İlköğretimli dansöz ve striptizci!

Terrible T

New member
Biz dini ve bizi biz yapan değerlerimizi koruyalım dinimize sahip çıkalım ona daha da yakınlaşalım deyince sorun oluyor.Bu türden haberler chp ve onların kafa yapısındaki uyuyan ve gittikçe yozalaşan vatandaşlara ibret olsun.

ikRa

Banned
Yobazlıgın geldiği son nokta.Ne varmış 12 yaşındaki çocugun dansöz kıyafeti ile,16 yaşındaki kızın hiç soyunmadıgı halde striptiz dansı yapmasının neresi rezalet olabilir?80 yaşındaki ideolünüz 14 yaşındaki kızı annesiyle birlikte altına alıyor ve rezaler olarakta görmüyorsunuz ama çocukların dans etmesini rezalet olarak değerlendirebiliyorsunuz. Asıl rezalet bu çagda bu riyakarlıgınız veçagdışı anlayışlarınız.
sen nasıL bir karaktersin ya?
üzmezi kim burda idoL aLmış ki
saçmaLıkLarınLa ortaLıkta çöp yığınından farksız bir görüntün var
bu nasıL iğrenç adi bir geneLLemedir anLayamıyorum
Konu din oLduğunda bu saLdırı duyguLarınız neden kabarıyor arkadaş
Şerefsizin biri çıkıp bir hata edecek
Sonra sen o adamı bizim idoLümüz iLan edeceksin
Birde annesini kızını biLmem napmasını rezaLet oLarak görmediğimizi savunacaksın
Arkadaşım kabız oLduysan musiL iç sapkınLıkLarını sapıkLıkLarını karın ağrıLarını
Burda insanLarın fikirLeriymiş gibi kabuLLendirmeye çaLışma
keza Bundan daha büyük bir adiLik oLamaz
ne güzeL Türkiye be

tugilas

New member
evet kesinlikle din eğitimi şart yoksa batı medeniyetleriyle aramızdaki o çok büyük fark olan
ahlakımızı kaybederiz

benim_isim

New member
yapılan büyük yanlış!!! en kısa zamanda soruşturma başlatılıp gerekli cezalar verilmeli..
ancak bu konunun din eğitimi ile bağını anlamadım.. din eğitimi en az bu striptiz olayı kadar yanlış birşey.. sonuçta çocuklara dini seçme veya inanıp inanmama şansı verilmeden bir din aşılanmış oluyor... ve maalesef bunun sonucundada büyük çoğunluk hiç kendi iradesiyle yorumlamadan herhangi bir dinin mensubu oluyor (bkz dünya üzerinde aileleri sebebiyle belirli bir dine inanan 90% civarı nüfus)

Metallica_17

New member
тøLєяaηćє;3042861' Alıntı:
evet din eğitimi verilmeli, ama beyin yıkanmamalı, doğru düzgün verilmeli, ders saatinde okulun çatısında namaz kılınacak kadar abartıda verilmemeli, din eğitimi verenLer bunları yapıyosa çocuklar ne yapsın, aileler ne yapsın ? oralara çocuklarını mı göndersin ?
KAtılıyorum fakat ders saati dışında yapılır ders saati zaten yapılmaz... Ama Onada izin yok mesela öğlen namazı Öğlen 30 dklık molada kılınıyor buna bile izin vermiyorlar... Dini eğitim verirken " Efladım kelime-işehadet getir inan okadar sen müslümansın namaz kılmasanda olur" şeklinde olmaz.. İnancının gereğini yaparsa bir işe yarar inancı :) yoksa fasa fiso

VolkaN

Altın Üye
konular birleştirildi arama yapalım gereksiz baslık acmayalım

Metallica_17

New member
Bu arada konuyla ilgili soruşturmada başlatılmış oluyor...

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 12 ve 14 yaşındaki çocukların, "dansöz ve dansçı kostümleri" ile yarıştırıldığı iddiaları üzerine soruşturma başlatıldı.
Çelik'ten çocuk dansöz olayına sert tepki
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Fethiye ilçesinde, bir radyo tarafından düzenlenen dans yarışmasında, ilköğretim okulu öğrencileri, 12 yaşındaki B.N. ile 14 yaşındaki E.K'nin dansöz kıyafeti ve dansçı kostümleri ile yarışma kapsamında dans ettiği iddiaları üzerine soruşturma başlatıldığı bildirildi.

KAynak : http://haber.mynet.com/sayfali/yasam/Kucuk-kizlarin-erotik-sovuna-sorusturma/15Haziran2008/X1213522254375/0

zu_zu_

ecRin
أĸяα;3042889' Alıntı:
Birde annesini kızını biLmem napmasını rezaLet oLarak görmediğimizi savunacaksın
Arkadaşım kabız oLduysan musiL iç sapkınLıkLarını sapıkLıkLarını karın ağrıLarını
ne güzeL Türkiye be

Fikrine ve Parmaklarına SAĞLIK kardeşim....................

MAJESTE

Kadim Dost
allah belalarını versin Dinimiz bugün bu kadar istismar ediliyorsa yarın neler olcak allah bilir yok müslümancı yok islamcı diyen sayın arkadaşlarım çok biliyordunuz alın size en güzel örnek İslam dini hakettiği biçimde yaşanmadığı sürece daha çok çocuklarımızı görürüz bu durumlarda şimdi kalkıp derler ayyy hiç etik değil Laikliğe uydumu uymadımı acaba :D laiklik nerden çıktı derseniz bu aralar yağmur yağsa laikliğimize bişi olurmu diyorlar ya o bakımdan

zu_zu_

ecRin
أĸяα;3042889' Alıntı:
ne güzeL Türkiye be

Fikrine ve Parmaklarına SAĞLIK kardeşim....................

Kendini bilen Aileler Zaten çocuklarını bu şekilde rezil rüsva etmezler..
yazıkki onların Aile konusunda durumları VVAHİM..
Kendi akıllarıda bali olmadığı için ..
Yzk o KIZlara ALLAH yardımcıları olsun,DOĞRU yola erdirsin,İnşallah,
(AMİN)

LOOPUSED

Altın Üye
rezillik diz boyu daha ne densin,iyide herşeye rağmen kutlu doğum haftalarında yada dini günlerde güzel bişeyler yaşanırken boy boy resim çekip gaztelerinde sanki rezillik yaşanmışçasına türkiyenin gündemine oturtanlar bu tür haberleri hangi puntolarla hber yapıyorlar düşünüyomuyuz acaba. yada durumdan vazife çıkaran yüksek zevat bu tür rezillikler içinde -e-bildiriler yayınlıyormu merek ediyoruz biri bizi haberdar etsinde sıkıntı duymuyanlar varsa rahat olsunlar..

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
la bunu yapan ...... yamayayım daha fazla kotu konusacam yoqsa

HTML