlerinden şarkı dinleyip ezberlemekle olmaz bak demişsin aklımdan şiirler yazıyorum ne güzel birşey baktın mesela seninle dışarıda buluşup konuşmayı kabul etmedi o zaman ona bi mektup yaz özene bezene yap bunu ama 83 dilde seni seviyorum yazıpta yolla demiyorum zaten internette alayı var sen kendin onun için birşeyler yapmaya çalış birşeyler dediğim üretilecek olan olanaklar zaten seviyorsan 1-2-3 yaparsın o da anlar bu çocuk beni harbiden seviyor der bu kadar basit oyunlara kimse kanmaz saygısızlık etmiş olmıyayım hani oyun falan diyorum ama artık ilkokul öğrencileri bile kolunu biyerini kesip iz bırakıolar faça die artislik yapıolar sevgilisinin ismini yazıo artislik yapıo işin aslı sen kendin birşeyler üret bi konuşma ayarla onunla kabul etmezse eğer mektup yaz içinden geçenleri yaz ona ki mektubu senden %100 alıcaktır insandaki merak duygusu hesabı :)

SAHRANİL

Altın Üye
konular birleştirildi

SAHRANİL

Altın Üye
kızın erkeklere olan güveni sarsılmış.hemen üstüne gitme sanırım yeni ayrılmış ve yıkıcı olmuş onun için.sana adapte olması mümkün değil şuan.biraz zaman ver ona.sonra senin o güzel ilgine dayanamayacaktır =) fazlada ilgili görünme sıkılır senden.arada göster ilgini sonra kaybol nerde bu diyip seni arayacaktır ;)

SAHRANİL

Altın Üye
İnşallah Abla Ama Ben Duramamki 2 Dk dabi Mesaj Yazmadan Ona :(
ben olsam o kızın yerinde uyuz olurdum sana böle koluna harf kazıdığın devamli msj attığın için :D sen beni dinle az zaman ver ona eskisinin acısını unutsun bir hemen çullanma üstüne kızın :D şuan o sinir olur sana emin ol.yapma ok;) bekle azcık sabırlı ol sonra kız senin :melek

qweqqq

New member
Ama Bırakırsam Birazcık Birini Bulur Die Korkuyorum Hem Ölede Sinir Olacak Biri Deildir Uzun Zamandır Tanıyorum :(

Zaten Tombiş Bşi Ama Çok Tatlı Abla Bi Görsen :)

SAHRANİL

Altın Üye
Ama Bırakırsam Birazcık Birini Bulur Die Korkuyorum Hem Ölede Sinir Olacak Biri Deildir Uzun Zamandır Tanıyorum :(

Zaten Tombiş Bşi Ama Çok Tatlı Abla Bi Görsen :)
ay bu harbi aşık:durdurun:durdurun
ya bak hiçbir kız birinden ayrılır ayrılmaz başkasıyla hemen çıkamaz sanmıyorum.kız kaçmaz biyere çok boş bırakma ama ilgi manyağıda yapma:melek