İsraili BOYKOTA davet ediyoruz

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
BU NASIL BOYKOT
BU NASIL TEKİ VERMEK
KİMİ YERİYORSUN
KİMİ SEVİYORSUN

TBMM Türkiye-İsrail Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Nursuna Memecan, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınayarak, 'Bu uygulamalar her türlü uluslararası hukuk kuralına aykırı olduğu gibi, İslam ve Musevilik başta olmak üzere hiçbir dini inanca da sığmaz' dedi. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Memecan, grubun 300'den fazla üyesinden 136'sının istifa ettiğini, 'istifaların geleceğini beklediğini' söyledi. Memecan, istifaların haklı gerekçeleri olduğuna dikkati çekerek, 'Bu istifalardan memnunuz da diyebiliriz yani. Yönetim olarak bir takım girişimleri yapabilmemiz, mektupları göndermek ve tepkilerimizi gösterebilmek için altında 'Türk-İsrail Dostluk Grubu' imzasının bulunması faydalı olacaktır. Önce bu gayretleri yapalım, sonra bakarız. Şu an yönetim olarak varız, faaliyetlerimize devam etmek için buradayız. Yoksa istifa edebilirdik. İçimizdeki tepki, istifa kadar büyük. Ama kalıp görev yapmak daha önemli' diye konuştu.

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
Filistinlilerden rica ettik, yurduna girip, kadınlarına tecavüz eden, bebeklerini öldüren, insanlarını hapseden, evlerini başına yıkan, dağdan gelip bağdakini kovan İsraillilerden eğer imkan bulursanız siz de 4 tanesini öldürüverin dedik. Sağolsunlar bizi kırmamışlar.

Yazım zophren içindi...

zophren

New member
Filistinlilerden rica ettik, yurduna girip, kadınlarına tecavüz eden, bebeklerini öldüren, insanlarını hapseden, evlerini başına yıkan, dağdan gelip bağdakini kovan İsraillilerden eğer imkan bulursanız siz de 4 tanesini öldürüverin dedik. Sağolsunlar bizi kırmamışlar.

Yazım zophren içindi...
kardesim İsrail ile Hamas arasinda ateskes antlasmasi vardi ki, Hamas bu antlasmayi bozarak İsrail li 1 vatandasi roketatar saldirisiyla oldurdu ve İsrail de karsiligini agir bir sekilde verdi sonrasinda 3 israil li daha olduruldu ama ilk saldiriyi baslatan ve ateskesi bozan Filistin yani Hamas oldu bilginize..

ISHYnum846

New member
Filistin hiçbir zaman yok olmayacaktır!
Her zaman tüm dünya müslümanları ve
mazlumu destekleyenler Filistin
için destek olacaktır. Fakat benim merak
ettiğim bir konu var. Bu markaların İsrail
kaynaklı olduğunu nasıl biliyorlar.
Bana inandırıcı gelmedi. Yahudi kaynaklı
olduğum markaları kesinlikle protesto
ediyorum ama bilmeden de tüm markaları
karalamak istemiyorum. Mesela küçük
bir örnek Tommy Hilfigerin sahibi
koyu bir katoliktir.

Filistine hep des​
tek tam destek!

teolog23

New member
destekliyorum. Hassasiyetinizden dolayı teşşekkürler.

Filistin halkı için böyle dua ediyordu İbrahim Karagül YeniŞafak

“Allah'ım! Ümmetin suskunluğunu sana şikâyet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!

Ben ki saçları ağarmış, ömrümün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belâlarının estiği biriyim!

Tek isteğim, benim gibi Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helâk olmuş ölüler!
Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felâketler karşısında? Bir halk yok mu?

Hiç mi kimse yok, Allah için ve ümmetin namusu için kızacak?
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak! Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!

Omuzlarımıza el verecek ve gözyaşlarımızı silecek bir bakış! Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilâtları ve bariz şahsiyetleri, Allah için kızmaz mı? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye. 'Ey Rabbimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mü'min kullarına yardım et!' diye çağıramaz mı? Buna da mı gücünüz yetmiyor? Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik, ileri atıldık ve kaçmadık..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim! Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! Temennimiz, Allah'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır! Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!

Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!

Allah'ım!

Sana şikâyette bulunuyorum... Sana şikâyette bulunuyorum... Gücümün azlığını, imkânımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı Sana şikâyet ediyorum. Sen mustazafların Rabbisin... Sen bizim Rabbimizsin... Bizi kime bırakıyorsun? Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?

Allah'ım!
Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına, sana şikâyette bulunuyorum.

Sana şikâyette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı... Birliğimiz bozuldu... Yollarımız ayrıldı...

Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini sana şikâyet ediyoruz..."

Şeyh Ahmed Yasin
Hayatının büyük bölümünü İsrail hapishanelerinde geçirmiş, gözleri görmeyen, felçli, tekerlekli sandalyeye mahkum Filistinli lider 22 Mart 2004'te, 67 yaşında, sabah namazına giderken bir İsrail füzesiyle şehid edildi

jarni17

New member
Kahrolsun Sİyonİst Israil Allah Tan Tel Dİlegim Yer Yuzunde Sizi Destekleyen Tek Bİr İnsan Bİle Kalmasin Hepsİ Helak Olsun.Allah In Gazabina Ugrasin.sİz Masum Cocuklarin,analarin Babalarin Kanlarini Doktunuz Sizinde Damla Damla Kaniniz Aksin Butun Felaketler Sizin Ustunuze Olsun.Amİn...

1sc0rp!tX

Altın Üye
KahroLsun İsraiL....

zophren

New member
İsrail asilli bir Turk vatandasi olarak olaylara biraz daha objektif yaklasmanizi oneriyorum.. Ben sizlerle ayni hitap tarzini paylasip kahrolsun Filistin demiyecem, diyemiyecem.. Cunku yasam hakki kutsal ve gerek İsrail gerekse Filistin bu sozu haketmiyor..

yabanci74

New member
Yahu ArkadaŞlar LÜtfen Fİİlİ BİŞİler Yapalim Yaa Bu Or.....pu Çocuklarina. Zurrİyetlerİ Soylari Soplari Bellİ Olmayan Daha DÜne Kadar Analari KardeŞlerİyle İl.....ye Gİren İĞrenÇ Bu Toplumu Sİlelİm Yaa !
Bİ Fİkİr Verİn Napalim.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Allah Belalarini Versİn Onlara Ve Tez Zamanda İslam Ve Arap Toplumlarinin Ve YÇnetİmlerİnİn KarŞi Harekete GeÇmesİnİ İsteyelİm Allah'tan !!!!

143tete

Banned
tüm dünyanın gözüne bakaa baka filistinin gençleri öldürülüyor evet hep gençler çünkü yaşlılar kendi ölecek ve bu gizli soykırımdır ve mutlaka israilden bunun hesabı sorulmalı.

innuendo

HANZALA
Moderatör
İnsanlığın kalk borusu: İsrail

Kapının önüne konulmuş üç boş süt şişesi gibi yan yana dizilmişler. Bir daha içemeyecekleri süte uzanırcasına aralık, kanamayacakları bir dünyaya uzanmış ağızları, üzerlerinde kanlı giysiler.

Hele o ortadaki, o evet, başı beyaz sargıyla sarılmış olan...Ölmeden önce de, zaten yaralı olan. Daha önce vurulmuş ve muhtemeldir ki hayatta kaldığı için Allah'a şükredilmiş... Bu bir film olsaydı 'sırasını savmış', aldığı yara karşılığında hayatta kalmayı hak etmiş olduğu varsayılırdı. Filmlerde çoğunlukla öyledir; bir badireden kurtulmuşsan bir anlamı vardır.

Filmlerde kader şöyle bir değip geçmiş ve yaşamana karar vermişse, bir daha geri dönüp bakmaz. En azından uzunca bir süre bakmaz. Ama İsrail öyle değil, şöyle bir değdiklerini tanıyor, geri dönüp eskaza hayatta kalmışlarsa da tarıyor.

Onun için 15 dakika bile yeterince uzun. Gördünüz değil mi o resmi? Dün Zaman dahil birçok gazetede vardı; o çocuk cesetleri. Bebeklerin altındaki yaygıyı da gördünüz mü? Hani, ölü de olsalar, soğuk almasınlar diye serilmiş gibiydi. Hani ölü de olsalar, belki şehre bir Mesih gelir, canlanırlar/ zatürre olmasınlar. İleride çocukları olmaz sonra. Yekten koymayalım taşa. Böbrekler sonra, soğuğu mıknatıs gibi çeker. Hem İsrail için İsrafil vakti. Artık gücenmiş olsun da gelsin o büyük Sûr... Hasta olmasınlar. Yekten taşa koymayalım. Hazmedilmesi güç gerçekliğe dair, gerçeklik duygusunun 'insanca' yitimi. O yaygıyı seren Filistinlinin aksine, gerçekliği 'insanca' yitiremiyoruz biz.

Ne kanlı turnusol kâğıdıymış Filistin meselesi. Sapır sapır döküldü insanlığımız. Burkulkaç diye bir fizik yasası var sanki. Burkuluyor burkuluyor ve sonra bu gerçeklikle baş edemeyeceğimize karar verip kaçmayı tercih ediyoruz. Zaplayarak ya da unutarak. Çünkü etrafımız neyin 'etik' neyin 'doğru' olduğunu söyleyen, 'tabloyu doğru değerlendirmek lazım geldiğini' vazeden ve vicdanın o ilk uyanışına, dolaysız sesine çelme takmak için karışık mesaj veren 'realist'lerle dolu.

Köşe yazarlarına bakıyorum. Türkiye realist davranmıyor, Tayyip Erdoğan İsrail ile kurduğumuz diplomatik ilişkileri bozacak şekilde sert çıkıyor, oysa Arapların Filistinlileri umursadığı yok, biz neden Arap'tan çok Arapçı olacakmışız ki, diye, bla bla bla bir yığın mübtezelce fikir var.

Hamas'ın yok edilmesi adına İsrail'in Gazze harekâtına Mısır, Ürdün, Suudi Arabistan gibi ülkelerin verdiği zımni destek de iyi bahane oldu sonra. Kendimizi Avrupalılarla aynı rafa yerleştirme fırsatı doğdu; Oryantalist bir yerden, çok çok üstün olduğumuza inandığımız Araplara tepeden bakmak için bir imkân daha! Bölge ülkelerinin kirli işbirliğini İsrail'e göstermemiz gereken hoşgörünün eskortu haline getirmek! Gerçeklik duygusunu insanca yitiremiyoruz, evet. Bir katliama ses çıkarabilmek, bir katliam dolayısıyla öfke duyabilmek için Arap olmak/olmamak mühim bir kerterizmiş gibi. İsrail ile ilişkilerimize her halükârda dikkat buyuracakmışız efendim. Bu bir şaka olsa gerek. Onca kan akarken, 4 askerine karşı, 670 sivil Filistinliyi öldüren, öldürmeye de devam eden, demokratik seçimle gelmiş Hamas'ı, 15 aydır tek füze atmamış Hamas'ı, bölgedeki Arap ülkelerinin de desteğiyle derdest etmeye azmetmiş bulunan Siyonizm'in şahı İsrail'le ilişkilerimize dikkat etmeliymişiz.

Ben de 'realist' bir yorumsama faaliyetinde bulunmak isterim: Kimse kusura bakmasın, 'İsrail ile diplomatik ilişkiler' insanlığın önünde bariyer teşkil ettiği sürece, ortam yekten 'antisemitizm'e varan bir kan davasına kalacaktır. Hizbullah, İran ve Hamas'ın etkisinin Arap ülkelerinin de verdiği omuzla bastırılması ve bu kirli işbirliğine başta AB dahil BM'nin dahi gık diyememiş olmasının sonucu, vasat, Filistin'de ölen her bir çocuğa karşı diasporada yaşayan 4 Yahudi'nin ölümü için fetva verebilecek aşırıların söylemlerinin benimsenmesine kadar gidebilir. Yoksa sahiden, bunun olması mı isteniyor?

Bugün İsrail'e ağız dolusu küfür ediyorum. Hem görünen köy kılavuz gerektirmediği için hem de kabaran öfkem muhatabını şaşırmasın diye. Siyonist Yahudi ile sıradan-masum bir Yahudi arasındaki farkın önemi sonsuza kadar önemli kalsın diye. Bilmem anlatabildim mi?

NİHAL B. KARACA​

klavuz13

Banned

bugünü hatırladığım günden beri boykotumu devam ediyorum...

sadece amerika ve israil mallarınıda boykot etmiyorum. Danimarka mallarınıda boykot ediyorum...

Ama bizim milletimizin dahada bilinçlenmesi lazım.

Unutmayın aldığınız her ABD ve İsrail malı FİLİSTİNLİNİN VÜCUDUNA MERMİ olarak girebilir...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Nato 3 okulun koordinatlarını vermiş bu gavur oğlu gavur soysuz, şerefsiz, dinsiz, imansızlara o koordinatları vurmayın diye. ama bunlar gidip nato seni kim takar havasında o 3 okulu da vurmuş. nerde kaldı insan hakları. en ufak şeyde AİHM'e koşanlar hani neden şimdi koşmuyorsunuz AİHM'e... bize ahirette bunun hesabı sorulacak. din kardeşleriniz orada ölürken neden kılınızı bile kıpırdatmadınız diye. bakalım nasıl hesap vereceğiz. biz vereceğiz hesabımızı gerçi de bu gavur israil nasıl verecek bunların hesabını bakalım...

denizhan_69

New member
kıyamet alametleri israil oğulları hint okyanusuna kadar ilerleyecekler kıyamet alameti saltanat çöktüğü yerden tekrar dirilecek ve israilin sonu .......................

BU ARADA GÜRCİSTANLI BAZI ÜNİV.ÖGRENCİLERİ İSRAİLE DESTEK KAMPANYASI BAŞLATMIŞLAR AH ULAN ANASINI SATTIGIMIN DÜNYASI DAHA DÜNE KADAR RUSYA ONLARI TERÖRİST İLAN ETMİŞTİ

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Alayının a nokta ku
Belki yapabileceğimiz tek şey boykot sonuna kadar destekliyorum.

Diren Filistin...

innuendo

HANZALA
Moderatör

Nasıl Yardım Edilebilir?

* Kredi kartınızla online bağış yapabilirsiniz TIKLA

* Filistin Banka hesap numaraları (TIKLA) aracılığıyla bağış yapabilirsiniz.

* 5777 SMS Bağış hattıyla bağışta bulunabilirsiniz. AVEA VE VODAFONE hatlı bütün telefonlardan “FILISTIN” yazıp, 5 YTL bağışta bulunabilirsiniz.

Daha geniş bilgi için 0216 521 80 80 (pbx 7/24) no’lu telefondan derneğimize ulaşabilirsiniz.

BU KAMPANYAYA DESTEK OLMAK İÇİN DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİN
Lütfen katılımı artıralım...

HTML