İlköğretimli dansöz ve striptizci!

ChaMuR

Altın Üye
daha ilköğretim çağında olan bu kızların oralara çıkmasına izin veren velilerin,organizasyon görevlilerin..(kim varsa) hiç mi aklı yok acaba..hadi kızlar yarın akıllı,acaba aileleri nasıl izin verebiliyor daha çocuk yaştaki kızlarının bu tür davranışlarına..yazık..

bir de ben olayın siyasi yönünü kavrayamadım ?

Albayrak

Can Feda
daha ilköğretim çağında olan bu kızların oralara çıkmasına izin veren velilerin,organizasyon görevlilerin..(kim varsa) hiç mi aklı yok acaba..hadi kızlar yarın akıllı,acaba aileleri nasıl izin verebiliyor daha çocuk yaştaki kızlarının bu tür davranışlarına..yazık..

Ben de onu diyorum. Serbest kürsü çok serbest. . . Siyaset gideli çok oldu. :durdurun

salarha4

New member
ђєάVєηśįś;3041657' Alıntı:
Bu kızların anne babasını alıcaksın eşşek sudan gelinceye kadar dövüceksin babalarınada dansöz elbisesini giydirip oynattıracaksın pzvnkleri...
dovmekle olsaydı halkımız ımana gelmıs olurdu :( ne yazikki dovmekle olmuyor artık savaş silahla topla deil savaşı kalemle yapıcaz

sedapinar

New member
12-14 yaşalarındanki bir damlacık çocukların aileleri onları izlerken hiç mi utanmadılar?O Çocuklar ilerde onlara bunun hesabını sorduklarında hem çocuklarına hem vicdanlarına nasıl verecekler bu hesabı ?Anlamıyorum pijamalarıyla yataklarında uykularında olmaları gereken bir saatte o kılıklarla orda olmaları ruhlarını nasıl etkiler ?Yazık büyük olasılıkla para kazanacaklar diye kendi yavrularının yarınlarını sattıklarını bile farketmekten aciz insanlar neden çocuk sahibi olurlar anlamak çok güç...

salarha4

New member
neyse cocuklarımız doğru din eğitimi alsın yeterki onemlı olan bu yarın öss giricem uyumadım sırf bu konu yuzunden halbuki boşa zaman harcıyorum boyle bir ahlaksızlıga. babannem gitmiş kalemimi türbelere sürmüş bugun bana verdı cok guldum :) hey ALLAHım ya ne gunlere kaldık

ChilekesH

Aerospace Engineer
Ulan siz müslümansanız ve müslümanlık buysa şu andan itibaren ben müslüman değilim.12-14 ysşındaki çocukların eglencesinede fuhuş muamelesi yapıyorsunuz ya Allaha havale ediyorum sizi.
sacmalama...madem musluman degilsen bu saattten sonra hangi Allaha havale ediyorsun onu da yazsaydın...

14 yasında striptiz yapıyorsa 16 sında neler yapmaz kı bu kız...Ailesine de yazıklar olsun..yaptıgı davranışı hala savunanlara da...yazık yazık cok yazık
..

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
Ulan siz müslümansanız ve müslümanlık buysa şu andan itibaren ben müslüman değilim.12-14 ysşındaki çocukların eglencesinede fuhuş muamelesi yapıyorsunuz ya Allaha havale ediyorum sizi.
burda kimse kimsenin müslümanlığına laf etmedi edemezde. çocuk dediğiniz bu şekilde eğlenmez bu eğlence şekli tamamıyla yetişkinlere yönelik

salarha4

New member
Toplumdaki tüm kepazeliklerin önüne din eğitimi geçecek öyle mi?Din eğitimi bu pisliği önlemeye yetseydi her din eğitimi alan evliya olsaydı 80 yıl kendini dine adamış görünen kişi sapık çıkmazdı.

Oysa, görüyoruz ki sadece Fethiye'deki olay değil;ülkemizde İslamcı bir hükümetin iktidarda olması, okullardaki mevcut din eğitimi, tarikat ve dergahların hızla çoğalması, türbanlı ve kara çarşaflı sayısındaki artış, kutlu doğum haftaları, medyatik dinsel etkinlikler ve dinin siyasallaşması toplumsal yozlaşmayı önleyememiş, şiddet ve suç oranı daha da artmıştır. Türkiye bugüne kadar hiç yaşamadığı ahlaki bir çöküntü, suç oranında patlama, sapıklık, çocuklara cinsel taciz, öldürme, seri cinayet, terör, faili meçhul ve dinsel kökenli toplumsal şiddeti yaşamaktadır.
İslamcı bir partinin iktidarda olmasına rağmen, cami inşaatlarının hızla devam etmesine rağmen, İslamcı radyo ve televizyon kanallarının çoğalmasına rağmen, İslamcı kitaplar ve dergilerdeki artışa rağmen, tarikatçılık ve İmam Hatip Liselerinin sayısının artmasına rağmen toplumdaki şiddet,sıradan cinayetler, terör, çocuk ve kadınlara karşı saldırılar önlenemez hale gelmiştir.
Ülkemizde yıllardır çocuklar Kur'an kursuna yollanır ama aynı çocuklar büyüyüp hayata atıldıkları anda ekonomik çaresizlik ve yokluk karşısında yanlış yollara ititlir.Bir yanda insanları tüketime iten cazip vitrinler bir yanda cebinde ekmek parası olmayan büyük kitleler ve Tv lerde bizlere doğru yaşam gibi sunulan çarpık hayatlar olduğu sürece hiç bir din eğitimi yozlaşmanın önüne geçemez.Geçebilseydi İran'da cinsel kaynaklı suçlar büyük boyutlara ulaşmazdı.Dini taassub eğer beraberinde ahlak ve gelenek olmazsa sadece gizlilik getirir.Aynı rezillikler kapalı kapıların ardında yaşanır ama yok olmaz.

Eğer bu pisliği temizlemek istiyorsak önce Türk ulususnun hala bir yerlerde yaşam savaşı veren geleneklerine sahip çıkmalıyız.En başta aile kavramını korumalıyız.Biz bunca badireye rağmen eğer hala Batı'dan daha temiz kalmayı başardıysak bunu geleneklerimizden gelen utanma duygusu ve aile kurumumuzun gücüne borçluyuz.
Ama aile kurumumuzda artık ekonomik tükenişin kurbanı olmak üzere işte bu nedenle Eğer yozlaşan dünya karşısında direnmek istiyorsak önce insanımızın ekonomik anlamda geleceğe güvenle bakmasını sağlamalı ve saçma sapan AB hayallerinden uzaklaşıp geleneklerimize sımsıkı sarılmalıyız.Kurtuluşumuz ancak bu şekilde mümkün olacaktır.
örf adet gelenek ve görenek :eek:ha

sedapinar

New member
neyse cocuklarımız doğru din eğitimi alsın yeterki onemlı olan bu yarın öss giricem uyumadım sırf bu konu yuzunden halbuki boşa zaman harcıyorum boyle bir ahlaksızlıga. babannem gitmiş kalemimi türbelere sürmüş bugun bana verdı cok guldum :) hey ALLAHım ya ne gunlere kaldık
Size ve yarın sınava girecek tüm kardeşlerime tüm kalbimle başarılar diliyorum:goz:Biliyorum bizim siyaset bölümü hepsi çok zeki.gireceklerin hepsi başaracaklar eminim..Dualarım hepinizle...

salarha4

New member
bu olayla ılıgı 2 konu oldugu ıcın buraya yazmak istedim

Ben yazmadım arkadşımın yazısıdır ve bugun daha da anlam kazandı teşekkürler Turgay kardeşim

Bundan çok değil on yıl kadar önce 10-14 yaşlarındaki kız çocuklarının nasıl giyindiklerini hatırlıyor musunuz…? Genellikle cicili bicili tokaları, fırfırlı etekleri olurdu… kılık kıyafetlerinden henüz çocuk olduklarını anlardık… onları tanımakta ve yaşlarını algılamakta hiç mi hiç zorluk çekmezdik. Yetişkin giysilerinin aksine, giysi biçimleri onların masumiyetini ve yapısal büyümemişliklerini sembolize ederdi.

Özel günleri olduğunda – mezuniyet gibi, yakın bir akrabalarının düğünü gibi- en şirin giysiler kız çocuklarınınki olurdu. Çıtı pıtı genç kızlar veya henüz çocukluktan kurtulamamış tavırlar hep devredeydi.

…düğünlerde veya eğlencelerde sahneye çıkıp oynadıklarında sevimli görünürlerdi. Yaptıkları figürler, çevreyi eğlendirip, yüzlerde gülücük oluşturmaktan öteye gitmezdi. Onlara her bakışımızda içimizdeki çocuğu görmüş gibi olurduk… “ahhh ahhh…şimdi onların yerinde olmak vardı…!” dercesine iç çekiştirirdik…

Bugün…? Yani günümüzde…?

Kız çocuklarının kılık kıyafetleri değişti. Farklılaşan giyim trendleri en fazla küçük kız çocuklarımızı vurdu… fırfırlı etekler, cicili bicili giysilerin yerini, ne kadar korkunç ki, seksi kadın kıyafetleri aldı…

…eteklerin boyları iyice kısaldı öncelikle… hadi kısaldı diyelim… giysiler bedene oturmaya başladı… annelerinin kıyafetlerinin küçük modellerinden öteye gitmemeye başladı. Üzerindeki bluz kadın modeli mi genç kız modeli mi anlaşılamaz oldu… mezuniyet törenlerinde giydikleri giysiler garipleşti…!! ablalarının, annelerinin yaşına uygun olan gece kıyafetlerinin, boyutça küçültülmüş ama maalesef yaşça uygun hale getirilmemiş modellerini giymeye başladılar… son derece seksi bir nişan kıyafetinin, kendi bedenine göre dikilmiş halini giyinir oldular…

…danslarındaki figürler değişti… şıkıdım şıkıdım oynanan oyunlardan, sahnelerde stipriz yapan ve tüm bedenini seksi bir objeye çeviren dansçılar(!) gibi oynamaya başladılar. Vücutlarına yaptırdıkları sözüm ona dans figürleri, yaşlarının hiç de kaldıramayacağı boyutlara ulaşmaya başladı… sahnede dans mı ediyorlar, yoksa onu bunu kışkırtıcı hareketler mi yapıyorlar belli değil havasına büründü.

…iyi de bu hallere nasıl geldik… geçmişin “masum kız çocuğu” nasıl oldu da “Lolita”ya döndü…?

…Lolita’yı tanıyor musunuz…?

1955’lerde yayımlanan bu romanı okuyanlar bilirler… veya bir dönem beyaz perdeye aktarılmıştı… ve neredeyse lolitayı tanımayan kalmamıştı…

…yayımlandığı dönemde ve filme aktarıldığında epeyce ilgi çeken ve pek çok anlamda spekülasyona neden olan bu kitap (-ki nedense ‘eser’ demek içimden gelmiyor) günümüzün de trendlerini belirlemeye başladı.

…nasıl mı?

Prof. Dr. Kerem Doksat’ın geçtiğimiz günlerde mail attığı bir yazı ilgimi çekti. Uzun zamandan beri hakkında yazı yazmak istediğim bu konuyu sizlerle de paylaşmak istedim sevgili okurlar…

Kerem Hoca’nın kaleminden, bilmeyenler için, bu kitabın özetini geçeyim. Kendi ifadelerimle yazmak istedim ama hocanın üslubu hoşuma gittiği için üzerinde oynama yapmadan, onun dilinden aktarmak istedim sizlere…

“Nabokov 1955’de yayınlanan romanında çok kültürlü, birkaç lisan bilen Humbert adındaki bir akademisyenin ilginç hikâyesini anlatır. Yapayalnız yaşayan bir dul olan Charlotte Haze’nin Amerika’daki evinde bir oda kiralayarak Avrupa’yı terk etmiştir Humbert. Bu göçün altında yatan sebep ise ne ilimdir ne de fendir; Charlotte’nin on iki yaşındaki güzel kızı Dolores Haze’yi tanıdıktan sonra ona vurulmuştur. Zamanla da küçük kızın ismini duygusal bir kısaltma ile Lolita diye anmaya başlar. Esasen, Humbert’in kedini bildi bileli câzibeli ergenlik öncesi çağı kızlara (nimfetler: nymphets) karşı tutkusu olagelmiştir. Kendisi hayatının ergenlik öncesi döneminde iken çocukluk sevgilisini veremden dolayı kaybetmiştir ve oraya takılıp kalmıştır. Dul Charlotte ve Humbert evlenirler; karısına hürmette kusur etmeyen damat gözünü ve aklını küçük kızdan ayıramamaktadır aslında. Bir süre sonra Humbert’in günlüğünü ele geçiren Charlotte okudukları karşısında donakalır! Kocasının aslında küçük kızına âşık olduğunu ve kendisine karşı bir şey hissetmediğini öğrenen kadıncağız beyninden vurulmuşa döner. Kızını ondan kaçırarak kurtarmaya çalışır ama Humbert sonunda Lolita’yı bulur ve aralarındaki ilişki sürer ve pek çok hazin olay yaşanır…”

Günümüzde sokaklarda “küçük kadınlar” şeklinde dolaşan kızlar görmeye başladık. Kadınsı hareketler, kadınsı giyimler, kadınsı tavırlar, kadınsı konuşmalar, kadınsı çekicilikler… vs. Eskiden 11-15 yaşında cicili bicili kıyafetlerle gördüğümüz kız çocukları, artık 30-40 yaşındaki seksi kadınlar gibi giyinmeye, yürümeye başladılar. Özellikle lüks semtlerde dolaşan, yaşının gerektirdiği davranış kalıplarının çok dışında hareketler sergileyen bu kızlar, maalesef onların çaresizliğini dört gözle bekleyen 30-40’lı yaşlardaki kötü niyetli erkeklerin tuzağına düşmeye başladılar.

Kısacası “Lolita Sendromu” diye bir şey ortaya çıktı sevgili okurlar…!

Ne izlediğimiz önemlidir… çocuklarımıza ne izlettiğimiz önemlidir… ne kadar korkunç ki sanat adına(!) yazılan kitaplar veya çevrilen filmler, zaman içinde sistematik olarak toplumun ahlaki yaşam şekillerinde yozlaşmalara ve olumsuz noktalara doğru sapmalara yol açıyor.

Lolita öyle hayatımıza girdi ki, genç bir manken ortaya çıksa, bu kelimeyi duymaya başlıyoruz…!

…“lolita manken falanca…”

…işin garip olan tarafı o manken de bu lakaba bayılıyor… halinden çok memnun görünüyor…

“…Yahuuu insan bir düşünür…!” kim bu lolita…?? ben kiminle özdeşleştiriliyorum diye… üvey babası tarafından göz konulan ve küçükcük yaşına rağmen seks objesi haline getirilen ve onun –yaşından dolayı henüz gelişmemiş- seksüel yanlarından istifade edilmeye çalışılan bir küçük kız…!
…kişi olarak algılanmayan… kişi olarak değer görmeyen… kişilik özellikleriyle ilgilenilmeyen… kişilik yapısı umursanmayan… cinsel bir nesne… metaa… obje… seks objesi… bunların ötesinde hiçbir şey değil… sadece beden imgesi olarak algılanan varlık…!

…seviniyor manken kızlarımız… ya da kendisine lolita denilenler… lolitanın ne olduğunu bile bilmeden… “Siz bana ne demek istiyorsunuz… ben bir kişiyim… kişiliğim… varlığım… var olduğum ve insan olduğum için değerliyim… insani vasıflarımla hayattayım…” diyemeden…!

Lolita sendromu neredeyse hızla yayılmaya başladı sevgili anne-babalar… çocukluktan hızla sıyrılıp, cinsel ögelerin hızla algılanmaya başlandığı ve beden imgelerini tanımak için ve karşı cinsle paylaşmak için sabırsızlanan bir nesil ortaya çıkmaya başladı. Ruhsal ve biyolojik anlamda gelişmemiş, olgunluk düzeyine erişmemiş çocuklarımız, ruhsal bünyelerinin kaldıramayacağı bir hızla cinsel süreçler yaşamaya başladılar. Ortaokul, lise bir düzeyinde genç kızlar olmadık şeyler yaşıyorlar…

Yollarda, sokaklarda aşırı giysilerle dolaşmaya başlayan “minik kızlarımız” yaşlarına uygun olmayan aşırı cinsel deneyimler yaşamaya da başladı maalesef. Ebeveynler olarak dikkatli olmalısınız.

…Vaktinden çok önce cinsellikle, sapkınlıklarla ve akabinde sigarayla, alkolle tanışıyorlar. Bazılarında buna bir de uyuşturucu, uyarıcı maddeler ekleniyor. Tabii ki ciddi trajediler de bunu takip ediyor.

Medya her eve girdi… dünyada olup bitenler çocuklarımızın gözünün önünde… sansürsüz ve agresifçe! Vaktinden önce büyümek için onları âdeta kamçılayan bir reklâm ve özendirme bombardımanı var. Bebek bezi reklâmlarında bile erotik temalar kullanılır oldu. Para-merkezli dünya görüşü her yere hâkim oldu.

Çocuklar çocukluklarını yaşamalı… gençler gençliklerini… her şeyin bir yaşı ve zamanı var… vaktinden önce yaşanan ve kamçılanan her yanlışlık, evlatlarımızın ruh sağlığını bozuyor… aman dikkat…!

Madonna’nın ciddi bir haber kanalında okuduğum röportajında kendimi çok kötü hissetmiştim. Müzik kanalları vasıtasıyla evlerimize giren (-gerçi bizim eve giremiyor çok şükür J), kıyafetleriyle ve sahnede yaptığı erotik danslarıyla toplumumuzun ahlaki yapısını, ruhsal dengeler açısından, son derece olumsuz yerlere taşıyan bu kadın, 9-10 yaşına gelen kızına daha hiç televizyon izletmediğini söylüyordu. Kızının eğitimiyle yakından ilgilendiğini, aynı anda 7 veya 8 dil öğrenmesi için önemli hocalardan ders aldırdığını, internet başına oturtmadığını, oturursa bile kendisinin kontrolünde ve uygunsuz sitelere girmeden sadece bilimsel amaçlarla kullandırdığını uzun uzun anlatıyordu yazıda.

…düşünebiliyor musunuz sevgili okurlar…?? başkalarının çocuklarının hayatını mahveden… dans-müzik gibi en güzel sanat alanını ve dünyanın ortak dili olan bir nesneyi, faaliyeti, erotik/seksi bir malzemeye dönüştüren, dans adına yaptığı gösterilerin bile artık adı değişen ve çok affedersiniz ama yaptıkları dans etmekten çıkıp… neyse daha fazla yazmayayım bu kısmını… hepiniz ortalama biliyorsunuzdur orada dans edilmediğini…!

…evet bu bayan… başkalarının hayatını mahveden ve evlerimize sansürsüzce girebilen bu kadın, kendi öp öz evladını, kendisi gibi tehlikelerden korumak adına televizyon bile izletmiyor…!

…bizdeki anne/babalar da uyuyor… maşallah uyumaya da devam ediyor…!

Anne/babalar uyanın… özellikle anneler sizler uyanın… çocuklarınıza seçtiğiniz giysiler, kız çocukları için uygun giysiler olsun… onları vaktinden önce büyütmenin, kadın gibi giydirmenin bir anlamı yok…! Bugün siz doğru ve yaşına göre giyim mantığını öğretmezseniz, o mantık ruhsal/psikolojik ve biyolojik gelişimlerinde de ortaya çıkar… onlarla güzel zaman geçirin ki, sizinle olmaktan sıkılıp, gidip ekran başında lüzumsuz şeyler izlemesinler…

…unutmayın… çocuğunuzu siz büyütmezseniz başkaları büyütüyor… onlar da büyütürken kendilerine malzeme olacak biçimde şekillendiriyor…!
Sevgiyle kalın…

Size ve yarın sınava girecek tüm kardeşlerime tüm kalbimle başarılar diliyorum:goz:Biliyorum bizim siyaset bölümü hepsi çok zeki.gireceklerin hepsi başaracaklar eminim..Dualarım hepinizle...
teşekkür ederim gecen sene bazı durumlardan gırememıstım bu seneye kısmetmiş :)

VolkaN

Altın Üye

okulda namaz kılanlar türbanla okula girdi gibi konularında direk alakası yoktu onların tasımadık dai bununda direk alakası onlara misilleme olsun diye acıldı sanırım onun için kapatmak istemedim eger şikayet gelirse fletch ile değerlendiriz sorun olmaz teşekkürler

Kara Kartal

Banned
Saçma sapan bir şey.
Çocuk yaştaki erkek çocukları da kız çocukları da çocuk kimliğine uygun organizasyonlarda görev almalı.
Ailelerin büyük hatası.
Ben kızıma asla dansöz kıyafeti giydirmezdim.

hocam provakasyon olamazmı?

kendileri yazıp kendileri oynayan takkıye çevreleri olamazmı?

Günümüzde Allah adına yapılan sapıklıklar yokmu?böyle bir şey Allah adına yapılmış olamazmı?

Unutma Allah için oy attığını sanan insanlarımız ailelerimiz var...

holy_wood

New member
birşeye açıklık getiriyim: kızın yaptığı striptiz değil. orda bi çarpıtma olmuş. evet seksi bir dans yapıyor kız ama striptiz başka bişi.
onaylıyor muyum? hayır. ama kızım böyle birşey istese engeller miyim? ona da hayır. beni burda rahatsız eden kızların 18 yaşından küçük olmaları. insan o yaşta başkalarının gözündeki imajı kendi isteklerinin önüne koyuyor.. 18 yaşından sonra nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşar.. kadınlar malımız değil! kapatıp eve koyamayız!.. (hoş koyan da var tabii ama..)

bu arada bu haber "bütün nesil fahişe yetişiyor" demek değildir.. yazılan yorumlar bende öyle bir intiba bıraktı da..

digiklan

New member
Din eğitimi ile bir yere varılsaydı usame bin ladin terörist olmazdı.
Din eğitimi ayrı bir şey.
Bu işler Allah korkusu ile önü alınacak işler değil.
Ailelerin çocuklarına yerleştirecekleri bilinç ve vicdan ile düzelecek işler.
Sevgi saygı içindeki aileler ile çözülebilecek şeyler.

Yoksa din eğitimi almış insanlar hiç mi ahlaksızlık yapmıyor.
İşin özü dinde değil. Kişinin aldığı aile terbiyesinde.

Aile terbiyesi zayıfsa adam imam hatip okusa hafız olsa yine ahlaksız olur.
Aile terbiyesi sağlamsa ateist dahi olsa dürüst düzgün bir adam olur.

Bu gibi haberler insanlar dinlerine daha çok sarılsın radikal dini akımlar kendilerine bahane ve güç bulsunlar diye çıkarılıyor. Zaten haberin kaynağı iha.
Bu işler din ile diyanet ile değil, aile sevgisi eğitim ve milli şuur ile çözülür.

saygılar

Kara Kartal

Banned

aslında partilere kaydolmak isteyenleride böyle bir sınava sokmak lazım..

Tarih ile ilgili sorulara verdikleri yanıtlara yüksek katsayı uygulanmalı

sicilinde kirlilik yoksa + artı puan verilmeli

siyasi olacaklar için bir sınav yapılmalı öyle boş beleş, halkından kopuk ,tarihinden kopuk ,kendi ve yakınlarının çıkarını gözeten ler ayıklanabilmeli..

çürük olanda sağlam olanda aynı tezgahta sunulmamalı....

diebugdie

New member
hiç bi anne-baba böyle bi şi yapmaz çocuğuna, özelliklede bizim toplum yapımızda mümkünatı yok! her ne kadar çağdaş(ne alakası warsa şerefsizliğin çağdaşlıkla(!)) ayaklarına yatılırsa yatılsın, toplumun bu çocukların ebeweynlerine deyyus(daha fazlasıda neyse) gözüyle bakışı bile bunu engeller!
war bu işte bi çapan! enteresan senaryolar yazma merakım hiç olmadı ama bu durum onu gösteriyor... bu olayın bu etkiyi göstereceğini bilmeyenimiz warmı? ebeweynler ya da olayın organizetörleri safkan eşşek olsa bile biz kadar bilirlerdi böyle olacağını, tepkiler yağacağını! bilmeyen yok yaşadığı memleketin kültürünü, ahlakını, neyin bu memlkette yapılıp neyin yapılamayacağını! birileri prowokasyon peşinde! ne rantları war onu düşünmek lazım...

sebep her ne olursa olsun, bunu yapan we izin werenler; "şerefsizliğin, tek anne we tek babadan türeyenlerin bilemeyeceği boyutlarında geziyorlar..."
:mad:

Metallica_17

New member
Din eğitimi ile bir yere varılsaydı usame bin ladin terörist olmazdı.
Din eğitimi ayrı bir şey.
Bu işler Allah korkusu ile önü alınacak işler değil.
Ailelerin çocuklarına yerleştirecekleri bilinç ve vicdan ile düzelecek işler.
Sevgi saygı içindeki aileler ile çözülebilecek şeyler.

Yoksa din eğitimi almış insanlar hiç mi ahlaksızlık yapmıyor.
İşin özü dinde değil. Kişinin aldığı aile terbiyesinde.

Aile terbiyesi zayıfsa adam imam hatip okusa hafız olsa yine ahlaksız olur.
Aile terbiyesi sağlamsa ateist dahi olsa dürüst düzgün bir adam olur.

Bu gibi haberler insanlar dinlerine daha çok sarılsın radikal dini akımlar kendilerine bahane ve güç bulsunlar diye çıkarılıyor. Zaten haberin kaynağı iha.
Bu işler din ile diyanet ile değil, aile sevgisi eğitim ve milli şuur ile çözülür.

saygılar
USAME bin LADEN MÜSLÜMAN değildir :) bunu bilesin... Ayriyetten ABD ve Diğer Ülkelerle Mücadele Etmenin Neresi Teröristlikse ??

Bu arada birileride demişki tam soyunmadan striptiz mi oluır :p... Bu yazıya yorum yapmak 1. dereceden salaklıktır..

asmiralay

New member
Ben salyalar akıtarak o çocukları izleyecek kadar sapık değilim ama bu çocukların eglencesini bile agzından salyaları akan varsa mutlaka bir şerefsizlik ve sapıklık var demektir.Pekala bu çocukların dansına rezalet görenler neden 14 yaşındaki çocugu ve annesini altına aldıgı belli oldugumnda neden tepki göstermediniz?

Senin bacın varmı gibi soru sorup seviyesizlik yapma.O çocuklar oraya çıktıysa ebeveyni izin vermiştir size ne? Çocugunun eglenmesine izin vermek nasıl rezalet olabilir?.Sen çocugunu gönderme?Burkayamı kapatacan ,türbanamı sarıp sarmalayacan sen bilirsin.Fakat başkalarının çocukları nasıl egitim alır sizleri hiç ilgilendirmez.İşte buna deniyor mahalle baskısı diye ve mahalle baskısı deyimini bu davranışlarınız ispatlıyor.

bu kadarınada pes yani biz buna ahlaki çöküntü diyoruz sense müslümanlığı karıştırıyorsun.müslümansındır değilsindir bizi hiç ilgilendirmez ama yazdıklarından anladığım koyu bir müslüman düşmanısın.bu ahlaki çöküntü hangi ülkede olursa olsun 12-13 yaşındaki kızların stiriptiz yapması kesinlikle olgunlukla karşılanamaz.ahlaki çöküntüyü bir erdemmiş gibi göstermeye çalışmaktan vaz geç artık.....

Metallica_17

New member
bu kadarınada pes yani biz buna ahlaki çöküntü diyoruz sense müslümanlığı karıştırıyorsun.müslümansındır değilsindir bizi hiç ilgilendirmez ama yazdıklarından anladığım koyu bir müslüman düşmanısın.bu ahlaki çöküntü hangi ülkede olursa olsun 12-13 yaşındaki kızların stiriptiz yapması kesinlikle olgunlukla karşılanamaz.ahlaki çöküntüyü bir erdemmiş gibi göstermeye çalışmaktan vaz geç artık.....

İyi söyledin... Hayır birde adam diyor ki :D eteğini çıkartmadı daha tam soyunmamış.. :D Birde tam soyunsaydı ne diceklerdi acaba :D:D:D

rapche94

New member
evet din eğitimi verilmeli, ama beyin yıkanmamalı, doğru düzgün verilmeli, ders saatinde okulun çatısında namaz kılınacak kadar abartıda verilmemeli, din eğitimi verenLer bunları yapıyosa çocuklar ne yapsın, aileler ne yapsın ? oralara çocuklarını mı göndersin ?

HTML