İsraili BOYKOTA davet ediyoruz

BCityLife

New member
Bunların alayının Allah belasını versin !
En son teknoloji ile üretilmiş kimyasal silahları bile kullanmışlar. Yanlız resimler arasında INTEL mevcut? 100 kişiyi tarasan 70'inin işlemcisi INTEL... Yani bu noktada birşey yapılamaz. Her ne olursa olsun elimizden geldiğince boykota devam !

selo42

New member
Kahrolsun ISRAIL
Arkadaslar Filistinli kardeslerimize en güzel yardim.
Fetih Suresini Okuyup,dua etmek.
Kuran`da 510 sayfa lütfen okumasini bilen bu ayeti okusun.

innuendo

HANZALA
Moderatör
Sen de İsrail'e tepkini 'imzala'

19 gündür Gazze'ye ölüm yağdıran ve Tümn dünyanın gözleri önünde insanlık dışı bir katliam sürdüren İsrail'e dur demek için internet üzerinden 'imza' kampanyası başlatıldı.

www.savasahayir.info adresi üzerinden ulaşılan sitedeki formu doldurarak İsrail'e dur diyebilirsiniz.

Site üzerinden kampanyaya katılanların imzaları, her gün düzenli olarak Birleşmiş Milletler'e iletilecek. Bu katliama seyirci kalan ülkelere sen de sesini duyurmak istiyorsan haydi sen de İsrail'e tepkini 'imzala'

www.savasahayir.info

antiochia

guard
tüm bu yapılanlar çok güzel ve takdir ediyorum ama t.c devleti başbakanı rte daha savaştan 3 gün önce bu adamlarla 3 milyaR DOLARLIK modernizasyon antlaşması yapmadımı arkadaşlar yoksa yanlışmı biliyorum.

karatas67

New member
İşte Siyonist köpek İsrailin İslama Karşı Apaçık Savaşının Görüntüleri...

http://www.liveleak.com/view?i=3b3_1230864719

Nerde lan sizin insan hakları mahkemeleriniz, çoçuk hakları korucularınız, kadın hakları savunucularınız he nerdesiniz?
Birleşmiş milletler barış gücünüz, uluslar arası bilmem neyiniz nerdesiniz?

Hani nerde medeni ve çağdaş Avrupa Birliği Nerdesin?

Olmayan bombaya karşı arapları özgürleştirmek için ırak'a giren, kendisini dünyanın jandarması süsünü veren, sahte kahramanlardan raki den rambodan bilmem neden büssürü olan amerikanız hani nerde?

Nerdesiniz müslüman parti diye oy toplayan, kendilerine oy vermeyenler için cennetini tehlikeye attı diyen, sözde 5 vakit namazını kılan ve her cuma namazında shovunu yapan başbakan RECEP TAYYİP ERDOĞAN he nerdesin lan, hani "minareler süngü, kubbeler miğfer, camiler kışlamız, müminler asker " di??? Nerde lan askerler. Oğlunu Yollasana lan cihada!!! Ne işi var coca colada?..

Nerde Kendilerini has müslüman sanan dinler bahçesinin sahibi papanın kankası hahamın yalakası Türkiye'nin en büyük cemaatinin lideri hatta mehdileri hani o kadar ağlaya ağlaya hıçkıra hıçkıra kendini islam için Allah için şehit veren müminleri anlatan MEHMET FETTULLAH GÜLEN HOCA EFENDİ HAZRETLERİ...! O kadar ağlıyordun sen NEDEN ÖLMÜYORSUN LAN! Eyyüp Sultan Hazretleri 90 yaşında şehit oldu yaşlıyım demedi al buda bizden sana bir örnek hadi ölsene Lan... Yanındaki kendilerine abi abla dedirten nurcularına ışıkcılarına ölme emrini versene Lan!

Ey Kafirler; Siz Her Müslümanı Tayyip Gibi Dönek Fettoş Gibi Salya Sümük Ağlayan Bir Toplulukmu Sanıyorsunuz..?

Ey Kafirler; Dünya Üzerinde Allah'ın Öyle Mümin Kulları Vardır Ki Allah onları sever, onlar da Allah’ı severler. Onlar mü’minlere karşı alçak gönüllü, kâfirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. (Bu yolda) hiçbir kınayıcının kınamasından da kormazlar...

Resul kucak açmış koş gel der bana,
Muhacir Ensarı örnektir bana,
ALLAH'ın yolunda öleyim ana,
Bedirler uhutlar örnektir bana
Gayba iman eden müminler gibi
Kuran hayat nizamını seçenler gibi
Firdevs cennetine varisler gibi
Kanım aksın ana sıddıklar gibi

Başım gövdemden, etim tırnağımdan,
Kalbim bedenimden ayrılana dek...
Evimden, eşimden,şirin bebeğimden,
İşimden, aşımdan ayrılana dek,

Alamazlar, alamazlar imanımı
Perçinlemiş yaradan..
Sevdam öyle bomboş değil ki,
Baş koymuşum baştan başa...

Allah (CC) Bize Yolunda Ölmeyi Nasip Etsin...

innuendo

HANZALA
Moderatör

:..asker..:

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kahrolsun israil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tuateneye

New member
silah alım anlaşmaları bir yana üretilen tüm zirai ürünlerin nerdeyse tamamına yakınının tohumu israilden alınıyor...ayrıca israil ayrı yahudilik ayrı şey....biz bi ara italya ve fransa yı da boykot etmeye kalkmş gülünç duruma düşmüştük...

metalic

New member
sanırım farkında değilsiniz hemen yanı başımızda da insanlar ABD tarafından katlediliyor. acaba abd'yi de BOYKOT etmeyi düşünür müsünüz? yoksa başbakanımız gibi bu duruma destek mi oluyorsunuz?

boykoti çin sıraladığın markalar israil markası mı, yahudi markası mı?

bu markaların israil markası olduğuna dair kaynağınız nedir?

HTML