Aşıklar & Aşk Acısı Çekenler Buraya...

firades

New member
Arkadaşlar bu bölümde sevgilileri şaşırtmanın sıra dışı yollarını yazalım,paylaşalım.Yaşadığınız veya yaşattığınız anları yazarsanız sevinirim.

Nasıl konu ama...

Ben bir defasında Sevgiiler gününü kutladığım bir pankartı iki adet büyük uçan balonla çalıştığı otelin üstünde uçurmuştum...Tabi ince bir ipte kullandım uçup gitmesin diye

Bir kere de odasının her yerini güllerle bezetmiştim.Ben ısparta da okudum üniversiteyi gül çoktu orda :)

ch3lisky

New member
Birkere ben buna meşgulum demiştim. Ama inadına arıyıp duruyodu:D Bende telefeonumu evlerinin numarasına yonlendirdim. Tabi anlayınca baya bi fırça yemiştim:D

imgesel

New member
bak mesela grip olduu birgun usttığın medile gusel bi msj yas ama silmeden fark etmesini sağla

erostur

New member
Kız Bana Gelmiyor..???

Arkadaşlar Bir Kız Var 5 Aydır Peşinde Koşuyorum...Ama Karşılık Göremedim..Sıcak Ama Bi Türlü İkna Edemedim...Son Bi Hareket Yapmak İstiyorum Ama Ne yapmam Gerektiğine Karar Veremedim...Sizce Ne Yapmalıyım..Bana Öyle Bi Taktik Verinki Ağzı Açık Bana Koşarak Gelsin..Yani AÇIK AÇIK Yardımlarınızı Bekliyorum
:aşk:aşk:aşk

+u+énsté!n

FoRum ineği
5 ay peşinden koşulur mu..tanısırsın,yavas
yavas tanımaya basladıktan sonra ufak ufak belli edersin
ilgi duyduğunu.O zaten boş deilse renk verir..
renk verip vermediğini de zamanla tecrübe edersin..

eğer o da boş değilse gzel bi knusmayla o snin kız arkdasın olur..

bylece basına belayı almıs olursun:hhmanD

Ne kadar kolay konusması..
kimi -20 derecede terorist peşinde koşar kimi kız peşinde....

O zaman hepimiz gidelim gebertelim it sürüsünü..boşverin,onlar
herseyden onemli,5000 tane hain tüm türkiye'nin tek
konusu olmayı hak edio dimi..lütfen,bu tür yorumlar yapmayaLım..

hasgerya

Banned
En yakın kütüphaneye gidin ve masal bölümünü bulun.Orada "Kadınlara Karşı Zafer Kazanan Erkekler" adlı kitabı okursanız umarım yardımcı olacaktır. :victory

erostur

New member
kimi -20 derecede terorist peşinde koşar kimi kız peşinde....
Sende Haklısın...Zamanı Gelince Bizde Koşacaz Merak etme Sen Herkes Kadar Vatanımızı Bende Düşünüyorum..Rahat Ol sen..

5 ay peşinden koşulur mu..tanısırsın,yavas
yavas tanımaya basladıktan sonra ufak ufak belli edersin
ilgi duyduğunu.O zaten boş deilse renk verir..
renk verip vermediğini de zamanla tecrübe edersin..

eğer o da boş değilse gzel bi knusmayla o snin kız arkdasın olur..

bylece basına belayı almıs olursun:hhmanD
Kıza Acıldım Defalarca Ama Olumlu Bi Cevap Yok Ama Olumsuzda Bi Cevap Yok O yüzden Güzel Bi Şey Bulmamız lazım ki Kız Bana Koşa Koşa Gelsin...

derbederin

Altın Üye
bence hiç bulaşma kalbine göm sonra benim gibi derbederi olursun arkandan derbederim demez

derbederin

Altın Üye
teklif etme tarzına bağlı aceleci davranmamalısın ne bilim kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :hhdil
bu işler zor işler

erostur

New member
ya arkdaşlar kıza nasıl bi şekilde teklif etmeliyim soyle romantik bi yemekmi olur yoksa pankartmı olur boyle bi şekil soyleyin bana ucuk kacık ne olursa artık onu şaşırtacak bişiler ne yapmalyım

Iced Earth

New member
ebeleme oynayım o ebe olsun sen kaç o kovalasın... aa bak şaka bi yana gerçekten de etkili bi çözüm olabilir. ben de bi hatuna 2 defa teklif ettim ama reddetti biliyordum benimle ilgili olumlu olduğunu. sonra bütün mesajlarımı aramalarımı bakışlarımı ilgimi alakamı ondan kestim ve kıskandırma politikasına gittim. kör ölür badem gözlü olur hesabı bi anda nedense kıymete bindim. böyel bir taktikle sana gerçekten gönlünde yer var mı diye öğrenebilirsin . ama çok duyarsızsa gerçekten çok nötr ise hiç üstüne düşme derim dostum.

Rakstedi

New member
bir anda ilgini alakanı kes.bundan güzel şaşırtmaca olamaz.sen değilde o sana gelmenin yollarını arayacaktır...