İsraili BOYKOTA davet ediyoruz

eiffel

Forumun Kulesi
Yeryüzünün lanetlenmiş en aşağılık milletini Müslümanlara eziyet eder hale nasıl getirdiğimizin resmidir bunlar....

KAHROLSUN AŞŞAĞILIK İSRAİL KÖPEĞİ

ÖZGÜR FİLİSTİN

mr.aLi

Moderatör
Moderatör
çok şükür bu bahsi geçen ürünLerin hiç birini kuLLanmıyorum.umarım siz kardeşLerimde aynı duyarLıLığı gösterirsiniz...şüphesiz ki bu zuLümLer,acıLar,öLümLer bir gün eLbet son buLacak...süphesiz ki en doğrusunu ALLAH(c.c)biLir.

erhan_gkcn

New member
tez zamanda açlık kıtlık susuzluk ve bela başından eksik olmasın israil
kendi kendinizi yiyin kendi başınıza bela olun!
bir gün gelecek bunların hesabını nasıl vereceksiniz
Allah filistin halkının yanında olsun (Amin)

innuendo

HANZALA
Moderatör
arkadaşım senin bahsettiğin boykot bu şekilde olmaz...
şöyle anlatayım sana sen bu ürünlerin hiç birini almazsın sonuç olarak türkiyede bunların üreticisi olan fabrikalar batar... önemli olan devletin israil ile olan ekonomik anlaşmaları fes etmesidir... bu markların bu şekilde hazırlanmasının tek sebebi rakip firmalardır... bu oyuna gelmeyin... yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın... israil bi türkiyede sattığı ürünlerle geçinio olamaz yaptığınız devede kulak bile olmaz... kahrolsun israil!..
Önemli olan devletin anlaşları feshetmesidir ama devlet bunu yapmıyorsa sende bireysel olarak tavrını koyarsın ortaya(;
Rivayet odur ki, Nemrut İbrahim peygamberi (as) ateşe atacağı zaman herkesten ateşe odun taşımalarını istemiş. Bundan maksadı da Hazreti İbrahim'e düşman olanlarla O'na taraftar olanları tespit etmekmiş.
Herkes olanca gücüyle ateşe odun taşırken, küçük bir karınca ağzına aldığı bir damla suyla yola koyulmuş.
Karıncayı görenler, nereye gittiğini sorduklarında, "İbrahim'in ateşini söndürmeye gidiyorum." demiş.
Etrafındakiler karıncaya alaycı gözlerle bakmışlar ve "Senin gücün o ateşe kadar yürümeye yetmez. Hem ateşe ulaşsan da alevleri gözleri bulan bu ateşi senin bir damla suyun mu söndürecek?" diye sormuşlar.
Bahtiyar karınca hepimize ders olacak şu cevabı vermiş:
"Bu suyun ateşi söndüremeyeceğini ben de biliyorum. Ama en azından safımız belli olsun demiş...
Buradaki bazı firmaların silah şirketleri ile olan bağlantılarını sağır sultan bile duydu artık.Boykota katılıp katılamamak kişisel bir tavırdır buna saygımız vardır.
Ama katılan arkadaşların yaptığı işi küçük görme lüksü ne senin ne de başkasının hakkı değildir.Yaptığınız deve kulak tüy vb. benzetmeleri yapmadan yapılan işi hakir görmedn fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Aksi halde mesajlarınızı editlemek zorunda kalırım.
Kan'a Kan'a Coca-Cola içmeye devam(;

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
Kardeş mükemmel, 10 numara çalışma olmuş. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım.İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım. İsrail' i kalkındıran ürünleri almayalım.

bazuuka

Banned
İsrail bu cümlelerle farkında olmadığımız bi kaosa çekmeye çalışıor bizleri.Çünkü hiç akla mantığa uymayan bi tarzda ağız kullanılmış bu teşekkür mesajında.Bence daha kötü günler ilerde ve hortum bizide içine çekeceğe benziyor..Mesajda müslümanlığa açık hedef gösteriliyor yöre halkı yada filistinli direnişçiler gibi tabir kullanılmamış.Psikolojik harp başladı tahrik ve tatbik uygulamalarına dewam edecekleri kesin.Allah yardımcımız olsun.

LOOPUSED

Altın Üye
Selam İntİfadanin KÜÇÜk Ellerİnİn BÜyÜk YÜreklİ MÜcahİtlerİ.

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
ben herzaman dikkat etmeye çalışıyorum
boykotta sonuna kadar varız

türk ocağı

serdengeçti
HALİFENİN KILICI SIYRILSIN KININDAN YETER

KAHROLSUN İSRAİL KAHROLSUN SİYONİSTLER

VE ONLARIN YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ
MASON SERMAYEDARLAR
SATILMIŞ SİYASETÇİLER
YAHUDİ KUCAĞINDAKİ ABD
İKİYÜZLÜ BATI​

MORLOG

New member
arkadaşlar destegim her zaman onların yanındadır dualarımızıda esirgemeyelim bu arada dikkat edelim müslüman düsmanları cok var bu sitede aman dikkat hocam diyorum rabbim zülum çekenlerin yar ve yardımcısı olsuun

zeymu

New member
"Artık daha fazla bacılarımızın namusuna göz dikilmesini, alimlerimizin öldürülmesini, bebeklerimizin bombalanmasını, peygamberimizle alay edilmesini istemediğim ve İman kardeşliğini yaşamak istediğim için kendi adıma boykot uygulayacağıma dair söz veriyorum."

Konuyu açan arkadaş eyvallah !!!

antiochia

guard
birleşememiş ve özgürleşememiş toplumlar yok olmaya mecburdur. filistinin yanında olmak için sizde bi el kaldırın

innuendo

HANZALA
Moderatör

tesbih22

New member
Sonuna Kadar Allah Razı Olsun Hatırlattığın İçin..
Allah Yar ve Yardımcıları(mız) Olsun..[/B] Selametle

HTML