İlköğretimli dansöz ve striptizci!

yoldas

New member
herşeyden önce utanç verici bir durum.
insanlar üzerinde uygulanan yozlaştırma politikası ve yanlış batılılaşmanın bir sonucudur bunlar.

tamamiyle özenti.

xonox

New member
ülkenin nereye gittiğinin en büyük resimlerinden biri daha! biz hiçbirşeyi dengede tutmayı bilmiyoruz! ne kapanmayı becerebiliyoruz ne de açılmayı!

farabi027

New member
kabahat çocuklarda değil onları o şekilde oraya çıkaran idareciler ile anne babalarının.
kokuşmuşluğa doğru giden kültür ve sosyal aile yapımıza bir örnek.

Nathanael

New member
yazıklar olsun, küçücük yavruların duştugu duruma bak.

anne ve babalarının ve onların oraya cıkmasında pay sahibi organizator bilmem kim varsa hepsinin yargılanması lazım.

Albayrak

Can Feda
Yapanda yaptıranda gerçekten adileşmiş.

Lakin hala bunu anlamıyorum, bunu Laik ülke yapısı ile bağdaştırma çabası neden? Bunları yapanlar kadar düşmeyin isterseniz.

Metallica_17

New member
"Çocuklarımız Din Eğitimi Almalı !!"

Buyrun burdan yakınız...Ya da aileler mi almalı ne demeli bilmiyorum ... Ben yorum yapmakta güçlük çekiyorum..

Fethiye'de, özel bir radyonun düzenlediği geleneksel eğlence gecesinde, 12 yaşındaki ilköğretim 6. sınıf öğrencisi dansöz olarak, 14 yaşındaki başka bir ilköğretim öğrencisi de striptizci olarak dans ettirildi. Yaşananlara tepki gösteren vatandaşlar gösteriyi alkışlamadı.

Buyrun Kaynak :

Video & Kaynak adresi:

http://haber.mynet.com/video/guncel/Fethiye-de-gosteri-rezaleti/14Haziran2008/A140605F/mms%253A%252F%252Fhaberav%252Emynet%252Ecom%252Fhv%252Ffethiye%255Frezalet65%252Ewmv

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
aileleri nerdeymiş onların ??? uzaydan mı geldi bu çocuklar ?? yazık o ailelere çok yazık

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
din eğitiminin ne kadar önemli olduğunu günümüz gençlerinin içine düştüğü girdaptan anlıyoruz.

serhat53

New member
Din Eğitimi Şart İnsanları Dogru yonde Yetiştirmelıyız YOksa haLımız duMan yasıK yasıK 12 Yasında daha Şuraya bakaRmısın:(

asmiralay

New member
yine müslümanlar suçludur.ne de olsa bu ülkedeki islam düşmanlığı bitmiyor bitmezde dün başımızı açtırmak için uğraştılar ve destekçileri çok ,yarınlarımız karanlık.uyuyoruz yada uyutuluyoruz.HAYDİ DİN DÜŞMANLARI İŞ BAŞINA,DİN DÜŞMANLARI YOLDAŞLARIDA KENDİLERİNİ KULLANDIRMAYA DEVAM EDİN.sakın uyanmayında yardakçılar sizleri nede olsa laiklik denen afyonla uyutmaktalar(laikliği gerçek yönüyle uygulatmadıkları için laiklik afyonu tabirini kullandım çünkü yasaklar ülkesi olduk)

HTML