İsraili BOYKOTA davet ediyoruz

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
Hepsi etkisiz hale getirildiğine göre "çok iyi oluyor Filistin' lilere" diyen forum guruları artık rahat rahat geceleri uyuyabilirler.

MORLOG

New member
kardeşlerim boykot sonuna kadar boykotun yanında daha tesirli bir silah daha var oda dua etmek ben her namaz kılmamda dakikalarca dua ediyorum eminim buna seyirci olmayan siz kardeşlerimde ediyorsunuz rabbim her birinizden binlerce misli razı olsun rabbim biz müslümanların yar ve yardımcısı olsun ALLAH(cc) bizleri korusun kardeşlerim

alpwerhan

New member
Tşkler hocam bu markaları görmemiz iyi oldu. Ben burdan resimleri alıp facebookuma koyup albüm yaptım. Milleti biliinçlendirmek adına iyi olacağını düşündüm. Boykota başladım. Gazamız mübarek olsun.

A-C-EXE

New member
On Emir

Teksas Eyalet Merkez binası önündeki On Emir anıtıOn Emir (Arapça: وصايا عشر, Klasik İbranice: עשרת הדברים Aseret ha-Dvarîm, İbranice: עשרת הדברות Aseret ha-Dibrot, Latince: Decalogus), dini inanışa göre, Musa'ya Sina Dağı'nda Tanrı tarafından 2 taş tablet üzerinde verildiği söylenen bir dizi dini ve ahlaki yaptırımlardır. Emirler, Tevrat Çıkış (Exodus) / Bap 20'de yer almaktadırlar:

1-Karşımda başka ilahların olmayacak.
2-Kendin için oyma put, yukarda göklerde olanın, yahut aşağıda yerde olanın, yahut yerin altında sularda olanın hiç suretini yapmayacaksın, onlara eğilmeyeceksin ve onlara ibadet etmeyeceksin.
3-Yehova'ın Rab'in ismini boş yere ağıza almayacaksın.
4-Sebt gününü takdis etmek için onu hatırında tutacaksın. Altı gün işleyeceksin ve bütün işini yapacaksın, fakat yedinci gün Allah'ın Rab'e Sebttir. Sen ve oğlun ve kızın, kölen ve cariyen ve hayvanların ve kapılarında olan garibin hiçbir iş yapmayacaksınız. Çünkü Rab gökleri, yeri ve denizi ve onlarda olan bütün şeyleri altı günde yarattı.
5-Babana ve anana hürmet edeceksin.
6-Katletmeyeceksin.
7-Zina etmeyeceksin.
8-Çalmayacaksın.
9-Komşuna karşı yalan şehadet etmeyeceksin.
10-Komşunun evine tama etmeyeceksin, komşunun karısına, yahut kölesine, yahut cariyesine, yahut öküzüne, yahut eşeğine, yahut komşunun hiçbir şeyine tamah etmeyeceksin.
Kuran'da 10 Emir nasıl geçiyor?

Evamir-i Aşere de denilen 10 emir, Kuran'da Bakara suresi 83-84. ayetlerde anlatılır:

83. ayet: "Bir vakit İsrailoğullarından söz alıp: 'Allah'tan başkasına ibadet etmeyin. Anaya babaya, akrabaya, yetimlere, yoksullara güzel muamele edin, insanlara tatlı söz söyleyin, namazı hakkıyla eda edin, zekatı verin" demiştik. Sonra pek azınız hariç sözünüzden döndünüz. Hala da yüz çevirmektesiniz."

84. ayet: "Hani sizden, birbirinizin kanını dökmeyin, birbirinizi ülkenizden çıkarmayın diye söz almıştık, siz de bunu kabul etmiştiniz. Buna siz de şahitlik edersiniz."

Sanırım bu bilgi herşeyi anlatıyor.Vikipedi'den alıntıdır.
http://tr.wikipedia.org/wiki/On_Emir

serkank762

New member
tamam sonuna kadar haklısında bu malları kullanmazsak gazzeden farkımız kalmaz aç ve susuz yaşarız çünkü dört bir yanımızı sarmışlar

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
tamam sonuna kadar haklısında bu malları kullanmazsak gazzeden farkımız kalmaz aç ve susuz yaşarız çünkü dört bir yanımızı sarmışlar
Biraz abartmışsın. Ama ha diyelim ki yarı aç yarı tok bir hayat yaşadın. Arzu ettiğin her çikolatayı, canının istediği her jelibonu da yiyemedin. İçecek olarak da duru suyla avuttun kendini diyelim. Üzülme, cennet ikramlarından bir lokma alır almaz (inşallah gidersin) dünyada çektiğin açlıktan bir an bile hatırlamayacaksın. Umarım sen ne dediğimi anlayabilecekler gurubundansındır. Çünkü böyle bir örneği şu ana kadar kimseye vermedim.

zusra98

New member
Hesap Günü Geldiğinde, Yakılan Ve Azapların Üst Üste Geldiği Saniyelerde ,YA RABBİ SEN İSRAİL VE ONUN ADINA KİM MÜSLÜMANLARIN KANINI AKITTIYSA ONA NEREDEYSE HAKLISIN DİYECEK KADAR BOZUK BİR AHLAKA SAHİPSE SEN CÜMLESİNİ KAHRET YA RABBİ.....
MÜSLÜMANLARI HER İKİ CİHANDA AZİZ EYLE....AMİN

I_PeNTaGRaM_I

New member
Arkadaşlar sizi bu haklı tepkinizden dolayı kutluyorum ve sonuna kadar destekliyorum.
Bu resimlerde gösterdiğin ve boykot çağrısı yaptığın markaların hepsi israil adına mı çalışıyor? Emin misin? Bizleri bilgilendirirsen sevinirim.

hilmi_83

New member
sonuna kadar destekleriz filistini de markalara bakılırsa adamlar herşeyi ele geçirmişler her yerde parmakları var ne yapabiliriz ki. bizim hacı şakir bile onlarınsa daha ne diyeyim başlarım öyle hacıya :D

Wizzy

|͇̿C͇̿¤͇̿̿
hz.musa zamanında beri aynı israilliler her zaman kalleş beş para etmez kanı bozuk bir millet en kısa zamanda helak olmaları dileğiyle

sdwalky

New member
Lafa geldimi Hitler bizi katletti. işlerine gelmedimi Müslümanları katlediyorlar çıkarları için... Hitler boşuna halletmemiş zamanında bunları gazodalarına tıkarak. Adam taa ozamandan görmüş bunların ileride insanlığın başına bela olucaklarını... Kahrolsun israil ve yandaşları...

efkan55

New member
ben her zaman varım. bu arada ingiltere markalarını ve ingiltereyide buradan lanetlememiz gerek Allah tez zamanda israil ABD ve İngiltereyi cehennem ateşiyle yeryüzünde yaksın. ALLAH BELALARINI VERSİN ŞEREFSİZLERİN

zophren

New member
Neden İsrail Filistin lileri oldurunce vahset oluo da Filistin li ler israil li 4 vatandasi oldurdu bu vahset sayilmiyor, bana bunun cevabini verebilecek var mi arkadaslar?

HTML